Grupa Kapitałowa Azoty Tarnów sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

MŚ w Seefeld: Skład Polek na bieg sztafetowy

26-02-2019
W czwartek, 28 lutego 2019 roku na Mistrzostwach Świata w Seefeld rozegrane zostaną biegi sztafetowe kobiet. Nasze reprezentantki wystartują w składzie: Monika Skinder, Justyna Kowalczyk, Izabela Marcisz i Urszula Łętocha. Biegi w Seefeld rozpoczną się o godzinie 13:00. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: Marcisz tuż za "30" na 10 km klasykiem!

26-02-2019
Kolejny dobry występ na Mistrzostwach Świata Seniorów w Seefeld zaliczyła Izabela Marcisz. Nasza juniorka w biegu na dystansie 10 km techniką klasyczną zajęła 35. miejsce. Tytuł mistrzowski wywalczyła Norweżka Therese Johaug. Srebrną medalistką została Szwedka Frida Karlsson, natomiast podium uzupełniła kolejna z norweskich biegaczek Ingvild Flugstad Oestberg. więcej <strong>»</strong>

Aktualne rankingi PZN w biegach narciarskich

26-02-2019
Polski Związek Narciarski przedstawia aktualne rankingi PZN w biegach narciarskich oraz aktualne rankingi za zawody FIS. Liderką rankingu PZN wśród Seniorek jest Justyna Kowalczyk, natomiast wśród Seniorów pierwsze miejsce zajmuje Dominik Bury. więcej <strong>»</strong>

OOM w Zakopanem: wyniki sprintu drużynowego

25-02-2019
W niedzielę, 24 marca 2019 roku w Zakopanem uczestnicy rywalizowali w sprincie drużynowym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Tego dnia najwięcej złotych medali wywalczyli reprezentanci klubu KS Jedność Nowy Sącz, którzy triumfowali w kategoriach: Juniorka B oraz Junior A. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: duet o jakim mówi świat, pierwszy cel kadry kobiet zaliczony

24-02-2019
Trener Justyna Kowalczyk, bo prosiła, by nie mówić już o niej zawodniczka i juniorka Monika Skinder bardzo dobrze zaprezentowały się w sprincie drużynowym techniką klasyczną w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym. Polki zajęły 10. miejsce. Kadra kobiet, która jest budowana na nowo, zaliczyła zatem pierwszy cel na tej imprezie. więcej <strong>»</strong>