Spotkanie przedstawicieli PM-International ze skoczkami narciarskimi

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Justyna Kowalczyk królową sezonu 2009/10 !

22-03-2010
Justyna Kowalczyk zakończyła w niedzielę najlepszy sezon w karierze, zdobywając jako pierwsza biegaczka w historii jednocześnie: złoto igrzysk olimpijskich, odnosząc zwycięstwo w prestiżowym cyklu Tour de Ski oraz wygrywając trzy Kryształowe Kule (dwie małe za sprinty i biegi dystansowe oraz trzecią, najważniejszą, za triumf w klasyfikacji generalnej). Ponadto jest też jedyną, która przekroczyła barierę 2000 punktów w klasyfikacji generalnej! więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk 12. z powodu... reklamówki

20-03-2010
W sobotnim biegu łączonym na dystansie 2x 5 km w Falun Justyna Kowalczyk zajęła dwunaste miejsce. Najlepsza okazała się Marit Bjoergen. Polka może mówić o dużym pechu, bo do jej narty w pewnym momencie... przykleiła się reklamówka i straciła wiele cennych sekund. Na wcześniejszym pomiarze czasu Kowalczyk prowadziła. więcej <strong>»</strong>

Polka wygrywa prolog Finału PŚ w Falun!

20-03-2010
14. raz na najwyższym stopniu podium zawodów Pucharu Świata stanęła w piątek Justyna Kowalczyk. Polka wygrała bieg na 2,5 km techniką klasyczną będący prologiem finału tegorocznych zmagań biegaczek w Falun. więcej <strong>»</strong>

Bieg na Igrzyska zawitał na trasy Kubalonki

19-03-2010
W promieniach wspaniałego marcowego słońca 190 zawodniczek i zawodników, z 21 klubów z całej Polski, rywalizowało w czwartek stylem klasycznym w VII zawodach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk druga w sprincie w Sztokholmie

18-03-2010
W Sztokholmie w sprincie techniką klasyczną na trasie wokół pałacu królewskiego Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce. Wygrała Szwedka Anna Olsson. Polka startuje już bez obciążenia psychicznego, wszystkie trzy Kryształowe Kule zapewniła sobie tydzień temu w Oslo. więcej <strong>»</strong>