Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Apoloniusz Tajner w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

PGA w Zakopanem: wyniki niedzielnych zawodów

10-02-2020
W niedzielę w Zakopanem biegacze narciarscy zakończyli zmagania w IV edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia w ramach Pucharu Grupy Azoty zawodnicy rywalizowali na dystansach techniką dowolną, które rozegrane zostały na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Medaliści i medalistki niedzielnych zawodów

Chłopcy
  1. Grzegorz Galica - UKS przy ZSMS Zakopane
  2. Kacper Kmak - LKS Erion Ptaszkowa
  3. Jan Zwatrzko - UKS Regle Kościelisko

Dziewczęta
  1. Kamila Haratyk - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  2. Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  3. Amelia Liszka - KS Chochołów

Młodzik
  1. Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Emil Koper - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Kamil Wójcik - UKS Regle Kościelisko

Młodziczka
  1. Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Martyna Michałek - MKS Istebna
  3. Anna Probosz - MKS Istebna

Junior Młodszy
  1. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
  2. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
  3. Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce

Juniorka Młodsza
  1. Laura Legierska - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Oliwia Buśko - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Aleksandra Smajdor - KS Jedność Nowy Sącz

Junior
  1. Wojciech Wojtyła - MKS Istebna
  2. Dawid Ciećko - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Kamil Ożarowski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka
  1. Marcelina Wojtyła - KS AZS AWF Katowice
  2. Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Gabriela Dawiec - LKS Witów Ski Mszana Górna

Senior
  1. Maciej Popieluch - KS Jedność Nowy Sącz
  2. Adrian Cheba - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
  3. Filip Łyjak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Seniorka
  1. Andżelika Szyszka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Catherine Spierenburg - UKS Regle Kościelisko
  3. Anna Żółtak - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany


Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.