90 lecie Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ w Otepaa: Polacy tuż za czołową "30"

05-01-2019
Norweg Jarl Magnus Riiber wygrał sobotnie zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały w w estońskiej Otepaa. Na drugim stopniu podium stanął Japończyk Akito Watabe, a trzeci był Austriak Martin Fritz. Niestety tym razem punktów nie zdołali wywalczyć nasi kombinatorzy norwescy, którzy ukończyli rywalizację poza czołową "30". więcej <strong>»</strong>

COC w Klingenthal: 22. miejsce Pawła Twardosza

04-01-2019
Paweł Twardosz wywalczył 22. miejsce w piątkowych zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały w niemieckim Klingenthal. Zwycięstwo odniósł Norweg Jens Luraas Oftebro. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Otepaa: Szczepan Kupczak 14. w PCR

04-01-2019
Szczepan Kupczak po skoku na odległość 93 metry zajął 14. miejsce w rundzie prowizorycznej podczas Pucharu Świata w Otepaa. Zwycięstwo w PCR odniósł Austriak Franz-Josef Rehrl, który wylądował na 95 metrze. więcej <strong>»</strong>

Skład Polaków na Puchar Świata w Otepaa

04-01-2019
W ten weekend do rywalizacji w Pucharze Świata powracają kombinatorzy norwescy. Kolejnym przystankiem w kalendarzu będzie estońska Otepaa, gdzie o punkty powalczy trzech naszych reprezentantów. Trener Danny Winkelmann powołał do startu w zawodach: Szczepana Kupczaka, Adama Cieślara oraz Pawła Słowioka. więcej <strong>»</strong>

COC w Klingenthal: Piąte miejsce Kudzi w PCR!

04-01-2019
Bardzo dobrze w rundzie prowizorycznej przed piątkowymi zawodami Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal zaprezentował się Piotr Kudzia. Nasz junior uzyskał 123,5 metra i tym samym w PCR zajął bardzo dobre, piąte miejsce. Zwycięstwo odniósł Norweg Jens Luraas Oftebro, który skoczył 141,5 metra. więcej <strong>»</strong>