Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Partnerzy kadr alpejskich PZN

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZN - Kraków, 30.06.2018

Szukaj w serwisie

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Aktualności

Katarzyna Karasińska/fot. M.Smoleń Katarzyna Karasińska/fot....

Polki "w kratkę" w Winter Park

05-12-2007
Polskie alpejki – Katarzyna Karasińska, Agnieszka Gąsienica-Danieli i Aleksandra Kluś - wzięły udział w dwóch slalomach rozgrywanych w Winter Park w ramach Pucharu Ameryki Północnej (puchar kontynentalny). Pierwszego dnia zawodów najlepiej spisała się Agnieszka Gąsienica Daniel zajmując 15 miejsce. Aleksadra Kluś była 34. Katarzyna Karasińska nie ukończyła pierwszego przejazdu.

Zawody wygrała Austriaczka Kathrin Zettel, przed Szwedką  Theresą Borssen i Niemką Suzanną Riesch. W drugim dniu zawodów Katarzyna Karasińska zajęła 14 miejsce. Agnieszka i Ola nie ukończyły drugiego przejazdu. Na podium stanęła Niemka Suzanne Resich, Słowaczka Veronica Zuzulova i Austriaczka Michaela Kirchgasser.


Wyniki 30.11.2007 slalom ladies

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  12  55838 ZETTEL Kathrin  1986  AUT   47.10  49.20  1:36.30  6.00
 2  13  505610 BORSSEN Therese  1984  SWE   47.47  48.99  1:36.46  7.01
 3  30  206160 RIESCH Susanne  1987  GER   48.10  48.87  1:36.97  10.24
 4  22  425771 LOESETH Nina  1989  NOR   47.76  49.71  1:37.47  13.41
 5  4  537792 DUKE Hailey  1985  USA   47.16  50.42  1:37.58  14.11
 6  6  538256 GRANT Sterling  1987  USA   47.63  50.03  1:37.66  14.61
 7  20  195912 DE LEYMARIE Florine  1981  FRA   47.97  49.76  1:37.73  15.06
 8  11  106633 GOODMAN Anna  1986  CAN   47.83  49.98  1:37.81  15.56
 9  25  196016 DAUTHERIVES Claire  1982  FRA   48.06  49.79  1:37.85  15.82
 10  34  55885 STRENG Simone  1987  AUT   48.21  49.93  1:38.14  17.66
 10  23  385027 FLEISS Nika  1984  CRO   48.01  50.13  1:38.14  17.66
 12  33  206099 PERNER Nina  1986  GER   48.18  50.31  1:38.49  19.87
 13  43  315149 LOLOVIC Jelena  1981  SRB   48.80  49.79  1:38.59  20.51
 14  27  505679 HANSDOTTER Frida  1985  SWE   49.78  48.95  1:38.73  21.39
 15  41  435210 GASIENICA DANIEL Agnieszka  1987  POL   48.99  50.10  1:39.09  23.67
 15  32  505461 HULTDIN Kristina  1981  SWE   49.79  49.30  1:39.09  23.67
 17  48  55898 BREM Eva-Maria  1988  AUT   49.14  49.99  1:39.13  23.93
