Walny Zjazd Sprawozdawczo-Statutowy PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Mistrzostwa Polski Młodzików - oficjalne wyniki

28-01-2019
W dniach 26-27 stycznia w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Ogólnopolskie Zawody UKS-ów w kategorii Junior D i Junior E. Oficjalne wyniki można znaleźć tutaj. więcej <strong>»</strong>

Puchar Grupy Azoty: Wyniki drugiego dnia rywalizacji w Tomaszowie Lubelskim

27-01-2019
Drugiego dnia Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich w Tomaszowie Lubelskim rywalizowano na dystansach techniką klasyczną. Zawody Pucharu Grupy Azoty rozegrane zostały w ośmiu kategoriach wiekowych. Następnie po zakończeniu biegów odbyła się uroczysta dekoracja najlepszych biegaczy i biegaczek dwudniowym zmagań w Tomaszowie Lubelskim. więcej <strong>»</strong>

Puchar Grupy Azoty w Tomaszowie Lubelskim - wyniki sobotnich zmagań

26-01-2019
W sobotę, 26 stycznia 2019 roku na trasach w Tomaszowie Lubelskim biegacze narciarscy rozpoczęli rywalizację w drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Poniżej przedstawiamy wyniki sobotnich zawodów Pucharu Grupy Azoty. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Lahti: Piąte miejsce kobiecej sztafety!

26-01-2019
Nasze juniorki w składzie: Weronika Kaleta, Monika Skinder, Izabela Marcisz i Eliza Rucka wywalczyły piąte miejsce w biegu sztafetowym 4 x 3,3 km podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Lahti. W rywalizacji kobiet tytuł mistrzowski wywalczyły Norweżki, natomiast u mężczyzn złotymi medalistami zostali Amerykanie. więcej <strong>»</strong>

Puchar Grupy Azoty w Tomaszowie Lubelskim - listy startowe

26-01-2019
W sobotę, 26 stycznia 2019 roku rozpoczniemy rywalizację w II edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tym razem gospodarzem Pucharu Grupy Azoty będzie Tomaszów Lubelski. więcej <strong>»</strong>