Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Plebiscyt na „Sportowca Wolnej Polski”

Szukaj w serwisie

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Aktualności


Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

31-01-2017
Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

Każdy, komu tętno przyśpieszają freestyle-owe ewolucje narciarzy, snowboardzistów lub rowerzystów powinien w dniach 17 i 18 lutego wybrać się do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Właśnie wtedy, w czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei zmierzą się czołowi zawodnicy z kraju i Europy. Ponad 25 – metrowe loty na nartach i snowboardach, czy backflipy (salta) na rowerach na wysokości 6 metrów to widowisko, które z pewnością dostarczy masy emocji także tym osobom, które podobne wyczyny oglądały dotychczas tylko w internecie. Na publiczność poza spektakularnymi pokazami czekają też dodatkowe atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia m.in.: konkursy, warsztaty fotograficzne, czy testy sprzętu.

„Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Poza specjalnymi nagrodami dla najlepszych zawodników szykujemy także darmowe testy desek snowboardowych. Na stoku sprawdzić będzie można modele z najnowszej kolekcji HEAD, w których doborze i ustawieniu pomogą nasi doradcy.” - mówi Magdalena Wojdyło, Marketing & Communication Manager marki HEAD w Polsce.

W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskingu, który od 2014 roku jest jednym ze sportów olimpijskich. Zawody należą także do globalnego cyklu AFP World Tour, dzięki czemu podobnie jak w minionych latach można spodziewać się udziału zawodników z całej Europy.  Do walki o najwyższe miejsca na podium szykuje się m.in. wielokrotny mistrz Polski Szczepan Karpiel-Bułecka - „Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei to impreza, która od kilkunastu lat przyciąga do Polski znakomitych zawodników. Dla narciarzy z kraju to jedyna okazja, by zmierzyć się z nimi przed własną publicznością. Postaram się pokazać z jak najlepszej strony. Końcówkę 2016 roku spędziłem w Kolorado w USA, gdzie miałem okazję mocno potrenować przed mistrzostwami Polski i zawodami Pucharu Świata FIS. Czuję się mocny i liczę na to, że zaskoczę konkurencję kilkoma stylowymi ewolucjami.”

Warto tu dodać, że w czasie Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku po raz pierwszy rywalizowali będą snowboardziści specjalizujący się w konkurencji Big Air. Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie zatem doskonałą okazją do spotkania ze sportowcami, którzy być może już za rok powalczą w koreańskim Pyeongchang.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

www.wsfest.pl
www.facebook.com/ski2die
www.instagram.com/wintersportsfestival

Nie zapomnij również o hashtagach: #wsfest #wintersportsfestival #forthebrave
Źródło: Jacek Będkowski
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.