Podsumowaniu Biegu na Igrzyska 2012

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Andrzej Gąsienica po raz 1. w karierze na podium Alpen Cup!

11-09-2011
Świetny konkurs Alpen Cup w kombinacji norweskiej zanotował dzisiaj Andrzej Gąsienica. 18-latek po raz pierwszy w karierze znalazł się na podium tego cyklu, zajmując drugie miejsce w Winterbergu. Po dwóch konkursach na czele klasyfikacji generalnej jest dwóch Polaków. więcej <strong>»</strong>

Alpen Cup: Słowiok triumfuje, trzech Polaków w pierwszej 10.!

11-09-2011
Paweł Słowiok zajął pierwsze miejsce w zawodach Alpen Cup w kombinacji norweskiej w Winterbergu. Wszyscy Polacy świetnie prezentowali się na skoczni, a ostatecznie mieliśmy aż trzech naszych reprezentantów w czołowej dziesiątce konkursu. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Pochwała zwycięża w Pucharze Jesieni w kombinacji

10-09-2011
Tomasz Pochwała okazał się triumfatorem pierwszych zawodów Pucharu Jesieni w kombinacji norweskiej. W konkursie rozgrywanym na Średniej Krokwi i 6-kilometrowej trasie biegu zakopiańczyk pokonał drugiego Mateusza Wantuloka i trzeciego Krystiana Gryczuka. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Pochwała punktuje na zakończenie LGP w Oberstdorfie

04-09-2011
Ostatni konkurs Letniej Grand Prix okazał się szczęśliwy dla Tomasza Pochwały. Zakopiańczyk przede wszystkim świetnie pobiegł, a to przy dość dobrej pozycji wyjściowej po skokach pozwoliło mu zajął 24. miejsce w Oberstdorfie. Zawody, a także cały cykl LGP 2011 wygrał Johannes Rydzek. więcej <strong>»</strong>

Dawid Jarząbek mistrzem świata dzieci w kombinacji norweskiej!

03-09-2011
Dawid Jarząbek wygrał zawody FIS Schuler Grand Prix w Oberstdorfie, czyli nieoficjalne letnie mistrzostwa świata dzieci. Zawodnik TS Wisły Zakopane nie dał rywalom żadnych szans zarówno na skoczni, jak i na trasie biegu. Tym samym powtórzył ubiegłoroczny sukces! więcej <strong>»</strong>