Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

90 lecie Polskiego Związku Narciarskiego

Szukaj w serwisie

Aktualności

Antoni  Szczepanik - Sport Szok Antoni Szczepanik - Sport Szok

V edycja XXI Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN AZMOT PEUGEOT CUP 2009

07-02-2009
4 lutego w stacji narciarskiej "Ryterski Raj" w Rytrze odbyła się V edycja XXI Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN AZMOT PEUGEOT CUP 2009. Na dwóch trasach slalomu giganta rywalizowało 290 zawodników. W zawodach startowały wszystkie grupy wiekowe: dzieci młodsze, dzieci, młodzik, junior młodszy i junior. Współorganizatorami zawodów były kluby narciarskie SPORT SZOK(Kraków) i LAWINA(Nowy Sącz). Kolejna edycja ligi odbędzie się w marcu. Teraz czekają nas ferie małopolskie i szlifowanie formy na obozach narciarskich.

Grupa 1 Dziewczynki 2000 - 2001            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 24 Toruńska Ewa KS JAWORZYNA 0:30,54 0,00 2000 50 K00JK007
  2 2 Twaróg Hania YETI 0:32,05 + 1,51 2000 45 K00YE099
  3 5 Gazda Weronika KN MAGURA P&P GORLICE 0:32,31 + 1,77 2000 42 K00MA030
  4 9 Szot Oliwia KN GONDOLA KRYNICA 0:32,55 + 2,01 2000 40 K00GK001
  5 3 Jaworska Gosia ELITA 0:33,06 + 2,52 2001 38 K01EL030
  6 11 Chyla Maja YETI 0:34,25 + 3,71 2001 36 K01YE073
  7 7 Włodarczyk Julia HKN 0:34,64 + 4,10 2000 34 K00HK013
  8 23 Łuszczewska Katarzyna KS JAWORZYNA 0:35,79 + 5,25 2000 32 K00JK008
  9 14 Piasecka Julia YETI 0:36,06 + 5,52 2001 30 K01YE082
  10 8 Skrzyńska Marysia SN-36 0:37,43 + 6,89 2000 28 K00SN002
  11 4 Sadowska Zuzanna KN LIDER 0:37,47 + 6,93 2000 26 K00LI028
  12 1 Smagowicz Magdalena KN LIDER 0:38,47 + 7,93 2000 24 K00LI026
  13 18 Szczygieł Olga LUKA SPORT 0:40,25 + 9,71 2001 22 K01LS004
  14 19 Rusinek Aleksandra LUKA SPORT 0:43,66 + 13,12 2000 20 K00LS006
  15 17 Pernal Karolina LUKA SPORT 0:47,63 + 17,09 2001 18 K01LS003
    25 Kolawa Karolina LUKA SPORT DQ   2001 0 K01LS005
    503 Opoka Ola JUNIOR SKI NOWY SĄCZ DNS   2000 0 K00JS015
    6 Synowiec Malgorzata GLOSATOR DNS   2000 0 K00GL032
    12 Wujec Julia WHITE-DEVIL DNS   2000 0 K00WD005
    13 Zielińska Aleksandra MKKS BABIA GÓRA DNS   2000 0 K00BG056
    15 Litwa Magdalena YETI DNS   2000 0 K00YE084
    16 Twaróg Ola WHITE-DEVIL DNS   2000 0 K00WD009
    519 Niessner Kinga YETI DNS   2000 0 K00YE078
    20 Sosenko Ela WHITE-DEVIL DNS   2005 0 K05WD025
    21 Iskrzycka Martyna WHITE-DEVIL DNS   2002 0 K02WD032
    22 Bocianowska Julka WHITE-DEVIL DNS   2002 0 K02WD027
    525 Zimoń Liwia AZS ZAKOPANE DNS   2002 0 K02AZ018
    26 Filas Julka WHITE-DEVIL DNS   2004 0 K04WD012
    27 Wójciak Magda WHITE-DEVIL DNS   2002 0 K02WD019
    28 Działdowska Iga WHITE-DEVIL DNS   2002 0 K02WD017
    30 Pędzimąż Ola WHITE-DEVIL DNS   2002 0 K02WD004
    31 Kordeczka Hania WHITE-DEVIL DNS   2002 0 K02WD002
    32 Gacek Paulina WHITE-DEVIL DNS   2001 0 K01WD018
    33 Klocek Ania WHITE-DEVIL DNS   2001 0 K01WD015
    34 Wójciak Oliwia WHITE-DEVIL DNS   2001 0 K01WD010
    35 Petrycka Tosia WHITE-DEVIL DNS   2001 0 K01WD007
    36 Świątkowski CZORSZTYN SKI DNS   2001 0 K01CS039
    37 Klocek Roksana WHITE-DEVIL DNS   2000 0 K00WD020
    38 Kordeczka Zosia WHITE-DEVIL DNS   2000 0 K00WD003
    39 Pawelska  Dominika INTERCLUB DNS   2000 0 K00IC006
    40 Drążęk Dominika CZORSZTYN SKI DNS   2001 0 K01CS041
                   
