Walny Sprawozdawczo-Statutowy Zjazd PZN 2011

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Puchar Dalekiego Wschodu: Łuczak ósma w slalomie

05-12-2018
Ósme miejsce w Pucharze Dalekiego Wschodu w slalomie, który rozegrany został w Wanlong Ski Resorts zajęła Magdalena Łuczak. Zwycięstwo odniosła Szwedka Liv Ceder, na drugim stopniu podium stanęła Japonka Sakurako Mukogawa, natomiast trzecia była reprezentantka Nowej Zelandii Piera Hudson. więcej <strong>»</strong>

Aniela Sawicka wygrała zawody w Sexten-Sesto

04-12-2018
Aniela Sawicka wygrała zawody juniorskie w slalomie, które rozegrane zostały we włoskiej miejscowości Sexten-Sesto. Na drugim stopniu podium stanęła reprezentantka Włoch Elisabeth Dander, a trzecia była jej rodaczka Lea Gummerer. więcej <strong>»</strong>

Michalik i Habdas w "30" zawodów FIS w Reiteralm

02-12-2018
Michał Michalik wywalczył 23. miejsce w zawodach FIS w slalomie gigancie, które rozegrane zostały w austriackim Reiteralm. Dwie lokaty za nim uplasował się Piotr Habdas, natomiast na 46. pozycji zawody ukończył Paweł Pyjas. Zwycięstwo odniósł reprezentant Austrii Felix Hacker. więcej <strong>»</strong>

Michał Michalik w "30" zawodów FIS w Reiteralm

01-12-2018
Reprezentanci Austrii zdominowali rywalizację w zawodach FIS w slalomie gigancie, które rozegrane zostały w Reiteralm. Zwyciężył Tristan Takats, drugi był Michael Offenhauser, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Felix Hacker. Najlepiej z podopiecznych Christiana Leitnera spisał się Michał Michalik, który ukończył rywalizację na 26. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel na podium Pucharu Europy!

01-12-2018
Znakomicie w sobotnim Pucharze Europy w Funesdalen zaprezentowała się Maryna Gąsienica-Daniel. Podopieczna Marcina Orłowskiego stanęła na podium zawodów, zajmując drugie miejsce w slalomie gigancie. Po pierwszym przejeździe Polka zajmowała 13. miejsce, jednak w drugiej rundzie nasza alpejka osiągnęła najlepszy czas, co łącznie było drugim wynikiem sobotnich zawodów. Lepsza od Polki była tylko Austriaczka Julia Scheib. Natomiast podium uzupełniła reprezentantka gospodarzy Ylva Staalnacke. więcej <strong>»</strong>