Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN 2016

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

FIS Grand Prix w Planicy: Kupczak 28. w PCR

06-09-2019
W ten weekend w Planicy rozgrywane są finałowe zawody FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej. W piątek odbyła się runda prowizoryczna, w której zwyciężył Norweg Espen Bjoernstad, który wylądował na 136 metrze. 28. miejsce po skoku na odległość 122,5 metra zajął Szczepan Kupczak. więcej <strong>»</strong>

Mateusz Jarosz zadebiutuje w FIS Grand Prix!

04-09-2019
W najbliższy weekend w słoweńskiej Planicy rozegrane zostaną finałowe zawody FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej. Podczas finału w Planicy zaprezentuje się czterech biało-czerwonych, a w zawodach najwyższej rangi zadebiutuje 17-letni Mateusz Jarosz. więcej <strong>»</strong>

FIS Grand Prix: Kupczak ponownie na podium!

02-09-2019
Ten sezon letni jest wyjątkowy dla Szczepana Kupczaka, który osiąga najlepsze jak dotąd wyniki w karierze. Po historycznym trzecim miejscu w Klingenthal, Polak znów wskoczył na podium w zawodach FIS Grand Prix. W niedzielnych w Oberhofie podopieczny Tomasza Pochwały po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium. Zwycięstwo odniósł Francuz Antoine Gerard, a drugi był Fin Ilkka Herola. więcej <strong>»</strong>

FIS Grand Prix: Kupczak punktuje w Oberhofie

31-08-2019
Szczepan Kupczak wywalczył kolejne punkty do klasyfikacji generalnej cyklu FIS Grand Prix. Podopieczny Tomasza Pochwały po skoku na odległość 118 metrów zajmował 16. miejsce na półmetku rywalizacji, następnie uzyskał 35. rezultat na trasie biegu i sobotnie zawody ukończył na 29. pozycji. Bezkonkurencyjny okazał się Austriak Franz-Josef Rehrl. więcej <strong>»</strong>

FIS Youth Cup: Skupień ósmy w Oberhofie

31-08-2019
W sobotę w niemieckim Oberhofie rozegrane zostały drugie zawody FIS Youth Cup w kombinacji norweskiej. Zwycięstwo odniósł reprezentant Finlandii Waltteri Karhumaa. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Adam Skupień, który ukończył zawody na ósmy miejscu, jednak po serii skoków zajmował trzecią lokatę. więcej <strong>»</strong>