      K02 Chłopcy 2000-2001            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 55 Jaros Kajetan KN SIEPRAW-SKI 0:27,85 0,00 2000 50 M00SI010
  2 50 Czerwiński Michał JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:28,93 + 1,08 2000 45 M00JS014
  3 47 Wróbel Norbert SKIMKA 0:30,33 + 2,48 2000 42 M00SK009
  4 52 Palonek Tomek SKIMKA 0:31,40 + 3,55 2000 40 M00SK005
  5 51 Buoso Mikołaj AZS ZAKOPANE 0:31,75 + 3,90 2000 38 M00AZ015
  6 62 Michalik Michał EXTREME TEAM 0:31,81 + 3,96 2000 36 M00EX004
  7 49 Chrzanowski Maciej ELITA 0:32,08 + 4,23 2000 34 M00EL022
  8 43 Sowa Filip ELITA 0:32,38 + 4,53 2001 32 M01EL026
  9 54 Biłko Jakub HKN 0:32,79 + 4,94 2000 30 M00HK012
  10 71 Kurleto Piotr LUKA SPORT 0:32,84 + 4,99 2001 28 M01LS001
  11 46 Macheta Wojciech YETI 0:33,41 + 5,56 2000 26 M00YE071
  12 48 Tomczyk Kuba ELITA 0:34,44 + 6,59 2001 24 M01EL027
  13 58 Piekarski Adam HKN 0:34,55 + 6,70 2001 22 M01HK002
  14 60 Pyclik Jakub KN CM "SLALOM" 0:35,26 + 7,41 2002 20 M02SL001
  15 44 Dulczewski Wojtek ELITA 0:35,34 + 7,49 2001 18 M01EL028
  16 56 Blaszczyna Michał SN-36 0:35,58 + 7,73 2000 17 M00SN001
  17 66 Jodłowski Mateusz KN LIDER 0:36,18 + 8,33 2000 16 M00LI023
  18 59 Olszyński Michał YETI 0:36,40 + 8,55 2001 15 M01YE085
  19 63 Miśniakiewicz Jędrzej YETI 0:37,84 + 9,99 2000 14 M00YE072
  20 64 Jastrzębski Ignacy SKIMKA 0:39,20 + 11,35 2002 13 M02SK008
  21 61 Cholewa Piotr AZS ZAKOPANE 0:39,28 + 11,43 2001 12 M01AZ016
  22 42 Kapturkiewicz Kuba ELITA 0:39,39 + 11,54 2000 11 M01EL025
  23 69 Ciszewski Jakub LUKA SPORT 1:01,04 + 33,19 2002 10 M02LS007
    41 Denis Szczepan MKKS BABIA GÓRA DQ   2000 0 M00BG055
    57 Daniec Szczepan KN GONDOLA KRYNICA DQ   2000 0 M00GK018
    45 Dziedzic Mateusz ELITA DNS   2001 0 M01EL029
    65 Opyd Łukasz KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   2001 0 M01PS022
    67 Bieroń Filip ELITA DNS   2001 0 M01EL036
    68 Wysowski Paweł KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   2001 0 M01PS021
    569 Kobla Kacper CZORSZTYN SKI DNS   2001 0 M01CS040
    70 Bujas Michał KN LIDER DNS   2000 0 M00LI024
    72 Moskała Igor LUKA SPORT DNS   2001 0 M01LS002
    73 Michalik Staś EXTREME TEAM DNS   2001 0 M01EX011
    74 Książek Jaś EXTREME TEAM DNS   2001 0 M01EX010
    75 Bolek Jan GLOSATOR DNS   2001 0 M01GL038
    76 Jarnecki Arkadiusz SN-36 DNS   2000 0 M99SN011
    77 Mirt Ignacy WHITE-DEVIL DNS   2003 0 M03WD016
    78 Petrycki Bolek WHITE-DEVIL DNS   2003 0 M03WD006
    79 Stachura Marcin WHITE-DEVIL DNS   2002 0 M02WD022
    80 Parzątka Miłosz WHITE-DEVIL DNS   2002 0 M02WD001
    81 Skałka Krzysiek WHITE-DEVIL DNS   2001 0 M01WD013
    82 Bucki Mateusz SKIMKA DNS   2001 0 M01SK006
    83 Kapusta Kamil SKIMKA DNS   2001 0 M01SK004
    84 Herian Staś SN-36 DNS   2000 0 M00SN010
    85 Aleksander Piprek KN GONDOLA KRYNICA DNS   2000 0 M00GK017
    86 Bernacik Kamil MKKS BABIA GÓRA DNS   2000 0 M00BG054
    88 Majcherczyk Maciej MKKS BABIA GÓRA DNS   2000 0 M00BG053
    89 Rowiński Bartek INTERCLUB DNS   2000 0 M00IC007
    90 Świątkowski Paweł CZORSZTYN SKI DNS   2000 0 M00CS042
                   
      K03 Dziewczynki 1998 - 1999            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 106 Tylek Izabela KS JAWORZYNA 0:27,56 0,00 1999 50 K99JK005
  2 108 Tylek Paula KS JAWORZYNA 0:27,69 + 0,13 1998 45 K98JK004
  3 103 Jarząb Karolina JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:28,65 + 1,09 1998 42 K98JS012
  4 91 Ignar Zuzanna KN MAGURA P&P GORLICE 0:29,15 + 1,59 1998 40 K98MA028
  5 101 Kościelniak Patrycja MKKS BABIA GÓRA 0:29,20 + 1,64 1998 38 K98BG048
  6 120 Gurba Ola KN MAGURA P&P GORLICE 0:29,24 + 1,68 1998 36 K98MA029
  7 95 Kubasiak Maria MKKS BABIA GÓRA 0:29,92 + 2,36 1999 34 K99BG050
  8 122 Wróbel Oliwia KN GONDOLA KRYNICA 0:30,43 + 2,87 1999 32 K99GK026
  9 94 Tomczyk Justyna ELITA 0:30,68 + 3,12 1998 30 K98EL023
  10 99 Dudczyk Julia LAWINA NOWY SĄCZ 0:30,76 + 3,20 1998 28 K98LA025
  11 98 Stanaszek Maria MKKS BABIA GÓRA 0:31,10 + 3,54 1999 26 K99BG051
  12 96 Lubowiecka Larysa YETI 0:31,12 + 3,56 1999 24 K99YE070
  13 105 Czaja Dominika JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:31,44 + 3,88 1998 22 K98JS013
  14 107 Kopytek Weronika AZS ZAKOPANE 0:31,79 + 4,23 1998 20 K98AZ014
  15 110 Tracz Hanna YETI 0:32,33 + 4,77 1998 18 K98YE098
  16 97 Zielińska Małgorzata YETI 0:32,59 + 5,03 1998 17 K98YE067
  17 100 Dulczewska Zosia ELITA 0:32,65 + 5,09 1999 16 K99EL024
  18 92 Klimek Weronika SKIMKA 0:32,95 + 5,39 1999 15 K99SK003
  19 114 Malota Natalia HKN 0:33,21 + 5,65 1998 14 K98HK010
  20 118 Wiśniak Urszula HKN 0:33,87 + 6,31 1998 13 K98HK009
  21 112 Kruczek Julia KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:34,08 + 6,52 1999 12 K99PS019
  22 140 Starowicz Agnieszka INTERCLUB 0:34,81 + 7,25 1999 11 K99IC008
  23 115 Denis Magdalena MKKS BABIA GÓRA 0:34,98 + 7,42 1999 10 K99BG052
  24 121 Piekarska Monika HKN 0:35,27 + 7,71 1998 9 K98HK003
  25 111 Gorycka Sylwia MKKS BABIA GÓRA 0:37,73 + 10,17 1998 8 K98BG049
  26 136 Rybicka Anna SPORT SZOK 0:39,79 + 12,23 1998 7 K98SS026
  27 116 Rusnarczyk Renata KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:54,74 + 27,18 1998 6 K98PS018
    141 Gryboś Justyna KS JAWORZYNA DQ   1999 0 K99JK009
    128 Tkaczyk Barbara CZORSZTYN SKI W   1999 0 K99CS031
    93 Porębska Julia GLOSATOR DNS   1998 0 K98GL020
    102 Ruszecka Anna GLOSATOR DNS   1998 0 K98GL022
    104 Macias Antonina GLOSATOR DNS   1998 0 K98GL021
    109 Adamowicz Apolonia YETI DNS   1998 0 K98YE069
    113 Cisowska Natalia YETI DNS   1999 0 K99YE091
    117 Synowiec Ewa GLOSATOR DNS   1998 0 K98GL031
    119 Kupś Ida GLOSATOR DNS   1999 0 K99GL034
    123 Bednarczyk Klaudia CZORSZTYN SKI DNS   1998 0 K98CS030
    124 Biłko Natalia HKN DNS   1999 0 K99HK011
    125 Niessner Ada YETI DNS   1999 0 K99YE079
    126 Wiśniowska Zuzanna LAWINA NOWY SĄCZ DNS   1999 0 K99LA027
    127 Baran Klaudia GLOSATOR DNS   1999 0 K99GL033
    129 Kostkiewicz Joanna NIEZRZESZONA DNS   1999 0 K99NN005
    130 Filipek Melania WHITE-DEVIL DNS   1999 0 K99WD030
    131 Augustyn Natalia WHITE-DEVIL DNS   1999 0 K99WD023
    132 Petrycka Dominika WHITE-DEVIL DNS   1999 0 K99WD008
    133 Kurzeja Ilona KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1999 0 K99PS020
    134 Wójcik Wioletta KN GONDOLA KRYNICA DNS   1999 0 K99GK016
    135 Horoszko Maria KN GONDOLA KRYNICA DNS   1999 0 K99GK014
    137 Sierpień Julia KN LIDER DNS   1998 0 K98LI027
    138 Brzeska Ewa LAWINA NOWY SĄCZ DNS   1998 0 K98LA023
    139 Kmak Emilia KN GONDOLA KRYNICA DNS   1998 0 K98GK013
                   
