Spotkanie przedstawicieli PM-International ze skoczkami narciarskimi

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ w Val di Fiemme: Słowiok i Cieślar na 11. miejscu

13-01-2018
Paweł Słowiok wspólnie z Adamem Cieślarem wywalczyli 11. miejsce w pierwszym w tym sezonie sprincie drużynowym, który rozegrany został podczas Pucharu Świata w Val di Fiemme. Na półmetku rywalizacji i skokach na odległość 113,5 oraz 112 metrów podopieczni Danny-ego Winkelmanna zajmowali 15. pozycję. Zwycięstwo w sobotnich zawodach odnieśli natomiast Eric Frenzel oraz Vinzenz Geiger, którzy na finiszu pokonali swoich rodaków Fabiana Riesslego i Johannesa Rydzeka. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Słowiok i Cieślar w team sprincie

12-01-2018
Drugiego dnia rywalizacji w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej dwuboiści walczyć będą w sprincie drużynowym, który zostanie rozegrany po raz pierwszy w tym sezonie. Trener Danny Winkelmann zdecydował, że w tej konkurencji o dobry wynik w polskim zespole powalczą Paweł Słowiok i Adam Cieślar. Na starcie zawodów staną 23 drużyny. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Słowiok i Cieślar w "40"

12-01-2018
Joergen Graabak pewnie zwyciężył w piątkowych zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały we włoskim Val di Fiemme. Norweg o prawie 20 sekund pokonał Niemca Johannesa Rydzeka, który z kolei na finiszu minimalnie okazał się lepszy od Austriaka Lukasa Klapfera. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Paweł Słowiok, który ukończył zawody na 37. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Wojciech Marusarz o debiucie w Pucharze Świata

11-01-2018
Wojciech Marusarz już za tydzień zadebiutuje w zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Trener Danny Winkelmann powołał reprezentanta zakopiańskiego AZS-u do składu na pucharowe zawody w Chaux-Neuve, które w dniach 19-21 stycznia 2018 roku rozegrane zostaną we Francji. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Komplet Polaków w zawodach!

11-01-2018
W czwartkowe przedpołudnie na skoczni HS-135 w Val di Fiemme kombinatorzy norwescy rozpoczęli weekend rywalizacji w Pucharze Świata. W kwalifikacjach (rundzie prowizorycznej) zwyciężył Norweg Espen Andersen, który wylądował na 132 metrze. Natomiast najlepiej z Polaków zaprezentował się Szczepan Kupczak, który po skoku na odległość 123 metry zajął 21. miejsce. więcej <strong>»</strong>