40-lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ w Schonach: Cieślar z punktami na koniec sezonu

16-03-2019
Adam Cieślar wywalczył kolejne tej zimy punkty Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Nasz dwuboista zajął 24. miejsce w swoich ostatnich zawodach w tym sezonie. W Schonach triumfował Austriak Bernhard Gruber. Na drugim stopniu podium stanął jego rodak Lukas Greiderer, a trzeci był Norweg Jarl Magnus Riiber. więcej <strong>»</strong>

Marusarz mistrzem Polski w kombinacji norweskiej

13-03-2019
Wojciech Marusarz z zakopiańskiego AZS-u wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Wicemistrzem Polski został Andrzej Szczechowicz z klubu TS Wisła Zakopane, a brąz zdobył jego klubowy kolega - Mateusz Jarosz. We wtorek dwuboiści walczyli na skoczni HS-106 w Szczyrku, natomiast w środę na trasach biegowych Kubalonki rozegrany został bieg na dystansie 10 km. więcej <strong>»</strong>

Kupczak i Cieślar w składzie na finał Pucharu Świata

12-03-2019
W najbliższy weekend w niemieckim Schonach rozegrane zostaną finałowe zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. W ostatnich tej zimy konkursach wystartuje dwóch naszych reprezentantów - Szczepan Kupczak i Adam Cieślar. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Oslo: Szczepan Kupczak tuż za czołową "30"

09-03-2019
Reprezentant gospodarzy Jarl Magnus Riiber wygrał zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które w sobotę rozegrane zostały w Oslo. Na drugim stopniu podium stanął Fin Ilkka Herola. Natomiast trzecie miejsce wywalczył kolejny z Norwegów - Espen Bjoernstad. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Szczepan Kupczak, który zawody w Oslo ukończył na 31. pozycji. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Oslo: 23. miejsce Pawła Słowioka w PCR

08-03-2019
Paweł Słowiok po skoku na odległość 110,5 metra zajął 23. miejsce w rundzie prowizorycznej podczas zawodów Pucharu Świata w Oslo. W kwalifikacjach rozgrywanych na Holmenkollbakken najlepszy okazał się Niemiec Manuel Faisst, który uzyskał 128,5 metra. więcej <strong>»</strong>