Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Partnerzy kadr alpejskich PZN

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

90 lecie Polskiego Związku Narciarskiego

Szukaj w serwisie

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Aktualności

4 miejsce Doroty Kaczmarek w Livigno

01-12-2007

W piątkowym slalomie rozgrywanym w pięknym słońcu na stokach Livigno wzięły udział Ania Berezik i Dorota Kaczmarek. Po pierwszym przejeździe Ania Berezik była 4, a Dorota Kaczmarek 10.Niestety dziewczyny nie ukończyły drugiego przejazdu. Zawody wygrała Włoszka Elena Curtoni.


Dzisiaj na tym samym stoku rozegrany został kolejny slalom. W pierwszym przejeździe wypadła Ania Berezik, natomiast Dorota Kaczmarek zajęła 4 miejsce osiągając najlepszy czas drugiego przejazdu. Slalom wygrała- tak jak w dniu wczorajszym Elena Curtoni. "To najlepszy wynik Doris w tym sezonie" - powiedział II trener alpejek Piotr Ilewicz.


 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  2  297910 CURTONI Elena  1991  ITA   45.66  44.75  1:30.41  37.46
 2  10  297357 BOSELLI Martina  1989  ITA   46.13  44.66  1:30.79  40.02
 3  5  297435 GIUNTI Martina  1989  ITA   45.61  45.70  1:31.31  43.53
 4  6  435247 KACZMAREK Dorota  1990  POL   46.15  45.46  1:31.61  45.56
 5  1  705365 PENZESOVA Nina  1990  SVK   46.03  45.84  1:31.87  47.31
 6  22  297851 AZZOLA Michela  1991  ITA   46.82  45.16  1:31.98  48.05
 7  17  297591 BENZONI Marta  1990  ITA   47.03  45.22  1:32.25  49.87
 8  13  515948 LAREIDA Maya  1988  SUI   46.72  45.69  1:32.41  50.95
 9  9  297426 GHETTA Stephanie  1989  ITA   46.52  46.05  1:32.57  52.03
 10  7  297171 FANCHINI Sabrina  1988  ITA   47.18  45.53  1:32.71  52.98
 11  11  297437 GUSSETTI Eleonora  1989  ITA   47.84  45.75  1:33.59  58.92
 12  12  297991 MAGNANI Benedetta  1991  ITA   47.72  45.93  1:33.65  59.32
 13  8  465060 NAREA Sandra-Elena  1988  ROU   47.88  46.21  1:34.09  62.29
 14  41  297884 CAPITANIO Cristina  1991  ITA   47.88  46.38  1:34.26  63.44
 15  25  297452 MARCARINI Kristel  1989  ITA   48.71  45.74  1:34.45  64.72
 16  73  298124 AGNELLI Nicole  1992  ITA   48.83  45.77  1:34.60  65.73
 17  44  297620 CHISTE Charlotte  1990  ITA   48.33  46.34  1:34.67  66.20
 18  35  298061 TEVINI Veronica  1991  ITA   48.63  46.20  1:34.83  67.28
 19  38  695063 MATSOTSKA Bogdana  1989  UKR   49.44  45.60  1:35.04  68.70
 20  18  297627 COMENSOLI Sofia  1990  ITA   49.15  46.65  1:35.80  73.83
 21  34  297868 BETTI Irene  1991  ITA   49.40  46.50  1:35.90  74.50
 22  36  405100 WIEGMANS Anneriek  1990  NED   49.28  46.86  1:36.14  76.12
 23  31  705362 KADUROVA Dominika  1990  SVK   49.89  46.28  1:36.17  76.32
 24  26  465058 CRACIUN Iulia  1988  ROU   48.82  47.39  1:36.21  76.59
 25  53  25133 JUAREZ Sofie  1991  AND   50.07  47.23  1:37.30  83.95
 26  43  297686 GUERINI Valentina  1990  ITA   49.63  47.91  1:37.54  85.57
 27  49  516155 ROMINGER Ladina  1991  SUI   51.29  47.93  1:39.22  96.90
 28  32  705354 MISANKOVA Maria  1989  SVK   50.11  49.19  1:39.30  97.44
 29  81  565382 BABNIK Naja  1992  SLO   50.81  48.58  1:39.39  98.05
 30  28  516030 PRINZ Marion  1989  SUI   50.35  49.34  1:39.69  100.07
 31  30  155567 MATOUSOVA Zuzana  1990  CZE   51.86  47.94  1:39.80  100.81
 32  52  516126 COSTA Alessia  1991  SUI   50.54  49.27  1:39.81  100.88
 33  51  297858 BASTIANI Alice  1991  ITA   51.62  48.30  1:39.92  101.62
 34  67  107236 BALBI Sandra  1991  CAN   51.20  49.27  1:40.47  105.34
 35  86  298327 LUPOTTO Yasmine  1992  ITA   51.75  49.14  1:40.89  108.17
 36  40  297955 GATTINONI Sara  1991  ITA   51.33  49.60  1:40.93  108.44
 37  48  297544 MALLOTH Judith  1989  ITA   51.91  49.92  1:41.83  114.51
 38  88  516195 KUNZ Livia  1992  SUI   52.47  49.55  1:42.02  115.79
 38  84  298246 PICENNI Ambra  1992  ITA   52.18  49.84  1:42.02  115.79
 40  80  298278 PFEIFER Annika  1992  ITA   52.64  50.51  1:43.15  123.42
 41  65  297931 DI GENOVA Lisa  1991  ITA   52.99  51.62  1:44.61  133.27
 42  71  516190 CAPAUL Kathrin  1992  SUI   54.06  51.42  1:45.48  139.14
 43  60  297646 DI GENOVA Laura  1990  ITA   53.85  51.73  1:45.58  139.81
 43  47  297811 MORASCHINI Vera  1990  ITA   52.64  52.94  1:45.58  139.81
 45  72  298250 VERZEROLI Valentina  1992  ITA   53.41  52.23  1:45.64  140.22
 46  55  298015 NOBIS Chiara  1991  ITA   52.16  53.62  1:45.78  141.16
 47  56  298043 ROTTONARA Belen Zilli  1991  ITA   52.23  53.60  1:45.83  141.50
 48  83  298339 SONZOGNI Nicole  1992  ITA   52.88  53.01  1:45.89  141.90
 48  57  298064 TRAMERI Michela  1991  ITA   53.64  52.25  1:45.89  141.90
 50  70  516198 ROGENTIN Manuela  1992  SUI   53.27  52.85  1:46.12  143.46
 51  59  695076 TYMCHENKO Roksana  1991  UKR   54.50  52.37  1:46.87  148.52
 52  68  297714 MIGLIORI Francesca  1990  ITA   54.92  52.41  1:47.33  151.62
 53  63  297984 LISSIDINI Cristiana  1991  ITA   54.90  52.64  1:47.54  153.04
 54  66  298094 SAVOIA Eleonora  1991  ITA   54.40  53.91  1:48.31  158.23
 55  64  298013 MORIGGI Cecilia  1991  ITA   54.86  53.74  1:48.60  160.19
 56  54  297748 PRATI Camilla  1990  ITA   55.49  53.48  1:48.97  162.69
 57  89  298322 FUMAGALLI Barbara  1992  ITA   56.45  53.99  1:50.44  172.60
 58  91  298310 ANELLI Michela  1992  ITA   1:02.96  51.48  1:54.44  199.59
 59  87  695083 ROHOVA Marjana  1992  UKR   1:02.92  1:00.57  2:03.49  260.65
 60  85  298325 LORENZI Marilena Tarcisia  1992  ITA   1:12.24  52.29  2:04.53  267.67
 61  90  298357 PONTI Beatrice  1992  ITA   56.81  1:09.62  2:06.43  280.49
 62  74  298040 RIZZARDI Giulia  1991  ITA   1:16.39  56.68  2:13.07  325.29