      K04 Chłopcy 1998 - 1999            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 157 Jaros Ksawery KN SIEPRAW-SKI 0:26,67 0,00 1998 50 M98SI008
  2 160 Oramus Kamil KN SIEPRAW-SKI 0:26,74 + 0,07 1999 45 M99SI009
  3 151 Apola Wiktor KN MAGURA P&P GORLICE 0:27,14 + 0,47 1998 42 M98MA025
  4 147 Krawczyk Piotr JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:28,41 + 1,74 1999 40 M99JS010
  5 197 Miklasiński Konrad AZS ZAKOPANE 0:28,88 + 2,21 1998 38 M98AZ012
  6 149 Saletnik Szymon MKKS BABIA GÓRA 0:29,67 + 3,00 1999 36 M99BG046
  7 155 Hejmo Stanisław YETI 0:29,73 + 3,06 1998 34 M98YE064
  8 148 Seremak Aleksander SPORT SZOK 0:29,79 + 3,12 1999 32 M99SS025
  9 174 Lorenc Michał JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:29,87 + 3,20 1998 30 M98JS009
  10 154 Bednarczyk Marcin CZORSZTYN SKI 0:29,94 + 3,27 1998 28 M98CS028
  11 145 Pasiut Szymon LAWINA NOWY SĄCZ 0:30,01 + 3,34 1998 26 M98LA020
  12 171 Piasecki Maciej YETI 0:30,09 + 3,42 1998 24 M98YE081
  13 150 Złocki Jan JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:30,96 + 4,29 1999 22 M99JS011
  14 162 Januszewski Maciej ELITA 0:31,08 + 4,41 1998 20 M98EL016
  15 198 Jedliński Maciej INTERCLUB 0:31,60 + 4,93 1998 18 M98IC009
  16 170 Mięso Maciej MKKS BABIA GÓRA 0:31,65 + 4,98 1999 17 M99BG047
  17 186 Hodor Jędrzej HKN 0:31,82 + 5,15 1998 16 M98HK008
  18 196 Cempa Jakub KS Jaworzyna 0:33,03 + 6,36 1998 15 M98JK006
  19 159 Foltyn Michał CZORSZTYN SKI 0:33,63 + 6,96 1999 14 M99CS029
  20 142 Pstrusiński Teodor HKN 0:34,06 + 7,39 1998 13 M98HK007
  21 167 Kapturkiewicz Daniel ELITA 0:34,16 + 7,49 1999 12 M99EL020
  22 175 Styrylski Michał SKIMKA 0:36,10 + 9,43 1999 11 M99SK001
  23 152 Mianowski Karol KN MAGURA P&P GORLICE 0:36,53 + 9,86 1999 10 M99MA027
  24 173 Zasadni Wojciech KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:37,32 + 10,65 1999 9 M99PS017
  25 165 Adamowicz August YETI 0:37,66 + 10,99 1998 8 M98YE065
  26 189 Kasprzycki Kamil AZS ZAKOPANE 0:39,69 + 13,02 1999 7 M99AZ013
  27 201 Milewski Bartek INTERCLUB 0:41,18 + 14,51 1999 6 M99IC011
  28 200 Nowak Patryk KS JAWORZYNA 0:45,10 + 18,43 1999 5 M99JK010
    143 Duda Mikołaj LAWINA NOWY SĄCZ DNS   1998 0 M98LA019
    144 Chronowski Bartek ELITA DNS   1998 0 M98EL017
    146 Ząbkowski Filip KN LIDER DNS   1998 0 M98LI021
    153 Wydro Jan YETI DNS   1998 0 M98YE063
    156 Mikołajczyk Przemysław KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1998 0 M98PS016
    158 Smietana Jan SN-36 DNS   1998 0 M98SN008
    161 Złydaszyk Jakub CZORSZTYN SKI DNS   1998 0 M98CS026
    163 Baczkowski Aleksander GLOSATOR DNS   1998 0 M98GL025
    164 Chorążka Kacper YETI DNS   1999 0 M99YE097
    166 Robotycki Jan YETI DNS   1999 0 M99YE066
    168 Bochnak Krystian CZORSZTYN SKI DNS   1998 0 M98CS027
    169 Breksa Marcin GLOSATOR DNS   1998 0 M98GL029
    172 Siemaszko Maciej GLOSATOR DNS   1999 0 M99GL030
    176 Zysk Miłosz GLOSATOR DNS   1998 0 M98GL024
    177 Węglarz Adrian KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1998 0 M98PS023
    5178 Janiszewski Mikołaj ELITA DNS   1999 0 M99EL021
    179 Klocek Dawid WHITE-DEVIL DNS   1998 0 M98WD021
    180 Brudnik Kacper GLOSATOR DNS   1999 0 M99CL039
    181 Mazur Szymon MKKS BABIA GÓRA DNS   1998 0 M98BG045
    182 Jurzak Radek WHITE-DEVIL DNS   1999 0 M99WD011
    183 Kasperek Oskar GLOSATOR DNS   1999 0 M98GL028
    184 Okręglicki Jan ELITA DNS   1999 0 M99EL023
    187 Kasperek Michał GLOSATOR DNS   1999 0 M99GL027
    188 Glinka Antonii GLOSATOR DNS   1999 0 M99GL023
    190 Bucki Dawid SKIMKA DNS   1998 0 M98SK007
    191 Kois Damian WHITE-DEVIL DNS   1999 0 M99WD029
    192 Dziechciowski Kacper WHITE-DEVIL DNS   1999 0 M99WD026
    193 Zabierowski Jan KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1999 0 M99MA026
    194 Piszczek Aleks KN GONDOLA KRYNICA DNS   1999 0 M99GK024
    195 Krystian Rej SN-36 DNS   1998 0 M98SN009
    199 Pawelski Jakub INTERCLUB DNS   1998 0 M98IC010
                   
