Dzień otwarty w SMS Szczyrk

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

PŚ w Semmeringu: Gąsienica-Daniel w czołowej "20"!

28-12-2018
Maryna Gąsienica-Daniel wywalczyła 19. miejsce w Pucharze Świata w slalomie gigancie, który rozegrany został w austriackim Semmeringu. Podopieczna Marcina Orłowskiego po pierwszej rundzie zajmowała 25. pozycję, jednak w drugim przejeździe uzyskała 12. czas i tym samym zanotowała drugi najlepszy w karierze wyniki w Pucharze Świata. Należy dodać, że jest to najwyższe miejsce naszej reprezentantki w Pucharze Świata w slalomie gigancie. więcej <strong>»</strong>

Polki wystartują w Pucharze Świata w Semmeringu

27-12-2018
Rywalizacja w alpejskim Pucharze Świata kobiet przenosi się do austriackiego Semmeringu, gdzie 28 i 29 grudnia 2018 roku najlepsze narciarki alpejskie na świecie rywalizować będą w konkurencjach technicznych. Pierwszego dnia rozegrany zostanie slalom gigant, w którym wystartuje Maryna Gąsienica-Daniel. Natomiast drugiego dnia zmagań Sabina Majerczyk powalczy w slalomie. więcej <strong>»</strong>

II edycja Młodzieżowego Pucharu Polski - komunikat organizacyjny

27-12-2018
II edycja Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim rozegrana zostanie w pierwszy weekend stycznia w Krynicy-Zdroju. Miejscem zmagań będzie Kompleks Narciarski Słotwiny. 5 i 6 stycznia 2019 roku alpejczycy dwukrotnie będą rywalizowali w slalomie gigancie. więcej <strong>»</strong>

Młodzieżowy Puchar Polski w Suchem - wyniki

23-12-2018
W niedzielę, 23 grudnia 2018 roku narciarze alpejscy rywalizowali w drugim dniu zawodów Młodzieżowego Pucharu Polski w Suchem. Tego dnia w kategorii Junior B i Juniorka B triumfowali Jan Zakrzewski oraz Patrycja Florek. Natomiast w młodszej kategorii wiekowej najlepsi okazali się Jan Łodziński i Magdalena Bańdo. więcej <strong>»</strong>

Daniel Yule wygrywa slalom w Madonna di Campiglio

22-12-2018
Szwajcar Daniel Yule wygrał alpejski Puchar Świata w slalomie, który rozegrany został w Madonna di Campiglio. Na drugim stopniu podium stanął Austriak Marco Schwarz, a trzeci był jego rodak Michael Matt. W zawodach Pucharu Świata startował Michał Jasiczek. Niestety reprezentant Polski nie ukończył pierwszego przejazdu. więcej <strong>»</strong>