 18  15  537360 LATHROP Jenny  1983  USA   48.94  50.23  1:39.17  24.18
 19  51  196928 WORLEY Tessa  1989  FRA   49.32  49.86  1:39.18  24.24
 20  5  537768 HITCHCOCK Katie  1985  USA   48.21  51.21  1:39.42  25.76
 21  29  565320 FERK Marusa  1988  SLO   49.31  50.28  1:39.59  26.84
 22  7  535585 STAPLES Kiley  1989  USA   48.76  51.13  1:39.89  28.74
 23  2  537987 CARTER Laurel  1986  USA   49.00  51.01  1:40.01  29.50
 24  42  537145 ROSS Lauren  1982  USA   49.51  50.60  1:40.11  30.13
 25  1  106668 RYLEY Megan  1986  CAN   49.23  50.89  1:40.12  30.20
 26  17  106410 DESFORGES Emilie  1983  CAN   49.67  50.88  1:40.55  32.92
 27  56  538470 CONE Lindsay  1988  USA   50.32  50.70  1:41.02  35.90
 28  8  536731 MIELKE Gretchen  1980  USA   49.83  51.30  1:41.13  36.60
 29  40  155047 ZAKOURILOVA Petra  1978  CZE   50.10  52.09  1:42.19  43.31
 30  9  106849 YURKIW Larisa  1988  CAN   49.86  52.74  1:42.60  45.91
 31  52  538258 HAMMOND Courtney  1987  USA   50.52  52.25  1:42.77  46.98
 32  55  538514 HARTMAN Katie  1988  USA   51.10  52.40  1:43.50  51.61
 33  73  537144 MIELKE Kristen  1982  USA   50.94  53.21  1:44.15  55.72
 34  38  435189 KLUS Aleksandra  1986  POL   51.46  52.75  1:44.21  56.10
 35  53  535019 ALLEN Jennifer  1989  USA   51.50  53.45  1:44.95  60.79
 36  60  537727 PERRICONE Lisa  1985  USA   52.02  52.96  1:44.98  60.98
 37  83  538856 FRY Kayla  1990  USA   52.45  54.08  1:46.53  70.80
 38  78  538881 HOSTETTER Mary Rachel  1990  USA   53.19  54.38  1:47.57  77.39
 39  66  105299 LEPINE Marie-Elaine  1989  CAN   53.31  54.52  1:47.83  79.04
 40  69  538471 COOPER Kirsten  1988  USA   53.73  54.12  1:47.85  79.16
 41  71  106183 TERWIEL Elli  1989  CAN   53.59  54.32  1:47.91  79.54
 42  65  538438 WONG Julia  1988  USA   53.52  54.55  1:48.07  80.56
 43  76  538909 MCDONALD Amanda  1990  USA   52.34  55.96  1:48.30  82.01
 44  70  538575 ROTTER Corrinne  1988  USA   53.67  55.10  1:48.77  84.99
 45  50  538264 HILLENBRAND Heidi  1987  USA   53.24  55.88  1:49.12  87.21
 46  64  45189 CREMA Katya  1988  AUS   53.69  55.54  1:49.23  87.90
 47  81  538885 JACOBSON Erica  1990  USA   54.63  55.17  1:49.80  91.51
 48  86  106968 NADLER Rebecca  1990  CAN   52.77  57.36  1:50.13  93.60
 49  94  539096 BYERS Felicia  1991  USA   54.51  55.78  1:50.29  94.62
 50  63  538573 ROSS Laurenne  1988  USA   49.42  1:06.76  1:56.18  131.93

