Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Dzień medialny PZN

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

Poznaliśmy składy Kadr Narodowych w biegach!

28-05-2018
W piątek, 25 maja 2018 roku Prezydium Zarządu Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdziło składy zawodnicze oraz sztaby szkoleniowe w dwóch kadrach narodowych w biegach narciarskich. Do Kadry Narodowej A Kobiet w biegach narciarskich powołanych zostało osiem zawodniczek, które trenować będą pod okiem Aleksandra Wierietielnego oraz Justyny Kowalczyk. Natomiast 10-osobową Kadrę Narodową Młodzieżową-Mix poprowadzi Janusz Krężelok. 

Kadra Narodowa A Kobiet

Zawodniczki:
  • Sylwia Jaśkowiec – LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
  • Urszula Łętocha – LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
  • Agata Warło - NKS Trójwieś Beskidzka
  • Monika Skinder – MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski 
  • Eliza Rucka – MKS Istebna
  • Izabela Marcisz – Stowarzyszenie Sportowe Prządki Ski
  • Klaudia Kołodziej – LKS Witów Ski Mszana Górna 
  • Magdalena Kobielusz – SSR LZS Sokół Szczyrk

Kadra szkoleniowa:
  • Aleksander Wierietielny – Trener Główny
  • Justyna Kowalczyk – Asystent Trenera Głównego
  • Rafał Węgrzyn – Asystent Trenera Głównego
  • Peep Koidu – Serwisant
  • Sven Rakoszek - Fizjoterapeuta
  • Bartłomiej Rucki – Serwisant 
  • Aleksiej Pisarienko – Terapeuta

Kadra Narodowa Młodzieżowa-Mix:

Zawodnicy:
  • Michał Boreczek – MKS Karkonosze
  • Wiktor Czaja – KS Jedność Nowy Sącz 
  • Dawid Damian – KS Jedność Nowy Sącz
  • Michał Skowron – MKS Karkonosze
  • Maciej Popieluch – KS Jedność Nowy Sącz
  • Bartosz Głaz – MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Zawodniczki:
  • Justyna Stefaniuk – UKS Rawa Siedlce
  • Klaudia Pytel – SSR LZS Sokół Szczyrk 
  • Weronika Kaleta – LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
  • Marcelina Wojtyła – MKS Istebna

Kadra szkoleniowa:
  • Janusz Krężelok – Trener Główny
  • Anna Staręga – Asystent Trenera Głównego
  • Dawid Damian – Trener Współpracujący
  • Dawid Bril – Serwisant
  • Narek Jesajan – Fizjoterapeuta

Osoby współpracujące:
  • Stanisław Szymanik – Lekarz
  • Barbara Frączek – Dietetyk
Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.