XIX Konferencja PZN w Szczyrku

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ w Val di Fiemme: Kupczak dziewiąty w kwalifikacjach

10-01-2019
Szczepan Kupczak po skoku na odległość 129,5 metra zajął dziewiąte miejsce w rundzie prowizorycznej przed zawodami Pucharu Świata w Val di Fiemme. W kwalifikacjach zwycięstwo odniósł Austriak Franz-Josef Rehrl, który uzyskał 135,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Kombinatorzy wystartują w PŚ Val di Fiemme

10-01-2019
W dniach 10-13 stycznia 2019 roku we włoskim Val di Fiemme rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. W zawodach tych wystartuje czterech naszych reprezentantów. Trener Danny Winkelmann powołał do składu: Adama Cieślara, Pawła Słowioka, Szczepana Kuczaka i Pawła Twardosza. więcej <strong>»</strong>

Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej: Dwuboiści zainaugurowali sezon

08-01-2019
We wtorek, 8 stycznia 2019 roku na trasach biegowych Kubalonki po raz pierwszy tej zimy dwuboiści rywalizowali w Narodowym Programie Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Inaugurujące sezon zawody rozegrane zostały w trudnych, ale zimowych warunkach, z którymi najlepiej poradzili sobie reprezentanci klubów LKS Klimczok Bystra oraz TS Wisły Zakopane, którzy trzykrotnie stanęli na podium. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Otepaa: Szczepan Kupczak z punktami

06-01-2019
Szczepan Kupczak wywalczył kolejne tej zimy punkty, zajmując lokatę w czołowej "30" niedzielnych zawodów Pucharu Świata w Otepaa. Nasz dwuboista najpierw uzyskał czwarty wynik na skoczni, następnie osiągnął 43. czas biegu i ostatecznie ukończył zawody na 27. pozycji. Zwycięstwo odniósł Norweg Jarl Magnus Riiber. więcej <strong>»</strong>

COC w Klingenthal: 32. miejsce Pawła Twardosza

06-01-2019
Norweg Jens Luraas Oftebro wygrał sobotnie zawody Pucharu Kontynentalnego, które rozegrane zostały w niemieckim Klingenthal. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Paweł Twardosz, który ukończył rywalizację na 32. miejscu. więcej <strong>»</strong>