Wyniki: 01.12.2007 slalom ladies

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  4  206160 RIESCH Susanne  1987  GER   48.43  48.59  1:37.02  6.00
 2  11  705287 ZUZULOVA Veronika  1984  SVK   49.05  48.01  1:37.06  6.25
 3  23  55759 KIRCHGASSER Michaela  1985  AUT   48.73  48.43  1:37.16  6.88
 4  7  55838 ZETTEL Kathrin  1986  AUT   48.74  48.62  1:37.36  8.14
 5  8  425771 LOESETH Nina  1989  NOR   49.19  48.94  1:38.13  12.98
 6  26  55888 TRIENDL Katrin  1987  AUT   49.93  48.24  1:38.17  13.23
 7  32  425629 LOESETH Lene  1986  NOR   50.28  48.36  1:38.64  16.19
 8  31  206099 PERNER Nina  1986  GER   49.75  49.06  1:38.81  17.25
 9  16  106633 GOODMAN Anna  1986  CAN   49.05  50.01  1:39.06  18.83
 10  9  196016 DAUTHERIVES Claire  1982  FRA   50.24  49.09  1:39.33  20.52
 11  5  535585 STAPLES Kiley  1989  USA   50.08  49.34  1:39.42  21.09
 12  37  155047 ZAKOURILOVA Petra  1978  CZE   49.94  49.75  1:39.69  22.79
 12  10  385027 FLEISS Nika  1984  CRO   50.90  48.79  1:39.69  22.79
 14  24  435142 KARASINSKA Katarzyna  1982  POL   50.19  49.56  1:39.75  23.16
 15  48  55898 BREM Eva-Maria  1988  AUT   50.90  48.89  1:39.79  23.42
 16  42  315149 LOLOVIC Jelena  1981  SRB   50.98  48.84  1:39.82  23.60
 17  29  425432 MUELLER Anne Marie  1980  NOR   50.78  49.19  1:39.97  24.55
 18  25  185271 LEINONEN Sanni  1989  FIN   50.38  49.75  1:40.13  25.55
 19  39  196026 SANTON Aurelie  1982  FRA   50.55  49.66  1:40.21  26.06
 20  43  55818 KOEHLE Stefanie  1986  AUT   51.04  49.24  1:40.28  26.50
 21  41  537145 ROSS Lauren  1982  USA   50.63  49.69  1:40.32  26.75
 22  1  537987 CARTER Laurel  1986  USA   50.88  49.49  1:40.37  27.06
 23  20  106410 DESFORGES Emilie  1983  CAN   50.57  50.17  1:40.74  29.39
 24  47  385041 NOVOSELIC Sofija  1990  CRO   51.52  50.06  1:41.58  34.67
 25  38  537360 LATHROP Jenny  1983  USA   51.39  50.54  1:41.93  36.87
 26  55  538470 CONE Lindsay  1988  USA   51.42  50.53  1:41.95  37.00
 27  18  106849 YURKIW Larisa  1988  CAN   51.53  50.52  1:42.05  37.63
 28  56  565315 ROBNIK Mateja  1987  SLO   51.70  51.07  1:42.77  42.15
 29  63  538573 ROSS Laurenne  1988  USA   52.34  50.69  1:43.03  43.79
 30  62  537353 ROOSEVELT Rachel  1983  USA   53.35  51.35  1:44.70  54.29
 31  60  538581 RYAN Molly  1988  USA   52.95  52.23  1:45.18  57.30
 32  58  105649 RYLEY Kate  1989  CAN   53.16  52.34  1:45.50  59.32
 33  54  538514 HARTMAN Katie  1988  USA   53.25  52.76  1:46.01  62.52
 34  49  537968 ABBE Claire  1986  USA   53.12  53.32  1:46.44  65.23
 35  44  538041 MCDONALD Jilyne  1986  USA   53.28  53.84  1:47.12  69.50
 36  71  106183 TERWIEL Elli  1989  CAN   54.32  53.65  1:47.97  74.85
 37  82  538856 FRY Kayla  1990  USA   58.20  51.49  1:49.69  85.66
 38  78  538496 GHENT Erika  1988  USA   56.16  54.07  1:50.23  89.06
 39  89  539132 KISTLER Cate  1991  USA   55.73  54.96  1:50.69  91.95
 40  70  538575 ROTTER Corrinne  1988  USA   56.28  55.08  1:51.36  96.16
 41  50  538264 HILLENBRAND Heidi  1987  USA   54.82  56.60  1:51.42  96.54
 42  83  538825 COLLINSON Angel  1990  USA   56.89  54.80  1:51.69  98.24
 43  88  539101 CHEVALIER Joelle  1991  USA   57.40  55.17  1:52.57  103.77
 44  94  107119 GOYER Marie-Maude  1991  CAN   57.58  55.57  1:53.15  107.42
 45  79  539246 RADKE Andrea  1991  USA   57.45  56.88  1:54.33  114.83
 46  90  539171 SETTERBERG Whitney  1991  USA   1:01.80  58.58  2:00.38  152.87
 47  95  539080 ACKERMAN Delainey  1991  USA   1:09.46  58.78  2:08.24  202.29

Źródło: Marta Smoleń/PZN/
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.