Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Dzień otwarty w SMS Szczyrk

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

Letnie GRAND PRIX rozpoczęło się również dla "kombinatorów"

26-07-2008
Dzisiejsze kwalifikacje w słonecznym Hinterzarten, do kombinacji norweskiej, odbyły się przy zmiennym wietrze. Pierwszy z naszych skakał Wojciech Cieslar, który jednak już po swoim skoku na 86,5 metr wiedział, że nie ma szans awansu do jutrzejszego konkursu.

Mój skok oceniam bardzo kiepsko. Niestety akurat ten w kwalifikacjach był najgorszym, który do tej pory oddałem. Wydaje mi się, że weszły w grę warunki. Moim zdaniem to jest to dzisiaj taka loteria, jednemu powieje pod narty, a drugiemu nie"  mówił bezpośrednio po skoku Wojciech.
„Co do mojej formy, to do tej pory była ona dobra, naprawdę nie wiem czemu poszło jak poszło,  ale zobaczymy, wierzę, że w następnym konkursie pójdzie właśnie tak jak powinno" zakończył Polak.

Drugiemu z naszych reprezentnatów poszło znacznie lepiej i w końcu zakwalifikował się do konkursu jako trzydziesty.
"Mój skok w kwalifikacjach na pewno był najlepszy z tych wszystkich dzisiejszych, które oddałem. W skoku kwalifikacyjnym miałem także najgorsze warunki, ogólnie jestem zadowolony. Fakt jest taki, że nie doszedłem jeszcze to tej super formy, której zawsze się szuka, ale miejmy nadzieje, że ona powoli przyjdzie. Ostatni czas trenowaliśmy dużo wytrzymałości, z tego powodu myślę, że na razie brakuje mi trochę świeżości oraz dynamiki" mówił Marcin Mąka.

Polak twierdzi, że wyniki jutrzejszego konkursu są sprawą otwartą.
"Szanse są różne zależności od dnia. Jeżeli jutro znowu bedzie wiatr, tak jak wczoraj, to można być w jednym skoku dziesiąty, a w drugim już trzydziesty, to jest różnie. Wszystko zależy od warunków. Jutrzejszej trasy jeszcze nie mogę ocenić gdyż jej jeszcze nie znamy, ale skocznia  mi się podoba, i ogólnie jest fajnie" - powiedział uśmiechnięty Marcin.
Źródło: Vicktoria Murawska
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.