World Snow Day - Zakopane, 22 stycznia 2012r.

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Zawody Pucharu Grupy Azoty w Ptaszkowej przeniesione

30-11-2018
Przeprowadzona kontrola pokrywy śnieżnej tras biegowych w Ptaszkowej dała podstawę do podjęcia decyzji o odwołaniu zawodów Inauguracji Pucharu Grupy Azoty, które były zaplanowane na weekend 8-9 grudnia 2018. Zawody w Ośrodku Sportów Zimowych w Ptaszkowej zostaną rozegrane w terminie rezerwowym (16-17.02.2019). więcej <strong>»</strong>

Monika Skinder na podium w Santa Caterinie!

30-11-2018
Monika Skinder stanęła na podium zawodów FIS w biegach narciarskich, które rozegrane zostały we włoskiej miejscowości Santa Caterina. Polka po bardzo dobrym biegu wywalczyła trzecie miejsce w sprincie rozgrywanym techniką dowolną. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Alice Canclini, natomiast w sprincie mężczyzn triumfował jej rodak Mirco Bertolina. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer: Maciej Staręga punktuje w sprincie!

30-11-2018
Maciej Staręga zdobył pierwsze w tym sezonie punkty Pucharu Świata w biegach narciarskich, zajmując 26. miejsce w sprincie techniką dowolną. W norweskim Lillehammer triumfował Włoch Federico Pellegrino. Na drugim stopniu podium stanął reprezentant gospodarzy Emil Iversen. Natomiast trzecie miejsce wywalczył Kanadyjczyk Alex Harvey. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer: Maciej Staręga w ćwierćfinale!

30-11-2018
W piątek najlepsi na świecie biegacze narciarscy rozpoczęli trzydniową rywalizację w Pucharze Świata w Lillehammer. W kwalifikacjach sprintu rozgrywanego techniką dowolną po raz kolejny bezkonkurencyjny był Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Awans do ćwierćfinału wywalczył nasz reprezentant - Maciej Staręga, który eliminacje ukończył na 15. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Biegacze wystartują w zawodach FIS w Santa Caterina

30-11-2018
W dniach, 30 listopada - 2 grudnia w Santa Caterina odbędą się zawody FIS w biegach narciarskich. W zawodach tych wystartują nasze reprezentantki z Kadry Narodowej A Kobiet w oraz biegacze z Kadry Narodowej Młodzieżowej. więcej <strong>»</strong>