59. Zawody Sędziów i Działaczy PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Justyna Kowalczyk druga w szwajcarskim Davos

11-12-2010
Marit Bjoergen nie dała nikomu szans w biegu na 10 km techniką dowolną w szwajcarskim Davos. Drugie miejsce zajęła Justyna Kowalczyk. Nasza najlepsza biegaczka straciła do Norweżki prawie 30 sekund. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Polka zajmuje drugie miejsce. więcej <strong>»</strong>

W. Cempa: "Mamy taktykę na Oslo"

30-11-2010
Wyjazd do Skandynawii zakończył się dość pechowo dla polskiej kadry A-mix w biegach narciarskich. Nie dość, że w czasie pobytu zepsuły im się dwa samochody, to w dodatku zawodnicy utknęli na lotnisku w Helsinkach, podczas gdy sprzęt wrócił do Polski wraz z trenerami. więcej <strong>»</strong>

Justyna Kowalczyk druga dzięki niesamowitej końcówce

28-11-2010
Bieg pościgowy kobiet na 10km stylem dowolnym w fińskim Kuusamo zakończył się co prawda spodziewanym zwycięstwem Marit Bjoergen, ale zapamiętamy go przede wszystkim z wspaniałego pościgu Justyny Kowalczyk na ostatnim okrążeniu. Polka awansowała na drugie miejsce, zostawiając daleko w tyle Charlotte Kallę. Wśród panów triumfował Alexander Legkov. więcej <strong>»</strong>

W końcu podium! Justyna Kowalczyk druga na 5km w Kuusamo

27-11-2010
Justyna Kowalczyk druga w Kuusamo! Mimo piątkowego pecha Polka nie zraziła się i dała dziś z siebie wszystko. Jedyną, której udało się pokonać Justynę była Marit Bjoergen, która zdominowała początek sezonu zimowego. Wśród mężczyzn triumfował Dario Cologna. więcej <strong>»</strong>

Ogromny pech Kowalczyk w sprincie w Kuusamo

26-11-2010
Ogromny pech Justyny Kowalczyk w półfinale sprintu w Kuusamo! Polka pewnie wygrała swój wyścig, ale tuż przed finałem okazało się, że została zdyskwalifikowana za nieprzepisowe użycie kroku łyżwowego. Drugi raz z rzędu zawody Pucharu Świata wygrała Norweżka Marit Bjoergen. więcej <strong>»</strong>