Plebiscyt na „Sportowca Wolnej Polski”

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Alpejki w Pucharze Europy, "młodzież" w zawodach FIS

16-12-2008
Alpejki z kadry A po drodze z Hiszpanii, gdzie startowały w zawodach Pucharu Świata (La Molina), wystąpiły dzisiaj w niemieckim Schruns w slalomie gigancie z cyklu Pucharu Europy. Agnieszka Gąsienica zajęła wysokie 11 miejsce, Katarzyna Karasińska 45, a Aleksandra Kluś nie zakwalifikowała się do drugiego przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Problemy ze slalomem

14-12-2008
Katarzyna Karasińska i Aleksandra Kluś pojechały zbyt wolno, aby awansować do drugiego przejazdu slalomu Pucharu Świata w La Molinie, a Agnieszka Gąsienica Daniel wypadła z trasy pierwszego przejazdu i tym samym Polki opuściły Hiszpanię bez zdobyczy punktowej. więcej <strong>»</strong>

Brakuje "zimnej krwi"

13-12-2008
Ani Agnieszka Gąsienica Daniel, ani Katarzyna Karasińska nie wywalczyły punktów Pucharu Świata w slalomie gigancie rozegranym w sobotę w hiszpańskiej La Molinie. Aga ukończyła pierwszy przejazd na 39 miejscu, a Kasia na 46 pozycji. Zwyciężyła Finka Tanja Poutiainen, która po pierwszym przejeździe zajmowała 4 miejsce. więcej <strong>»</strong>

Alpejki: ostatnie starty przed świętami

09-12-2008
Alpejska kadra A, a właściwie jej "starsza" grupa: Katarzyna Karasińska, Agnieszka Gąsienica i Aleksandra Kluś wraz z Rolandem Bairem, Janem Bisagą i Łukaszem Cierpichem przebywają na zgrupowaniu w Reiteralm (AUT). więcej <strong>»</strong>

Alpejskie kadry wracają do Europy

07-12-2008
Od końca listopada nasi alpejczycy startowali w zawodach za oceanem: Kadra A po występach w Aspen startowała w zawodach NAC w Winter Park (USA). W pierwszym slalomie Karasińska zajęła piąte miejsce, Gąsienica dwudzieste pierwsze, Kluś dwudzieste piąte. Drugiego dnia zawodów (również slalom) nasze trzy reprezentantki nie ukończyły zawodów więcej <strong>»</strong>