      K05 Młodziczki 1996 - 1997            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 11 Wysowska Dorota JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:41,90 0,00 1997 50 K97JS007
  2 16 Jaros Sonia KN SIEPRAW-SKI 0:42,41 + 0,51 1997 45 K97SI006
  3 2 Palarczyk Katarzyna AZS ZAKOPANE 0:43,28 + 1,38 1996 42 K96AZ009
  4 4 Biernacka Paulina JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:43,83 + 1,93 1997 40 K97JS006
  5 6 Stelmach  Zofia SPORT SZOK 0:44,37 + 2,47 1996 38 K96SS024
  6 13 Zielińska Marta YETI 0:44,49 + 2,59 1996 36 K96YE057
  7 10 Leonowicz Maria YETI 0:45,42 + 3,52 1996 34 K96YE056
  8 1 Kujawska Anna KN MAGURA P&P GORLICE 0:45,86 + 3,96 1996 32 K96MA022
  9 27 Złocka Karolina JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:46,14 + 4,24 1997 30 K97JS008
  10 23 Niziołek Weronika KN LIDER 0:46,49 + 4,59 1996 28 K96LI019
  11 26 Rozwadowska Magdalena KN SIEPRAW-SKI 0:46,53 + 4,63 1996 26 K96SI005
  12 8 Miśniakiewicz Hanna YETI 0:46,62 + 4,72 1996 24 K96YE055
  13 21 Polak Justyna MKKS BABIA GÓRA 0:46,71 + 4,81 1996 22 K96BG041
  14 24 Kwiatkowska Kaja KN LIDER 0:46,75 + 4,85 1996 20 K96LI018
  15 15 Nurkowicz Kinga KN MAGURA P&P GORLICE 0:47,03 + 5,13 1997 18 K97MA024
  16 25 Warecka Kornelia KN MAGURA P&P GORLICE 0:47,14 + 5,24 1997 17 K97MA023
  17 53 Górska Justyna INTERCLUB 0:48,81 + 6,91 1996 16 K96IC002
  18 30 Kurek Justyna KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:49,95 + 8,05 1997 15 K97PS015
  19 20 Magiera Anna AZS ZAKOPANE 0:49,98 + 8,08 1996 14 K96AZ010
  20 28 Zielińska Weronika MKKS BABIA GÓRA 0:50,48 + 8,58 1997 13 K97BG044
  21 38 Bałys Aleksandra KN CM "SLALOM" 0:50,86 + 8,96 1996 12 K96SL002
  22 3 Tylka Marzena AZS ZAKOPANE 0:51,03 + 9,13 1997 11 K97AZ011
  23 29 Rączka Marta MKKS BABIA GÓRA 0:51,05 + 9,15 1997 10 K97BG043
  24 58 Biłko Maria KN CM "SLALOM" 0:51,85 + 9,95 1996 9 K96SL006
  25 32 Chrzanowska Malwina ELITA 0:51,87 + 9,97 1997 8 K97EL015
  26 40 Nowak Ania SKIMKA 0:53,15 + 11,25 1997 7 K97SK002
  27 37 Czerlunczakiewicz Katarzyna YETI 0:53,95 + 12,05 1997 6 K97YE094
  28 35 Basta Paulina YETI 0:54,61 + 12,71 1996 5 K96YE089
  29 41 Marek Joanna YETI 0:56,83 + 14,93 1997 4 K97YE060
  30 7 Luberda Aleksandra MKKS BABIA GÓRA 1:00,32 + 18,42 1996 3 K96BG040
  31 42 Konkol Helena YETI 1:03,10 + 21,20 1997 2 K97YE077
    9 Hajduk Aleksandra LAWINA NOWY SĄCZ DQ   1996 0 K96LA015
    5 Marek Kinga MKKS BABIA GÓRA DNS   1996 0 K96BG039
    14 Maczugowska Julia GLOSATOR DNS   1996 0 K96CL017
    19 Kobla Aleksandra CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 K96CS025
    22 Wicher Zuzanna GLOSATOR DNS   1997 0 K97CL019
    31 Glinka Julia GLOSATOR DNS   1997 0 K97CL026
    33 Biegun Maria YETI DNS   1997 0 K97YE058
    34 Wierzbicka Aleksandra GLOSATOR DNS   1996 0 K96CL018
    36 Waniczek Magdalena CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 K96CS037
    39 Kunstman Agnieszka ELITA DNS   1996 0 K96EL014
    43 Marzec Natalia NIEZRZESZONA DNS   1997 0 K97NN004
    44 Szydło Joanna YETI DNS   1996 0 K96YE088
    45 Wojtaszek Aleksandra CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 K96CS035
    46 Święch Julia YETI DNS   1997 0 K97YE062
    47 Kurdziel Magdalena YETI DNS   1997 0 K97YE061
    48 Jaszczyńska Paulina YETI DNS   1997 0 K97YE059
    49 Wiącek Amelia CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 K96CS038
    50 Wardęga Marta MKKS BABIA GÓRA DNS   1996 0 K96BG030
    51 Matus  Marta INTERCLUB DNS   1996 0 K96IC005
    52 Matus  Iwona INTERCLUB DNS   1996 0 K96IC004
    54 Wlaźlak Veronika WHITE-DEVIL DNS   1997 0 K97WD031
    55 Czyszczoń Ala WHITE-DEVIL DNS   1997 0 K97WD028
    56 Lelito Gabriela KN GONDOLA KRYNICA DNS   1997 0 K97GK011
    57 Nowak Emma KN GONDOLA KRYNICA DNS   1996 0 K96GK010
    505 Woźniak Marta MKKS BABIA GÓRA DNS   1996 0 K96BG042
                   
