Minister Sportu i Turystyki z wizytą na Podbeskidziu

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Justyna Kowalczyk - pierwszy medal w tym sezonie

29-11-2008
Justyna Kowalczyk po raz pierwszy w tym sezonie stanęła na podium zajmując trzecie miejsce w rozegranych dzisiaj w Kuusamo (FIN) sprintach. Rywalizację kobiet wygrała zdobywczyni małej kryształowej kuli w ubiegłym roku Słowenka Petra Majdić tuż za nią, wśród mężczyzn dominowali Norwegowie: Ola Vigen Hattestad, Tor Arne Hetland i John Kristian Dahl. więcej <strong>»</strong>

W Gaellivare dzień sztafetowy - Polki jedenaste

23-11-2008
Inauguracja tegorocznego Pucharu Świata w biegach narciarskich w Gaellivare okazała się szczęśliwa dla narciarzy skandynawskich. Drugi dzień zawodów to biegi sztafetowe kobiet i mężczyzn. więcej <strong>»</strong>

Gaellivare - Kowalczyk siódma na 10 kilometrów

22-11-2008
Zakończył się pierwszy dzień Pucharu Świata w biegach narciarskich w Gaellivare (Szwecja). W biegu kobet na 10 kilometrów stylem dowolnym Justyna Kowalczyk zajęła 7 miejsce. Pozostałe Polki: Sylwia Jaśkowiec 31, Kornelia Marek 68 i Martyna Galewicz 80. Wygrała Chartotte Kalla ze Szwecji. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Sikora w sztafecie PZN

19-11-2008
Zarząd PZN wspólnie ze szkoleniowcami podjął dziś decyzję o zgłoszeniu polskiej sztafety na zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk w Szwecji, Jaśkowiec w Finlandii

16-11-2008
Zakończył się pracowity, listopadowy weekend biegaczy w Szwecji i Finlandii. W dwóch miejscach: Bruksvallarna (SWE) i Muonio (FIN) odbyły się zawody FIS w biegach narciarskich więcej <strong>»</strong>