Podsumowanie sezonu 2009/10 i programu LOTOS Cup

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

PŚ w Falun: Maciej Staręga punktuje w sprincie

16-03-2018
Maciej Staręga po raz kolejny tej zimy wywalczył punkty Pucharu Świata. W sprincie rozgrywanym techniką dowolną w Falun Polak zajął 28. miejsce. Bezkonkurencyjny okazał się Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Na drugim stopniu podium stanął Włoch Federico Pellegrino, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Francuz Lucas Chanavat. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Falun: Maciej Staręga w ćwierćfinale sprintu!

16-03-2018
Maciej Staręga wywalczył 26. miejsce w kwalifikacjach sprintu techniką dowolną i tym samym awansował do ćwierćfinału Pucharu Świata w Falun. W eliminacjach triumfował Rosjanin Alexander Bolshunov, drugi był Norweg Johannes Hoesflot Klaebo, a trzecie miejsce zajął reprezentant Francji Baptiste Gros. więcej <strong>»</strong>

Skład biegaczy na finał Pucharu Świata w Falun!

15-03-2018
Już w najbliższy weekend, w dniach 16-18 marca 2018 roku w szwedzkim Falun rozegrane zostaną finałowe zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. Trener Janusz Krężelok do składu na te zawody powołał czterech reprezentantów Polski. W Szwecji wystartują: Sylwia Jaśkowiec, Maciej Staręga, Jan Antolec i Dominik Bury. więcej <strong>»</strong>

Finał NPRBN na Polanie Jakuszyckiej - komunikat

14-03-2018
Już w najbliższy weekend, w dniach 17-18 marca 2018 roku na Polanie Jakuszyckiej rozegrane zostaną finałowe zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tradycyjnie już uczestnicy programu walczyć będą na dystansach techniką klasyczną oraz dowolną. więcej <strong>»</strong>

NPRBN w Ustianowej: Łyżwa na zakończenie IV edycji

11-03-2018
W blasku słońca na trasach biegowych w Ustianowej rozegrane zostały drugie zawody czwartej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Mimo, iż w Bieszczadach panują obecnie prawdziwie wiosenne warunki, to udało się przeprowadzić niedzielną walkę na dystansach techniką dowolną. Tradycyjnie walka toczyła się o medale w 10 kategoriach, a najlepsi byli reprezentanci klubu UKS Regle Kościelisko, KS Jedność Nowy Sącz, LKS Witów Ski Mszana Górna oraz NKS Trójwieś Beskidzka, którzy triumfowali każdy w dwóch kategoriach wiekowych. więcej <strong>»</strong>