      K06 Młodzicy 1996 - 1997            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 59 Szczepanik Antoni SPORT SZOK 0:39,67 0,00 1996 50 M96SS018
  2 71 Daniec Wiktor KN GONDOLA KRYNICA 0:39,96 + 0,29 1997 45 M97GK023
  3 72 Warchoł Kamil KN GONDOLA KRYNICA 0:40,37 + 0,70 1997 42 M97GK021
  4 65 Słomiński Piotr SPORT SZOK 0:40,69 + 1,02 1996 40 M96SS019
  5 61 Szot Emil KN GONDOLA KRYNICA 0:41,60 + 1,93 1996 38 M96GK020
  6 62 Słowiński Julian KN LIDER 0:41,64 + 1,97 1996 36 M96LI014
  7 88 Górski Wojciech INTERCLUB 0:42,50 + 2,83 1996 34 M96IC001
  8 64 Swierz Maciej KN MAGURA P&P GORLICE 0:43,92 + 4,25 1997 32 M97MA019
  9 98 Łukaszka Krzysztof TORNADO SKI 0:44,09 + 4,42 1997 30 M97TS006
  10 70 Kubasiak Wojtek MKKS BABIA GÓRA 0:44,21 + 4,54 1997 28 M97BG034
  11 102 Tracz Grzegorz YETI 0:44,60 + 4,93 1996 26 M96YE099
  12 77 Kasprzycki Jakub AZS ZAKOPANE 0:44,82 + 5,15 1997 24 M97AZ008
  13 78 Tarczynski Mateusz HASKI 0:44,92 + 5,25 1996 22 M96HA002
  14 81 Rączka Michał TORNADO SKI 0:45,05 + 5,38 1996 20 M96TS005
  15 87 Piekarz Bartosz KN MAGURA P&P GORLICE 0:45,09 + 5,42 1996 18 M96MA020
  16 113 Kubiński Filip TORNADO SKI 0:45,80 + 6,13 1996 17 M96TS004
  17 63 Żwak Kacper SPORT SZOK 0:46,31 + 6,64 1996 16 M96SS021
  18 91 Kapturkiewicz Stanisław ELITA 0:47,08 + 7,41 1997 15 M97EL012
  19 89 Bednarczyk Dariusz CZORSZTYN SKI 0:47,33 + 7,66 1997 14 M97CS022
  20 101 Saletnik Konrad MKKS BABIA GÓRA 0:47,76 + 8,09 1997 13 M97BG036
  21 90 Ryfiak Michał LAWINA NOWY SĄCZ 0:47,99 + 8,32 1997 12 M97LA014
  22 105 Wolski Bartłomiej SPORT SZOK 0:48,62 + 8,95 1996 11 M96SS028
  23 80 Natanek Jakub MKKS BABIA GÓRA 0:48,65 + 8,98 1997 10 M97BG035
  24 68 Poręba Arek JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:48,87 + 9,20 1997 9 M97JS005
  25 86 Szędzioł Michał SPORT SZOK 0:49,38 + 9,71 1996 8 M96SS039
  26 110 Denis Kacper MKKS BABIA GÓRA 0:49,52 + 9,85 1996 7 M96BG032
  27 111 Żurowski Krzysztof YETI 0:49,90 + 10,23 1997 6 M97YE076
  28 142 Lasecki Jan YETI 0:50,11 + 10,44 1996 5 M96YE083
  29 109 Olszowski Aleksander UKS. Św Rodzina 0:51,16 + 11,49 1996 4 M96US012
  30 133 Madej Franek KN CM "SLALOM" 0:56,12 + 16,45 1997 3 M97SL003
  31 66 Noskowski Kuba KN LIDER 0:56,24 + 16,57 1997 2 M97LI016
  32 69 Dulczewski Antek ELITA 0:56,47 + 16,80 1997 2 M97EL011
  33 119 Czeremuszkin Dominik UKS. Św Rodzina 0:56,85 + 17,18 1996 2 M96US014
  34 122 Dziaduła Kacper HKN 0:59,08 + 19,41 1997 2 M97HK004
  35 143 Kosałka Kamil UKS. Św Rodzina 0:59,09 + 19,42 1996 2 M96US011
  36 85 Siara Jan YETI 1:17,56 + 37,89 1997 2 M97YE053
  37 129 Wyroba Mateusz YETI 1:34,19 + 54,52 1996 2 M96YE050
    82 Wojtaszek Piotr CZORSZTYN SKI DQ   1996 0 M96CS016
    84 Nowobilski Jakub CZORSZTYN SKI DQ   1997 0 M97CS023
    97 Palichleb Piotr YETI DQ   1996 0 M96YE047
    145 Gryboś Krzysztof KS JAWORZYNA DQ   1996 0 M96JK010
    60 Gurgul Wojtek SPORT SZOK DNS   1996 0 M96SS020
    67 Malec Grzegorz KN SIEPRAW-SKI DNS   1996 0 M96SI007
    73 Najder Krzysztof KN SIEPRAW-SKI DNS   1997 0 M97SI004
    75 Luberda Przemysław CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 M96CS017
    76 Zając Michał GLOSATOR DNS   1997 0 M97CL013
    79 Mizerski Jan GLOSATOR DNS   1996 0 M96CL012
    83 Bolek Adam GLOSATOR DNS   1997 0 M97CL015
    92 Bochnak Patryk CZORSZTYN SKI DNS   1997 0 M97CS020
    93 Wiśniowski Miłosz LAWINA NOWY SĄCZ DNS   1997 0 M97LA013
    94 Gołda Jan YETI DNS   1997 0 M97YE075
    95 Foltyn Łukasz CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 M96CS019
    96 Sznajd Jan YETI DNS   1996 0 M96YE049
    99 Mizerski Antonii GLOSATOR DNS   1997 0 M97CL016
    100 Ornat Albert GLOSATOR DNS   1997 0 M97CL014
    104 Magierski Szymon CZORSZTYN SKI DNS   1997 0 M97CS021
    106 Droński Michał MKKS BABIA GÓRA DNS   1997 0 M97BG037
    107 Kilanowicz Michał CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 M96CS018
    108 Szczepaniak Jacek CZORSZTYN SKI DNS   1996 0 M96CS032
    112 Bubiak Mateusz MKKS BABIA GÓRA DNS   1997 0 M97BG038
    117 Wójs Hubert KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1996 0 M96PS013
    118 Opyd Artur KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1996 0 M96PS011
    121 Kuc Sebastian KN LIDER DNS   1997 0 M97LI031
    123 Molczyk Mikołaj ELITA DNS   1997 0 M97EL035
    124 Niessner Bartek YETI DNS   1996 0 M96YE080
    125 Hejmo Jan YETI DNS   1996 0 M96YE052
    126 Kotarba Piotr SKIMKA DNS   1997 0 M97SK010
    127 Syjud Marcin KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1997 0 M97PS014
    130 Opyd Adrian KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1996 0 M96PS012
    131 Kida Kamil KN LIDER DNS   1996 0 M96LI031
    132 Markiewicz Michał YETI DNS   1997 0 M97YE054
    134 Białas  Jan INTERCLUB DNS   1997 0 M97IC003
    135 Augustyn Kamil WHITE-DEVIL DNS   1997 0 M97WD024
    136 Biały Aleksander SKIMKA DNS   1997 0 M97SK011
    137 Walkowicz Kacper TORNADO SKI DNS   1997 0 M97TS007
    138 Sobieraj Kuba SN-36 DNS   1997 0 M97SN007
    139 Rozycki Jakub SN-36 DNS   1997 0 M97SN004
    140 Piszczek Jakub KN GONDOLA KRYNICA DNS   1997 0 M97GK022
    141 Dulczewski Paweł ELITA DNS   1997 0 M97EL013
    144 Święs Damian KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1996 0 M96MA021
                   
