Spotkanie z Reprezentacją PZN na EYOWF 2017

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Paweł Słowiok 13. na mistrzostwach świata juniorów

27-01-2011
Pierwszy komplet medali w kombinacji norweskiej na mistrzostwach świata juniorów w Otepaeae został rozdany. Nie było niespodzianki, bo cennymi krążkami podzielili się najlepsi na treningach Kaarel Nurmsalu, Johannes Rydzek i Marjan Jelenko. W polskiej ekipie nareszcie obudził się Paweł Słowiok, który zajął 13. miejsce, najwyższe z Polaków. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Pochwała 4. i 10. w PK w Harrachovie

22-01-2011
Tomasz Pochwała w dobrym humorze wyruszy na Uniwersjadę. W ostatnich przed wyjazdem zawodach Pucharu Kontynentalnego w Harrachovie zajął czwarte i dziesiąte miejsce, w dodatku niewiele tracąc do najlepszych. więcej <strong>»</strong>

J. Michalczuk: "Zaoszczędziliśmy czas, trenując w Jakuszycach"

19-01-2011
Przed kadrą polskich kombinatorów stoją w styczniu dwa wyzwania: mistrzostwa świata juniorów i Uniwersjada. Oba starty już za tydzień. Dlatego też trenerzy postanowili nie ryzykować i na miejsce ostatniego spokojnego treningu wybrali Jakuszyce. Wydaje się, że był to naprawdę dobry pomysł, bo śniegu tam nie brakowało. więcej <strong>»</strong>

Juniorzy punktują w Alpen Cup, a Pochwała w PK

17-01-2011
Po dobrych występach Adama Cieślara i Tomasza Pochwały w sobotę (ale trochę słabszych pozostałych kadrowiczów), przyszła nieco lepsza niedziela. Co prawda w Klingenthal znów w gronie 30. najlepszych kombinatorów znalazł się tylko Pochwała, ale za to w Alpen Cup w Hinterzarten punkty zdobyli wszyscy nasi juniorzy. więcej <strong>»</strong>

Piąte miejsce Adama Cieślara w zawodach Alpen Cup

15-01-2011
Adam Cieślar, jedna z naszych największych młodych nadziei w kombinacji norweskiej, znów pokazał się z dobrej strony w międzynarodowych zawodach. W Alpen Cup w Hinterzarten po skokach tracił tylko dwie sekundy do najlepszej dwójki, a ostatecznie uplasował się na 5. miejscu. Punktował też Paweł Słowiok, który był 29. więcej <strong>»</strong>