Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

PZN i Scanmed organizatorem zebrania naukowego "Sport i ortopedia"

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

Wisła: MP w biegach - AZS AWF wygrywa sztafety

09-02-2007

Męska sztafeta AZS AWF Katowice II (Andrzej Michałek, Maciej Kreczmer, Dawid Waluś, Paweł Fundanicz) i kobieca tego klubu (Kornelia Marek, Aleksandra Prekurat, Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk) zdobyły na trasach w Wiśle Kubalonce złote medale MP w biegach narciarskich.

Panowie startowali na dystansie 4 x 10 km, a panie 4 x 5 km.

Męska, II sztafeta AZS-AWF Katowice wyprzedziła na mecie swoich klubowych kolegów z I drużyny (Mariusz Michałek, Piotr Tkacz, Mariusz Hluchnik, Janusz Krężelok) o 46,6 sekund.

Wśród pań sztafeta AZS-AWF Katowice okazała się bezkonkurencyjna. Przewaga na mecie nad drugim zespołem - Halicz Ustrzyki Dolne (Ewelina Marcisz, Marcela Marcisz, Katarzyna Kucińska, Monika Długa) - wynosiła blisko 9 minut(!).

Mistrzostwa kontynuowane będą podczas weekendu.

Wyniki:

Mężczyźni

  1. AZS-AWF Katowice II (Andrzej Michałek, Maciej Kreczmer, Dawid Waluś, Paweł Fundanicz) - 1.57.27,9
  2. AZS-AWF Katowice I (Mariusz Michałek, Piotr Tkacz, Mariusz Hluchnik, Janusz Krężelok) - 1.58.14,5
  3. LKS Poroniec Poronin I (Mateusz Nuciak, Bogusław Gracz, Adam Kwak, Tomasz Kałużny) - 1.59.22,4
  4. LKS Poroniec Poronin II (Marcin Pralas, Józef Tatar, Sylwester Kulig, Andrzej Leśnik) - 2.06.32,7
  5. AZS-AWF Kraków-Zakopane (Piotr Kumorek, Rafał Kosiński, Wojciech Biskup, Grzegorz Kucek) - 2.08.48,3

Kobiety

  1. AZS-AWF Katowice (Kornelia Marek, Aleksandra Prekurat, Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk) - 1.05.09,0
  2. MKS Halicz Ustrzyki Dolne (Ewelina Marcisz, Marcela Marcisz, Katarzyna Kucińska, Monika Długa) - 1.14.03,9
  3. UKS Rawa Siedlce (Natalia Grzebisz, Katarzyna Iskra, Patrycja Szwed, Anna Staręga) - 1.14.33,6
  4. LKS Poroniec Poronin (Martyna Galewicz, Weronika Święchowicz, Renata Topór, Urszula Zapotoczna) - 1.14.58,4
  5. LKS Witów Mszana Górna (Beata Grzędziak, Joanna Rapta, Aneta Majerczyk, Paulina Maciuszek) - 1.15.09,2.

Pełne wyniki zawodów - kliknij i pobierz

Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.