      K07 Juniorki M 1993 -1995            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 164 Kubasiak Magda MKKS BABIA GÓRA 0:37,93 0,00 1994 50 K94BG022
  2 158 Kumor Paula LAWINA NOWY SĄCZ 0:38,13 + 0,20 1993 45 K93LA028
  3 159 Natanek Dominika MKKS BABIA GÓRA 0:39,87 + 1,94 1994 42 K94BG024
  4 146 Michałowska Agnieszka LAWINA NOWY SĄCZ 0:40,45 + 2,52 1995 40 K95LA011
  4 174 Krawiec Martyna CZORSZTYN SKI 0:40,45 + 2,52 1994 40 K94CS033
  6 167 Wańczyk Martyna JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:40,54 + 2,61 1995 36 K95JS002
  7 154 Kłapacz Paulina KN MAGURA P&P GORLICE 0:40,62 + 2,69 1995 34 K95MA015
  8 150 Mrozek Magda KN MAGURA P&P GORLICE 0:41,16 + 3,23 1993 32 K93MA014
  9 160 Targosz Magdalena MKKS BABIA GÓRA 0:41,29 + 3,36 1994 30 K94BG025
  10 165 Kumor Kinga JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:41,45 + 3,52 1995 28 K95JS003
  11 170 Ceremuga Kinga AZS ZAKOPANE 0:42,07 + 4,14 1994 26 K94AZ007
  12 179 Bubiak Adrianna MKKS BABIA GÓRA 0:42,59 + 4,66 1994 24 K94BG027
  13 148 Słomińska Iga SPORT SZOK 0:42,80 + 4,87 1994 22 K94SS017
  14 203 Złydaszyk Dorota CZORSZTYN SKI 0:43,15 + 5,22 1994 20 K94CS013
  15 200 Dutka Maja KN MAGURA P&P GORLICE 0:43,43 + 5,50 1994 18 K94MA017
  16 168 Bogusz Justyna KN LIDER 0:43,91 + 5,98 1994 17 K94LI012
  17 212 Janik Diana INTERCLUB 0:44,03 + 6,10 1994 16 K94IC012
  18 172 Kapturkiewicz  Ewelina ELITA 0:44,10 + 6,17 1995 15 K95EL007
  19 166 Zembura Marcela YETI 0:44,80 + 6,87 1995 14 K95YE044
  20 185 Wojtaszek - Główka Magda EXTREME TEAM 0:45,02 + 7,09 1995 13 K95EX006
  21 182 Krawiec Magdalena CZORSZTYN SKI 0:45,22 + 7,29 1993 12 K93CS011
  22 173 Gruca Maja JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:46,38 + 8,45 1995 11 K95JS004
  23 186 Marek Magdalena YETI 0:46,80 + 8,87 1995 10 K95YE046
  24 147 Stanaszek Alicja MKKS BABIA GÓRA 1:11,64 + 33,71 1994 9 K94BG023
    152 Wróbel Anna CZORSZTYN SKI DQ   1995 0 K95CS015
    183 Podolska - Kwak Dominika SN-36 DQ   1995 0 K00SN003
    157 Gazda Ola KN MAGURA P&P GORLICE W   1993 0 K93MA016
    161 Niziołek Ola KN LIDER W   1993 0 K93LI011
    176 Górecka Katarzyna EXTREME TEAM W   1993 0 K93EX005
    149 Brańka Monika GLOSATOR DNS   1994 0 K94CL008
    151 Kościelniak Katarzyna MKKS BABIA GÓRA DNS   1993 0 K93BG021
    153 Hajduk Natalia CZORSZTYN SKI DNS   1993 0 K93CS010
    155 Biegun Dominika YETI DNS   1993 0 K93YE037
    156 Faber Aleksandra MKKS BABIA GÓRA DNS   1993 0 K93BG020
    162 Bytnar Anna YETI DNS   1994 0 K94YE042
    163 Weber Kaja GLOSATOR DNS   1994 0 K94CL009
    169 Mikocka Daria KN LIDER DNS   1993 0 K93LI029
    171 Hejnar Anna GLOSATOR DNS   1995 0 K95CL011
    175 Kozak Małgorzata YETI DNS   1994 0 K94YE041
    177 Bałaś Aneta ORAW-SKI DNS   1993 0 K93OS001
    178 Kalata Aleksandra CZORSZTYN SKI DNS   1994 0 K94CS014
    180 Kościelniak Paulina MKKS BABIA GÓRA DNS   1994 0 K94BG028
    181 Rajtar Katarzyna YETI DNS   1994 0 K94YE039
    184 Janecka Iga UKS. Św Rodzina DNS   1995 0 K95US010
    187 Derbisz Anna UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 K93US002
    188 Sroka Magda GLOSATOR DNS   1995 0 K95CL010
    189 Wolak Anna UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 K93US008
    190 Nestorowicz Kinga KN CM "SLALOM" DNS   1995 0 K95SL004
    191 Sadowska  Anna UKS. Św Rodzina DNS   1995 0 K95US009
    192 Wesołowska Iga SPORT SZOK DNS   1995 0 K95SS027
    193 Zawilińska Iga KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1995 0 K95MA018
    194 Warchoł Katarzyna KN GONDOLA KRYNICA DNS   1995 0 K95GK003
    195 Bubiak Justyna MKKS BABIA GÓRA DNS   1995 0 K95BG031
    196 Mięso Agnieszka MKKS BABIA GÓRA DNS   1995 0 K95BG029
    197 Lasecka Anna YETI DNS   1994 0 K94YE040
    198 Korbiel Justyna WIS IKATUR DNS   1994 0 K94WI006
    199 Skórska Katarzyna KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1994 0 K94PS010
    201 Piszczek Julia KN GONDOLA KRYNICA DNS   1994 0 K94GK009
    202 Boryczko Kasia ELITA DNS   1994 0 K94EL006
    204 Oprzędkiewicz Ola UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 K93US005
    205 Lelito Katarzyna KN GONDOLA KRYNICA DNS   1993 0 K93GK008
    206 Zuzanna Kmak KN GONDOLA KRYNICA DNS   1993 0 K93GK007
    207 Tomala Agnieszka KN GONDOLA KRYNICA DNS   1993 0 K93GK006
    208 Natalia Porzycka KN GONDOLA KRYNICA DNS   1993 0 K93GK005
    209 Kuca Katarzyna KN GONDOLA KRYNICA DNS   1993 0 K93GK004
    210 Muszyńska Aleksandra KN GONDOLA KRYNICA DNS   1993 0 K93GK003
    211 Urban Joanna CZORSZTYN SKI DNS   1993 0 K93CS034
    213 Dudek Katarzyna CZORSZTYN SKI DNS   1993 0 K93CS012
                   
