Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN - Kraków, 01.07.2017

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

PŚ w Lahti: Staręga i Bury na 23. miejscu w team sprincie

10-02-2019
W niedzielę w fińskim Lahti biegacze narciarscy rywalizowali w sprincie drużynowym rozgrywanym techniką klasyczną. Tego dnia w zawodach Pucharu Świata na najwyższym stopniu podium stanął pierwszy zespół norweski w składzie Emil Iversen oraz Johannes Hoesflot Klaebo. Natomiast nasz duet Maciej Staręga i Kamil Bury ukończył rywalizację na 23. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Dominik Bury znów na podium w Planicy

10-02-2019
Drugi dzień z rzędu Dominik Bury stanął na podium zawodów Alpen Cup w biegach narciarskich. Nasz reprezentant wywalczył drugie miejsce na dystansie 20 km techniką dowolną. Minimalnie lepszy od Polaka był Austriak Max Hauke, a podium uzupełnił jego rodak Bernhard Tritscher. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lahti: Maciej Staręga 31. w sprincie

09-02-2019
Maciej Staręga zajął pechowe 31. miejsce w kwalifikacjach sprintu techniką dowolną, które rozegrane zostały podczas Pucharu Świata w Lahti. Najlepszym zawodnikiem eliminacji był Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. więcej <strong>»</strong>

Dominik Bury na podium w zawodach Alpen Cup!

09-02-2019
Dominik Bury po bardzo dobrym biegu stanął na podium zawodów Alpen Cup w Planicy. Nasz reprezentant na dystansie 15 km techniką klasyczną wywalczył trzecie miejsce. Zwycięstwo odniósł Kazach Aleksiej Połtoranin. Natomiast na drugim stopniu podium stanął Estończyk Karel Tammjarv. więcej <strong>»</strong>

15. miejsce Burego w zawodach Alpen Cup w Planicy

08-02-2019
Dominik Bury zajął 15. miejsce w sprincie rozgrywanym techniką dowolną podczas piątkowych zawodów Alpen Cup w Planicy. Na najwyższym stopniu podium stanął reprezentant Włoch Claudio Muller. więcej <strong>»</strong>