Przedsezonowa konferencja PZN 2013/14 - skoki i biegi narciarskie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Paweł Słowiok mistrzem Polski w kombinacji

08-10-2017
To była zacięta rywalizacja o tytuł mistrza Polski w kombinacji norweskiej. Na finiszu złoto krajowego czempionatu wywalczył Paweł Słowiok, który minimalnie okazał się lepszy od Adama Cieślara. Na najniższym stopniu podium stanął Szczepan Kupczak. więcej <strong>»</strong>

Szczepan Kupczak z punktami w finałowych zawodach

01-10-2017
W niedzielę, 1 października w Planicy rozegrane zostały ostatnie tego lata zawody FIS Grand Prix 2017 w kombinacji norweskiej. Po raz kolejny punkty wywalczył Szczepan Kupczak, który w finale zajął 24. miejsce. Zwyciężył Norweg Magnus Hovdal Moan, który pokonał swojego rodaka Jarla Magnusa Riibera oraz Austriaka Martina Fritza. więcej <strong>»</strong>

Szczepan Kupczak z punktami w Planicy!

30-09-2017
Szczepan Kupczak wywalczył punkty w sobotnich zawodach FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były w słoweńskiej Planicy. Podopieczny trenera Winkelmanna ukończył rywalizację na 28. miejscu. Zawody zdominowali Norwegowie, którzy wywalczyli wszystkie miejsce na podium. Zwyciężył Magnus Hovdal Moan, drugi był Espen Andersen, a trzecią pozycję zajął Jan Schmid. więcej <strong>»</strong>

FIS GP w Planicy: Szczepan Kupczak 16. w PCR

30-09-2017
W piętek na skoczni HS-139 w Planicy rozegrana została runda prowizoryczna przed sobotnią rywalizacją w FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej. Zwycięstwo w PCR odniósł Estończyk Kristjan Ilves, który uzyskał 138,5 metra. Najlepiej z Biało-Czerwonych zaprezentował się Szczepan Kupczak, który po skoku na odległość 128 metrów zajął 16. pozycję. więcej <strong>»</strong>

Trzech kombinatrów na starcie finałowych zawodów

28-09-2017
W najbliższy weekend w Planicy rozegrany zostanie finał FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej. W ostatnich tego lata zawodach w Słowenii wystartuje trzech reprezentantów Polski: Paweł Twardosz, Szczepan Kupczak i Wojciech Marusarz. więcej <strong>»</strong>