      K08 Juniorzy M 1993 - 1995            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 219 Pikuła Oskar KN MAGURA P&P GORLICE 0:37,69 0,00 1993 50 M93MA007
  2 226 Oramus Piotr KN SIEPRAW-SKI 0:37,98 + 0,29 1995 45 M95SI002
  3 227 Marek Michał MKKS BABIA GÓRA 0:38,65 + 0,96 1993 42 M93BG012
  4 214 Buksa Jakub RAPTOR-SKI 0:38,66 + 0,97 1993 40 M93RS004
  5 228 Górecki Maciej AZS ZAKOPANE 0:38,70 + 1,01 1994 38 M94AZ003
  5 232 Sadowy Rafał KN GONDOLA KRYNICA 0:38,70 + 1,01 1995 38 M95GK019
  7 275 Rapacz Paweł TORNADO SKI 0:38,81 + 1,12 1993 34 M93TS001
  8 241 Zasadni Stanisław KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:39,00 + 1,31 1993 32 M93PS005
  9 236 Krawczyk Kamil LAWINA NOWY SĄCZ 0:39,04 + 1,35 1993 30 M93LA008
  10 248 Żarnecki Jacek SPORT SZOK 0:39,25 + 1,56 1993 28 M93SS012
  11 215 Wróblewski Grzegorz KN MAGURA P&P GORLICE 0:39,30 + 1,61 1993 26 M93MA008
  12 225 Basiura Michał MKKS BABIA GÓRA 0:39,47 + 1,78 1995 24 M95BG017
  13 235 Stypa Maciej HASKI 0:39,54 + 1,85 1993 22 M93HA001
  14 258 Czaja Sławomir JUNIOR SKI NOWY SĄCZ 0:39,68 + 1,99 1995 20 M95JS001
  15 222 Jarocki Jakub WIS IKATUR 0:39,74 + 2,05 1993 18 M93WI001
  16 234 Charzewski Nikodem LAWINA NOWY SĄCZ 0:39,80 + 2,11 1993 17 M93LA028
  17 218 Krokowski Norbert SPORT SZOK 0:39,84 + 2,15 1993 16 M93SS011
  18 238 Uchacz Marcin TORNADO SKI 0:39,86 + 2,17 1995 15 M95TS003
  19 245 Bedarczyk Paweł CZORSZTYN SKI 0:39,89 + 2,20 1993 14 M93CS004
  20 233 Zięba Krzysztof MKKS BABIA GÓRA 0:40,03 + 2,34 1995 13 M95BG018
  21 216 Woźniak Tomasz SPORT SZOK 0:40,15 + 2,46 1995 12 M95SS016
  22 255 Bednarczyk Łukasz CZORSZTYN SKI 0:40,20 + 2,51 1993 11 M93CS003
  23 249 Kulesza Grzegorz SPORT SZOK 0:40,39 + 2,70 1994 10 M94SS014
  24 247 Wetula Bartosz CZORSZTYN SKI 0:40,51 + 2,82 1994 9 M94CS007
  25 264 Berbeka Maciej WIS IKATUR 0:40,75 + 3,06 1995 8 M95WI023
  26 240 Cholewa Marek AZS ZAKOPANE 0:40,85 + 3,16 1995 7 M95AZ006
  27 278 Osuch Michał ELITA 0:41,00 + 3,31 1993 6 M93EL031
  28 254 Chudzik Jan YETI 0:41,49 + 3,80 1993 5 M93YE028
  29 276 Krzywdziak Szczepan EXTREME TEAM 0:41,62 + 3,93 1993 4 M93EX003
  30 257 Jamrozowicz Olgierd AZS ZAKOPANE 0:41,89 + 4,20 1995 3 M95AZ005
  31 317 Toruński Marek KS JAWORZYNA 0:41,90 + 4,21 1994 2 M94JK011
  32 300 Kulisa Jakub KN LIDER 0:42,05 + 4,36 1995 2 M95LI015
  33 253 Dedo Kamil EXTREME TEAM 0:42,42 + 4,73 1994 2 M94EX007
  34 274 Grygowicz Michał KN MAGURA P&P GORLICE 0:42,43 + 4,74 1994 2 M94MA010
  35 277 Hellstein Filip ELITA 0:43,07 + 5,38 1993 2 M93EL032
  36 260 Przytulski Piotr YETI 0:43,36 + 5,67 1993 2 M93YE024
  37 288 Sokół Mateusz EXTREME TEAM 0:43,38 + 5,69 1994 2 M94EX008
  38 301 Gargas Jan ELITA 0:44,75 + 7,06 1995 2 M95EL033
  39 224 Brożek Adrian MKKS BABIA GÓRA 0:44,96 + 7,27 1994 2 M94BG015
  40 271 Żurowski Maciej YETI 0:45,74 + 8,05 1995 2 M95YE074
  41 220 Gług Wojciech AZS ZAKOPANE 0:49,47 + 11,78 1995 1 M95AZ004
  42 259 Mazur Nikodem MKKS BABIA GÓRA 0:51,29 + 13,60 1995 1 M95BG019
  43 231 Twarog Dominik YETI 0:54,95 + 17,26 1993 1 M93YE095
  44 239 Kruczek Dawid KS POLANKI-SKI SZCZAWA 1:07,15 + 29,46 1994 1 M94PS006
    221 Apola Jakub KN MAGURA P&P GORLICE DQ   1994 0 M94MA009
    256 Zięba Kacper YETI DQ   1993 0 M93YE026
    280 Staszczak Szymon EXTREME TEAM DQ   1994 0 M94EX009
    318 Opławski Maxymilian ELITA W   1994 0 M94EL037
    217 Karp Krzysztof YETI DNS   1993 0 M93YE022
    229 Najder Mateusz KN SIEPRAW-SKI DNS   1995 0 M95SI003
    230 Dudzik Mikołaj EXTREME TEAM DNS   1993 0 M93EX002
    237 Padlewski Szymon YETI DNS   1995 0 M95YE031
    242 Kotarba Maciej KN SIEPRAW-SKI DNS   1994 0 M94SI001
    243 Wasilewski Adrian GLOSATOR DNS   1994 0 M94CL005
    244 Zając Dominik GLOSATOR DNS   1995 0 M95CL006
    246 Brzeski Jan YETI DNS   1995 0 M95YE032
    250 Dudek Maciej CZORSZTYN SKI DNS   1995 0 M95CS009
    251 Chlipała Paweł KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1995 0 M95PS008
    252 Oleksy Piotr YETI DNS   1993 0 M93YE023
    261 Żytkowicz Kacper WIS IKATUR DNS   1994 0 M94WI024
    262 Magiera Kamil ORAW-SKI DNS   1994 0 M94OS004
    263 Smoleń Jakub YETI DNS   1993 0 M93YE025
    265 Nowak Paweł KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1994 0 M94MA013
    266 Markiewicz Karol YETI DNS   1995 0 M95YE035
    267 Sopata Roman KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1995 0 M95PS009
    268 Czuba Dawid YETI DNS   1994 0 M94YE029
    269 Machaj Patryk ORAW-SKI DNS   1995 0 M95OS003
    270 Bałaś Szymon ORAW-SKI DNS   1995 0 M95OS002
    272 Heydel Michał YETI DNS   1995 0 M95YE033
    273 Szczurek Michał SN-36 DNS   1995 0 M95SN005
    279 Siemaszko  Jakub GLOSATOR DNS   1993 0 M93CL004
    281 Morawski Stanisław YETI DNS   1995 0 M95YE034
    282 Batko Piotr GLOSATOR DNS   1995 0 M95CL007
    283 Kurzeja Maciej KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1994 0 M94PS007
    284 Mucha Dawid UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 M93US004
    285 Chyćko Grzegorz UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 M93US001
    286 Marzec Oliwier CZORSZTYN SKI DNS   1993 0 M93CS005
    287 Tlałka Gustaw ORAW-SKI DNS   1994 0 M94OS005
    289 Wycisk Alexander WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI010
    290 Wasowicz Karol WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI009
    291 Stąpor Tomasz WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI008
    292 Menzel Konrad WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI007
    293 Kochutek Kamil WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI005
    294 Kaim Rafał WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI004
    295 Czyż Marek WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI003
    296 Bank Robert WIS IKATUR DNS   1995 0 M95WI002
    297 Mlekodaj Wojtek WHITE-DEVIL DNS   1995 0 M95WD014
    298 Kawa Bartosz KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1995 0 M95MA012
    299 Mianowski Szymon KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1995 0 M95MA011
    302 Kocjan Jakub SPORT SZOK DNS   1994 0 M94SS015
    303 Kołpak Kamil RAPTOR-SKI DNS   1994 0 M94RS005
    304 Donimirski Władek NIEZRZESZONY DNS   1994 0 M94NN003
    305 Nowak Sebastian CZORSZTYN SKI DNS   1994 0 M94CS008
    306 Smarduch Mateusz CZORSZTYN SKI DNS   1994 0 M94CS006
    307 Weigel Oskar GLOSATOR DNS   1994 0 M94CL035
    308 Narewski Marcin UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 M93US013
    309 Rutkowski Mieszko UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 M93US006
    310 Fiba Bartek UKS. Św Rodzina DNS   1993 0 M93US003
    311 Rybczyński Michał SPORT SZOK DNS   1993 0 M93SS013
    312 Siedlecki Miłosz SN-36 DNS   1993 0 M93SN006
    313 Donimirski Stefan NIEZRZESZONY DNS   1993 0 M93NN002
    314 Wiśniowski Tadeusz LAWINA NOWY SĄCZ DNS   1993 0 M93LA007
    315 Włodek Przemysław HKN DNS   1993 0 M93HK001
    316 Rudowski Łukasz GLOSATOR DNS   1993 0 M93CL036
    506 Woźniak Szymon MKKS BABIA GÓRA DNS   1993 0 M93BG014
                   
