Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZN - Kraków, 30.06.2018

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kowalczyk i Bury wygrywają zawody Slavic Cup

23-03-2019
W sobotę w Kremnicy - Skalce na Słowcji rozpoczęły się finałowe zawody Slavic Cup w biegach narciarskich. Rywalizację na dystansach techniką klasyczną zdominowali biało-czerwoni, którzy w komplecie stanęli na podium zawodów. Bieg kobiet na 5 km stylem klasycznym wygrała Justyna Kowalczyk, natomiast na dystansie 10 km wśród mężczyzn triumfował Dominik Bury. więcej <strong>»</strong>

Finał zawodów Slavic Cup w Kremnicy - Skalce

21-03-2019
23 i 24 marca 2019 roku w Kremnicy - Skalce na Słowacji odbędą się finałowe zawody Slavic Cup w biegach narciarskich. Rywalizacja podzielona została na dwa dni - pierwszego dnia zawodnicy i zawodniczki walczyć będą na dystansach techniką klasyczną, natomiast drugiego rozegrane zostaną biegi dystansowe stylem dowolnym. W finale wystartują również biało-czerwoni. więcej <strong>»</strong>

Mistrzostwa Polski Seniorów w Jakuszycach - komunikat organizacyjny

21-03-2019
Przed nami druga część Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich, które rozegrane zostaną w dniach 28-31 marca 2019 roku. Areną zmagań będzie tym razem Polana Jakuszycka. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Drammen: Polacy poza finałową "30"

12-03-2019
Norweg Johannes Hoesflot Klaebo po raz kolejny tej zimy triumfował w Pucharze Świata w sprincie techniką klasyczną, który dzisiaj rozegrany został w norweskim Drammen. Na drugim stopniu podium stanął jego rodak Eirik Brandsdal, a trzeci był Francuz Richard Jouve. Najwyżej z biało-czerwonych sfalsyfikowany został Maciej Staręga, który zajął 41. pozycję. więcej <strong>»</strong>

Polacy wystartują w PŚ w Drammen i Falun

11-03-2019
12 marca 2019 roku w norweskim Drammen rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. Tego dnia w sprincie techniką klasyczną wystartuje dwóch naszych reprezentantów - Maciej Staręga oraz Kamil Bury. więcej <strong>»</strong>