Snow Expo w Warszawie - 04.11.2017

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Młodzi biegacze zakończyli obóz w Norwegii

13-08-2019
W dniach 6-13 sierpnia 2019 roku w Norwegii odbywał się międzynarodowy obóz dla młodych biegaczy narciarskich. Uczestniczyło w nim również 10 biało-czerwonych. Podczas tych kilku dni młodzież miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z gwiazdą norweskich biegów - Astrid Jacobsen oraz we wspólnym treningu nartorolkowym z Norweżką. więcej <strong>»</strong>

Antolec i Skowron na podium w Efisan Skiroll Classics

05-08-2019
Podczas minionego weekendu podopieczni Lukasa Bauera startowali w zawodach z cyklu Efisan Skiroll Classics. Z dobrej strony zaprezentowali się Kacper Antolec oraz Michał Skowron, którzy wygrali biegi w kategorii U-23. więcej <strong>»</strong>

Kalendarz i Regulamin Pucharu Polski w biegach na nartorolkach

05-08-2019
W ostatni weekend sierpnia odbędą się pierwsze zawody Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Gospodarzem zawodów, które zainaugurują Puchar Polski będzie Tomaszów Lubelski. Następnie rywalizacja w ramach tego cyklu przeniesie się do Jeleniej Góry, Jasienicy, Bystrej, Sokółki, a finał Pucharu Polski odbędzie się w pierwszy weekend października w Ptaszkowej. więcej <strong>»</strong>

Blink Festival 2019: Marcisz tuż za podium w sprincie

03-08-2019
Izabela Marcisz wywalczyła awans do finału sprintu podczas zawodów Blink Festival. Polka ukończyła rywalizację w kategorii 19-20 lat na czwartym miejscu. Zwyciężyła Kristin Austgulen Fosnaes. więcej <strong>»</strong>

Blink Festival 2019: Polki na podium!

01-08-2019
Podopieczne Justyny Kowalczyk i Aleksandra Wierietielnego startowały w zawodach rozgrywanych w ramach Blink Festival. Zwycięstwo w biegu pod górę na dystansie 7,5 km odniosła Magdalena Kobielusz, która startowała w kategorii wiekowej 19-20 lat. Podium w tej kategorii wiekowej wywalczyła także Izabela Marcisz, która zajęła trzecie miejsce. więcej <strong>»</strong>