Podsumowanie sezonu PZN i zawodów LOTOS Cup 2012

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

COC w Oberwiesenthal: 40. miejsce Piotra Kudzi

12-01-2020
Norweg Harald Johnas Riiber wygrał drugie z rzędu zawody Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Oberwiesenthal. Bliski wywalczenia pierwszych w karierze punktów był Piotr Kudzia, który rywalizację ukończył na 33. miejscu. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: 17. miejsce w team sprincie

12-01-2020
Szczepan Kupczak w parze z Wojciechem Marusarzem zajęli 17. miejsce w zawodach Pucharu Świata w Val di Fiemme w sprincie drużynowym. Zwycięstwo w team sprincie odnieśli Norwegowie w składzie Joergen Graabak i Jarl Magnus Riiber. więcej <strong>»</strong>

11-01-2020
Czterech reprezentantów Polski wystartowało w sobotnich zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które odbywały się w niemieckim Oberwiesenthal. Najwyżej z biało-czerwonych sklasyfikowany został Piotr Kudzia, który ukończył zawody na 40. miejscu. Zwycięstwo odniósł Norweg Harald Johnas Riiber. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Kupczak z punktami

11-01-2020
Szczepan Kupczak zameldował się w czołowej "30" Pucharu Świata w Val di Fiemme i wywalczył kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Polak w sobotnich zawodach w Predazzo zajął 26. miejsce. Zwycięstwo odniósł Niemiec Vinzenz Geiger, a obok niego na podium stanęli Norwegowie. Drugi był Jarl Magnus Riiber, a trzeci Joergen Graabak. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Kupczak tuż za czołową "30"

10-01-2020
Na 31. miejscu Szczepan Kupczak ukończył rywalizację w piątkowych zawodach Pucharu Świata w Val di Fiemme. Zwyciężył Norweg Jarl Magnus Riiber. Na drugim stopniu podium stanął Niemiec Vinzenz Geiger, a trzeci był kolejny z Norwegów Joergen Graabak . więcej <strong>»</strong>