 

Did not start 1st run :

GHILARDI Caterina (ITA), GELOSA Federica (ITA), PEZZERA Marta (ITA)

Did not finish 1st run :

HOFER Anna Maria (ITA), MERELLI Laura (ITA), GIANERA Greta (ITA), GIRARDI Sandy (ITA), DIRKZWAGER Mandy (NED), FREI Anina (SUI), PESCOLLER Alessia (ITA), PRATI Federica (ITA), QUISTINI Nicole (ITA), FRASCHINI Maria Camilla (ITA), DELLAGIACOMA Tania (ITA), SANTULIANA Romina (ITA), HERWERDEN VAN Michelle (NED), BEREZIK Anna (POL)

Did not finish 2nd run :

CHASTAN Zoe (SUI), VIGANO Marta (ITA), WEISENHORN Carolin (ITA), HOFER Lisa (ITA), BALLOT Elody (ITA), GUTIERREZ Mireia (AND)

Disqualified 1st run :

CACCIOTTO Manuela (ITA), PARISI Annarosa (ITA), RUFFINI Eleonora (ITA)

Disqualified 2nd run :

RABENSTEINER Lea (ITA), SAVOLDELLI Valentina (ITA), BORGIS Michela (ITA)

Źródło: Marta Smoleń/PZN/
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.