Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Gala Olimpijska w PKOl-u - sobota, 14.04.2018

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

COC w Klingenthal: w sobotę wygrywa Tobias Simon

17-12-2016
Na półmetku zmagań kombinatorów norweskich w Pucharze Kontynentalnym w Klingenthal prowadził Niemiec Tobias Simon, który uzyskał 129,5 metra i o zaledwie 0,9 punktu wyprzedzał Japończyka Go Yamamoto. Lider po skokach utrzymał prowadzenie i jako pierwszy przekroczył linię mety, triumfując z przewagą 10,1 sekundy nad Yamamoto. Na trzecim miejscu zawody ukończył Austriak Thomas Joebstl (+ 38,3 sekundy).

W serii skoków na 48. miejscu sklasyfikowano Pawła Twardosza (105,5 m), 53. był Paweł Chyc (103,5 m), a 58. pozycję zajął Wojciech Marusarz (94,5 m). Paweł Gut-Chowaniec został natomiast zdyskwalifikowany.

Po biegu Twardosz pozostał na 48. miejscu, natomiast Chyc został ostatecznie sklasyfikowany na 54. pozycji, a Marusarz ukończył rywalizację na 55. miejscu.

Pełne wyniki po skokach
Lista startowa biegu
Pełne wyniki po biegu
Klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego

 
1  1  1514 SIMON Tobias  1992  GER   23:22.0   
 2  2  100213 YAMAMOTO Go  1995  JPN   23:32.1  +10.1
 3  14  1761 JOEBSTL Thomas   1995  AUT   24:00.3  +38.3
 4  3  100268 PAZOUT Ondrej  1998  CZE   24:04.4  +42.4
 5  13  100594 HEROLA Matti  1993  FIN   24:09.4  +47.4
 6  15  100300 SOETVIK Sindre Ure  1992  NOR   24:11.7  +49.7
 7  16  100093 SONEHARA Go  1993  JPN   24:14.2  +52.2
 8  10  100423 LOOMIS Ben  1998  USA   24:20.0  +58.0
 9  6  100384 DAGN Florian  1999  AUT   24:23.7  +1:01.7
 10  8  1868 FRITZ Martin  1994  AUT   24:31.7  +1:09.7
 11  35  1300 DUENKEL Michael  1989  GER   24:32.4  +1:10.4
 12  30  100326 MRAZ Noa Ian  1996  AUT   24:33.5  +1:11.5
 13  32  1548 HAERTULL Jim  1990  FIN   24:37.5  +1:15.5
 14  22  1686 SALO Jussi  1991  FIN   24:40.0  +1:18.0
 15  34  1695 PASICHNYK Viktor  1992  UKR   24:41.2  +1:19.2
 16  31  1818 LUBITZ Tom  1995  GER   24:42.2  +1:20.2
 17  23  1167 KJELBOTN Thomas  1986  NOR   24:42.7  +1:20.7
 18  25  1495 BLAUROCK Philipp  1991  GER   24:46.2  +1:24.2
 19  4  100354 HUETTEL Simon  1999  GER   24:52.2  +1:30.2
 20  29  100538 MUTRU Leevi  1995  FIN   24:55.0  +1:33.0
 21  21  100462 MOCZARSKI Justin  1998  GER   24:59.1  +1:37.1
 22  28  1898 ZEMAN Martin  1993  CZE   25:02.1  +1:40.1
 23  50  100198 BUFFARD Hugo  1994  FRA   25:03.3  +1:41.3
 24  5  100593 NAGAMINE Hisaki  1997  JPN   25:06.3  +1:44.3
 25  17  100293 BEREND Ben  1995  USA   25:07.9  +1:45.9
 26  20  1488 TIIRMAA Karl-August  1989  EST   25:10.9  +1:48.9
 27  39  1733 WELDE David  1994  GER   25:26.0  +2:04.0
 28  18  1703 STEINDL Fabian  1994  AUT   25:36.8  +2:14.8
 29  38  1622 MAIERHOFER Manuel  1992  ITA   25:38.1  +2:16.1
 30  7  100518 DEUSCHL Christian  1997  AUT   25:40.7  +2:18.7
 31  19  100765 NAKAMURA Yuto  1997  JPN   25:41.1  +2:19.1
 32  11  100260 WELDE Jonas  1998  GER   25:45.6  +2:23.6
 33  37  100314 RIIBER Harald Johnas  1995  NOR   25:55.6  +2:33.6
 34  40  1687 LEINONEN Mikke  1992  FIN   26:09.7  +2:47.7
 35  33  100196 DIDIER Nicolas  1995  FRA   26:12.0  +2:50.0
 36  26  100425 BORISOV Timofey  1993  RUS   26:14.8  +2:52.8
 37  24  101141 ENGER HALVORSEN Espen   1990  NOR   26:15.1  +2:53.1
 38  54  1563 RUNGGALDIER Mattia  1992  ITA   26:16.0  +2:54.0
 39  52  1410 BAUER Armin  1990  ITA   26:16.6  +2:54.6
 40  12  100522 SARC Leon  1996  SLO   26:22.7  +3:00.7
 41  51  100330 HAHN Martin  1997  GER   26:26.8  +3:04.8
 42  44  100174 PARK Je-un  1993  KOR   26:29.8  +3:07.8
 43  46  100529 BJOERNSTAD Espen  1993  NOR   26:34.2  +3:12.2
 44  27  100430 SALMELA Olli  1994  FIN   26:46.0  +3:24.0
 45  41  100341 GOOD Jasper  1996  USA   26:46.9  +3:24.9
 46  42  100304 BALLAND Tom  1995  FRA   27:13.1  +3:51.1
 47  47  1479 PANIN Ivan  1987  RUS   27:20.8  +3:58.8
 48  48  100591 TWARDOSZ Pawel  1998  POL   27:50.5  +4:28.5
 49  57  100457 ILVES Andreas  2000  EST   27:53.0  +4:31.0
 50  49  1615 SCHNEIDER Sepp  1991  AUT   28:01.0  +4:39.0
 51  36  100218 MAH Nathaniel  1995  CAN   28:02.6  +4:40.6
 52  59  100424 MASTIEV Samir  1993  RUS   28:03.9  +4:41.9
 53  43  100448 HOERSELMANN Erik  1998  GER   28:20.6  +4:58.6
 54  53  100647 CHYC Pawel  1998  POL   28:52.5  +5:30.5
 55  58  100182 MARUSARZ Wojciech  1993  POL   29:13.5  +5:51.5
 56  60  100306 KRAJNCAN Urh  1995  SLO   30:50.4  +7:28.4
 57  56  101124 SI Jeong-Heon  1994  KOR   31:36.7  +8:14.7
Did not start
   55  100815 SCHUMANN Stephen  2000  USA     
   9  1566 LEMMERER Harald  1991  AUT     
Did not finish
   45  100505 ZEMEK David  1999  CZE     
Źródło: Alicja Kosman / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.