Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podsumowanie sezonu PZN i zawodów LOTOS Cup 2012

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

Kadrowicze wystartują w Jasienicy i Bystrej

13-09-2019
W najbliższy weekend Puchar Polski w biegach na nartorolkach zawita w Beskidy, gdzie w sobotę i w niedzielę rozegrane zostaną zawody w Jasienicy oraz w Bystrej. W zawodach tych udział wezmą najlepsi polscy biegacze z kadry Lukasa Bauera, którzy startami w Beskidach zakończą trzytygodniowe zgrupowanie.

Reprezentanci Kadry Narodowej A Mężczyzn w biegach narciarskich 25 sierpnia rozpoczęli kolejny obóz przygotowawczy do sezonu zimowego. Najpierw przez kilka dni podopieczni Lukasa Bauera trenowali w Oberhofie, a następnie udali się do Czech, gdzie od 30 sierpnia do 12 września trenowali w Bożym Darze.  Od czwartku biało-czerwoni przebywają w Szczyrku i w weekend wystartują w Pucharze Polski. - Nasz obóz kończymy startami w Pucharze Polski, natomiast kolejne zgrupowanie zaczniemy startami w Mistrzostwach Czech w Libercu - opowiada Kamil Fundanicz, asystent trenera Bauera. - Starty w Pucharze Polski traktujemy jako dobry trening po ciężkim obozie. Natomiast my trenerzy będziemy mieli również okazję do obserwowania młodych zawodników - dodaje.

Podczas obozu w Bożym Darze nasi reprezentanci startowali w zawodach Abertamski Cross, które organizowane były przez miejscowy klub narciarski. - Są to zawody cykliczne, organizowane co roku, w których startują głównie biegacze narciarscy - informuje Fundanicz. - Naszym założeniem był dobry trening na wysokiej intensywności. W momencie, kiedy przybiera on formę zawodów, zawodnicy muszą się zmobilizować do rywalizacji, co było dla nas istotne. Wystartowali wszyscy nasi kadrowicze i byliśmy zadowoleni z walki, którą chłopaki podejmowali na trasie - dodaje asystent Lukasa Bauera.