Spotkanie z Reprezentacją PZN na EYOWF 2017

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

MŚJ w Davos: Łuczak trzecia w kadetach

05-02-2018
Magdalena Łuczak zajęła trzecie miejsce w rywalizacji kadetów, czyli roczników 2000-2001, na Mistrzostwach Świata Juniorów w szwajcarskim Davos w supergigancie. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Davos: M. Łuczak 21. w kombinacji alpejskiej

05-02-2018
Po raz kolejny bardzo dobry występ w Mistrzostwach Świata Juniorów w Davos ma za sobą Magdalena Łuczak, która wywalczyła 21. miejsce w kombinacji alpejskiej. Mistrzynią juniorskiego czempionatu została reprezentantka gospodarzy Aline Danioth, która o 0.56 sekundy pokonała Słowenkę Metę Hrovat. Na najniższym stopniu podium stanęła Austriaczka Franziska Gritsch. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Davos: Marco Odermatt mistrzem w kombinacji!

04-02-2018
Szwajcar Marco Odermatt wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów w kombinacji alpejskiej. Wicemistrzem juniorskiego czempionatu w tej konkurencji został jego rodak Semyel Bissig. Na najniższym stopniu podium zawodów w Davos stanął Austriak Raphael Haaser. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Davos: M. Łuczak 23. w supergigancie!

04-02-2018
Norweżka Kajsa Vickhoff Lie wywalczyła złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów w supergigancie, pokonując minimalnie o 0,05 sekundy Austriaczkę Franziskę Gritsch. Na najniższym stopniu podium stanęła reprezentantka gospodarzy Stephanie Jenal. Lokatę w czołowej "30" niedzielnej rywalizacji w Davos zajęła Magdalena Łuczak, która ukończyła supergiganta na 23. miejscu. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Davos: Odermatt mistrzem w supergigancie

02-02-2018
Szwajcar Marco Odermatt wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów w supergigancie, które rozgrywane są w szwajcarskim Davos. Wicemistrzem został Amerykanin River Radamus, natomiast brązowy medal zdobył jego rodak Luke Winters. W zawodach tych wystartowało dwóch reprezentantów Polski - Michał Michalik był 51., a Paweł Pyjas 57. więcej <strong>»</strong>