Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

40-lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

Szczepan Kupczak 35. w niedzielnym COC w Ramsau

14-02-2016
Niedzielne zawody Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej w Ramsau należały do Niemca Vinzenza Geigera, który o 1,6 sekundy wyprzedził swojego rodaka Tobiasa Simona, najlepszego skoczka dnia. Skład podium uzupełnił kolejny z Niemców Tobias Haug (+ 4,4 sek). Świetny skok oddał dziś Szczepan Kupczak, plasując się na trzecim miejscu na półmetku rywalizacji. Ostatecznie powracający po kontuzji Polak dotarł do mety na 35. miejscu ze stratą 2 minut i 15,0 sekund do zwycięzcy. Marcin Budz był 44. (+ 3 min 55,7 sek), a Michał Gut-Chowaniec zajął 49. miejsce (+ 4 min 48,2 sek).

Pełne wyniki skoków
Pełne wyniki po biegu

 1  5  100119 GEIGER Vinzenz  1997  GER   23:05.6   
 2  1  1514 SIMON Tobias  1992  GER   23:07.2  +1.6
 3  2  1602 HAUG Tobias  1993  GER   23:10.0  +4.4
 4  9  1674 GREIDERER Lukas  1993  AUT   23:26.3  +20.7
 5  4  1868 FRITZ Martin  1994  AUT   23:32.5  +26.9
 6  6  1821 WEBER Terence  1996  GER   23:33.2  +27.6
 7  7  1761 JOEBSTL Thomas   1995  AUT   23:33.3  +27.7
 8  25  100536 BURAAS Lars  1995  NOR   23:49.5  +43.9
 9  13  100526 MAEKIAHO Arttu  1997  FIN   23:50.3  +44.7
 10  12  100529 BJOERNSTAD Espen  1993  NOR   23:52.5  +46.9
 11  16  100316 TILLER Simen  1995  NOR   24:04.6  +59.0
 12  14  100330 HAHN Martin  1997  GER   24:11.2  +1:05.6
 13  37  1762 FLASCHBERGER Bernhard  1996  AUT   24:14.5  +1:08.9
 14  43  1796 JOHANSEN Truls Soenstehagen  1991  NOR   24:19.0  +1:13.4
 15  36  100326 MRAZ Noa Ian  1996  AUT   24:19.5  +1:13.9
 16  33  100538 MUTRU Leevi  1995  FIN   24:19.5  +1:13.9
 17  15  100246 MRAZ Samuel  1998  AUT   24:19.8  +1:14.2
 18  18  1622 MAIERHOFER Manuel  1992  ITA   24:20.0  +1:14.4
 19  34  100046 PIHO Han Hendrik  1993  EST   24:21.8  +1:16.2
 20  32  1566 LEMMERER Harald  1991  AUT   24:24.3  +1:18.7
 21  41  100198 BUFFARD Hugo  1994  FRA   24:31.1  +1:25.5
 22  21  1774 BUZZI Raffaele  1995  ITA   24:34.6  +1:29.0
 23  19  100341 GOOD Jasper  1996  USA   24:36.1  +1:30.5
 24  26  1687 LEINONEN Mikke  1992  FIN   24:36.1  +1:30.5
 25  10  100254 SCHNURR Constantin  1998  GER   24:47.0  +1:41.4
 26  45  100191 GERSTGRASER Paul  1995  AUT   24:54.8  +1:49.2
 27  39  100027 BARKOV Viacheslav  1992  RUS   24:55.8  +1:50.2
 28  11  100425 BORISOV Timofey  1993  RUS   25:00.6  +1:55.0
 29  8  100431 BEIKIRCHER Philip  1997  AUT   25:07.4  +2:01.8
 30  17  1488 TIIRMAA Karl-August  1989  EST   25:09.3  +2:03.7
 31  35  100080 HAUSER Stefan  1997  AUT   25:09.4  +2:03.8
 32  27  100196 DIDIER Nicolas  1995  FRA   25:10.3  +2:04.7
 33  31  1436 KAMENIK Joze  1991  SLO   25:11.3  +2:05.7
 34  29  100174 PARK Je-un  1993  KOR   25:11.8  +2:06.2
 35  3  100179 KUPCZAK Szczepan  1992  POL   25:20.6  +2:15.0
 36  42  100116 NEUBERT Hans  1997  GER   25:49.6  +2:44.0
 37  30  100061 SCHLUETTER Anton  1997  GER   26:01.8  +2:56.2
 38  28  100815 SCHUMANN Stephen  2000  USA   26:02.3  +2:56.7
 39  23  100505 ZEMEK David  1999  CZE   26:15.8  +3:10.2
 40  38  100373 HULKKO Mikko  1998  FIN   26:25.5  +3:19.9
 41  47  100424 MASTIEV Samir  1993  RUS   26:27.7  +3:22.1
 42  50  1644 BALANDA Ruslan  1992  UKR   26:34.3  +3:28.7
 42  40  1898 ZEMAN Martin  1993  CZE   26:34.3  +3:28.7
 44  46  100223 BUDZ Marcin  1994  POL   27:01.3  +3:55.7
 45  51  100306 KRAJNCAN Urh  1995  SLO   27:09.6  +4:04.0
 46  54  100039 OBLAK Luka  1994  SLO   27:27.0  +4:21.4
 47  55  100817 SHUMATE Jared  1999  USA   27:43.4  +4:37.8
 48  44  100796 VARGAS Koby  1998  USA   27:46.9  +4:41.3
 49  24  100417 GUT-CHOWANIEC Michal  1995  POL   27:53.8  +4:48.2
 50  49  100945 SURMALIAN Tigran  1997  RUS   28:08.5  +5:02.9
 51  52  100554 KIM Bong-Joo  1993  KOR   29:18.7  +6:13.1
 52  53  100610 MALYSHCHYK Serhiy  1998  UKR   30:39.0  +7:33.4
 53  56  100813 DURCO Dominik  1997  SVK   35:55.6  +12:50.0
Did not start
   20  100266 DANEK Lukas  1997  CZE     
Did not finish
   48  1695 PASICHNYK Viktor  1992  UKR     
   22  100304 BALLAND Tom  1995  FRA     
Źródło: Alicja Kosman / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.