Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Apoloniusz Tajner w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

Drugie zawody Pucharu Polski "RollSki 2008" Bystra Śląska

14-09-2008

Na ulicach Bystrej Śląskiej odbyły się kolejne eliminacje Pucharu Polski na nartorolkach.

 

Puchar Polski  na nartorolkach jest rozgrywany w tym roku po raz pierwszy i składa się z czterech eliminacji: w Istebnej, Bystrej Śląskiej, Marklowicach (21 września "Puchar Śląska") i Wysowej (28 września "Puchar Galicji").

 

W Bystrej Śląskiej wystartowało 88 zawodników i zawodniczek.  Organizatorem Zawodów był LKS Klimczok Bystra oraz Starostwo Powiatowe Bielsko-Biała, Śląski Urząd Marszałkowski i Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski.

 

Zawody rozegrano na trasie o długości 2800m,  ze startu wspólnego dla kategorii senior, junior A,B i C. Nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy i specjalnie z tej okazji przygotowane pizze (ufundowane przez jednego ze sponsorów) wręczali miejscowi działacze i notable.  Z ramienia PZN na zawodach obecni byli: Mirosław Gazurek członek Zarządu PZN i Aleksandra Pustołka szefowa komisji biegów PZN.

 

                

 

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:


Panie:
senior
1. Anna Staręga (UKS Rawa Siedlce)

2. Agnieszka Szymańczyk (AZS AWF Katowice)

3. Natalia Grzebisz (UKS Rawa Siedlce)

junior A
1. Beata Szymańczak (AZS AWF Katowice)

2. Magdalena Ligocka (MKS Istebna)
3. Katarzyna Kubalok (MKS Istebna)

junior B
1. Magdalena Kozielska (UKS Regle Kościelisko)
2. Ewelina Marcisz (Halicz Ustrzyki Dolne)
3. Nina Grzebisz (UKS Rawa Siedlce)

junior C
1. Sabina Śpiewak (MKS Wodzisław)

2. Dominika Hulawy (UKS Gimnazjum Istebna)
3. Dominika Bielecka (MKS Wodzisław)


 

Panowie:
senior
1. Piotr Kocoń (AZS AWF Katowice)

2. Wojciech Smykowski (MKS Karkonosze)

3. Mariusz Hluchnik (AZS AWF Katowice)

junior A
1. Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce)

2. Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka)
3. Krzysztof Stec (AZS AWF Katowice)
junior B
1. Mateusz Ligocki (MKS Istebna)
2. Artur Bobrecki (Mks Halicz Ustrz)
3. Rafał Matuszny (MKS Istebna)

junior C
1. Robert Bieda (UKS Sołtysianie Stare Bystre)
2. Piotr Skowron (MKS Karkonosze)

3. Patryk Polok (UKS Gimnazjum Istebna)

 

 

Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.