      K09 Juniorki 1990 - 1992            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 329 Leonowicz Katarzyna YETI 0:38,67 0,00 1990 50 K90YE012
  2 330 Wójciak Anna RAPTOR-SKI 0:39,09 + 0,42 1992 45 K92RS003
  3 333 Zdzińska Gabi NIEZRZESZONA 0:39,47 + 0,80 1991 42 K91NN006
  4 334 Dudzik Agata EXTREME TEAM 0:40,13 + 1,46 1992 40 K92EX001
  5 319 Bylica Bogna YETI 0:40,33 + 1,66 1991 38 K91YE014
  6 336 Pasierbiewicz Julia KN LIDER 0:40,84 + 2,17 1992 36 K92LI035
  7 325 Trzcińska Renata RAPTOR-SKI 0:41,52 + 2,85 1991 34 K91RS002
  8 328 Borowczyk Agnieszka SPORT SZOK 0:41,55 + 2,88 1992 32 K92SS009
  9 331 Lisak Wiki YETI 0:41,72 + 3,05 1992 30 K92YE015
  10 326 Słomińska Joanna SPORT SZOK 0:44,19 + 5,52 1991 28 K91SS007
  11 327 Bobek Patrycja WIS IKATUR 0:44,30 + 5,63 1992 26 K92WI021
  12 322 Drozd Pamela SPORT SZOK 0:46,10 + 7,43 1992 24 K92SS010
  13 343 Gryboś Barbara KS JAWORZYNA 1:02,22 + 23,55 1991 22 K91JK012
  14 323 Marchwica Paulina KN LIDER 1:29,43 + 50,76 1991 20 K91LI030
    324 Szarowicz Anna SPORT SZOK W   1991 0 K91SS008
    320 Uzar Pola WIS IKATUR DNS   1991 0 K91WI012
    321 Kopka Weronika WIS IKATUR DNS   1991 0 K91WI022
    332 Padlewska Julia YETI DNS   1992 0 K92YE016
    335 Jaszczyńska Dominika YETI DNS   1992 0 K92YE020
    337 Dusza Marta WIS IKATUR DNS   1992 0 K92WI019
    338 Dworzańska Agnieszka WIS IKATUR DNS   1992 0 K92WI014
    339 Ewa Bursztyńska KN GONDOLA KRYNICA DNS   1992 0 K92GK002
    340 Lenik Joanna GLOSATOR DNS   1991 0 K91CL003
    341 Małysa Zuzanna WIS IKATUR DNS   1990 0 K90WI011
    342 Warmińska Magdalena KN CM "SLALOM" DNS   1990 0 K90SL005
    500 Lena Handzlik MKKS BABIA GÓRA DNS   1991 0 K91BG011
    501 Natalia Basura MKKS BABIA GÓRA DNS   1990 0 K90BG010
    502 Gorycka Paula MKKS BABIA GÓRA DNS   1990 0 K90BG009
    503 Bartunek Kamila MKKS BABIA GÓRA DNS   1990 0 K90BG008
    504 Plekan Katarzyna MKKS BABIA GÓRA DNS   1990 0 K90BG007
                   
      K10 Juniorzy 1990 - 1992            
                   
  Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
  1 348 Miśkowiec Karol MKKS BABIA GÓRA 0:36,71 0,00 1990 50 M90BG001
  2 359 Tomczak Mateusz MKKS BABIA GÓRA 0:37,44 + 0,73 1990 45 M90BG002
  3 358 Świerczek Piotr LAWINA NOWY SĄCZ 0:37,57 + 0,86 1992 42 M92LA001
  4 347 Krawczyk Adam LAWINA NOWY SĄCZ 0:37,60 + 0,89 1992 40 M92LA002
  5 367 Palichleb Paweł YETI 0:37,69 + 0,98 1992 38 M92YE008
  6 345 Woźniak Michał SPORT SZOK 0:37,71 + 1,00 1991 36 M91SS003
  7 354 Janczura Sebastian LAWINA NOWY SĄCZ 0:37,75 + 1,04 1992 34 M92LA003
  8 353 Klaś Łukasz KN LIDER 0:38,30 + 1,59 1990 32 M90LI002
  9 357 Zaręba Grzegorz YETI 0:38,49 + 1,78 1992 30 M92YE005
  10 350 Kujawski Bartosz KN MAGURA P&P GORLICE 0:38,60 + 1,89 1992 28 M92MA001
  11 352 Drzymała Sławek KN MAGURA P&P GORLICE 0:38,93 + 2,22 1992 26 M92MA005
  11 356 Peszko Julisz YETI 0:38,93 + 2,22 1992 26 M92YE007
  13 370 Stelmach  Szymon SPORT SZOK 0:39,70 + 2,99 1992 22 M92SS005
  14 349 Romański Andrzej LAWINA NOWY SĄCZ 0:39,85 + 3,14 1992 20 M92LA004
  15 373 Mrozek Marcin KN MAGURA P&P GORLICE 0:40,13 + 3,42 1992 18 M92MA002
  16 375 Pytko Tomasz YETI 0:40,36 + 3,65 1992 17 M92YE009
  17 374 Mikołajczyk Łukasz KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:40,40 + 3,69 1991 16 M91PS002
  18 366 Kurek Maciej KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:41,05 + 4,34 1992 15 M92PS004
  19 365 Nowakowski Artur LAWINA NOWY SĄCZ 0:41,10 + 4,39 1992 14 M92LA005
  20 369 Kupiszewski Michał KN LIDER 0:41,47 + 4,76 1990 13 M90LI001
  21 346 Pluta Krzysztof CZORSZTYN SKI 0:42,06 + 5,35 1991 12 M91CS001
  22 376 Krzysztofiak Stefan YETI 0:42,37 + 5,66 1992 11 M92YE093
  23 372 Nowak Tomasz KN MAGURA P&P GORLICE 0:42,91 + 6,20 1992 10 M92MA003
  24 364 Winiarski Jan YETI 0:43,92 + 7,21 1991 9 M91YE002
  25 377 Łoziński Stanisław WIS IKATUR 0:50,17 + 13,46 1992 8 M92WI017
  26 386 Mochocki Bartosz YETI 0:56,54 + 19,83 1992 7 M92YE090
  27 397 Węglarz Damian KS POLANKI-SKI SZCZAWA 1:11,64 + 34,93 1990 6 M90PS001
    362 Górecki Piotr AZS ZAKOPANE DQ   1992 0 M92AZ002
    351 Buksa Przemysław RAPTOR-SKI W   1990 0 M90RS001
    355 Stanaszek Piotr MKKS BABIA GÓRA W   1991 0 M91BG004
    393 Wróblewski Piotr KN MAGURA P&P GORLICE W   1991 0 M91MA004
    344 Chyla Łukasz YETI DNS   1992 0 M92YE006
    360 Podgórski Piotr SPORT SZOK DNS   1990 0 M90SS001
    361 Marcinek Wojciech YETI DNS   1991 0 M91YE087
    363 Gorczyca Mikołaj MKKS BABIA GÓRA DNS   1992 0 M92BG006
    368 Gaik Maciej KN LIDER DNS   1990 0 M90LI003
    371 Kraska Arkadiusz WIS IKATUR DNS   1991 0 M91WI013
    378 Grygowicz Bartłomiej KN MAGURA P&P GORLICE DNS   1991 0 M91MA006
    379 Krzysztofiak Kuba YETI DNS   1991 0 M91YE092
    380 Gajda Jakub YETI DNS   1992 0 M92YE086
    381 Kwiatkowski Arek KN LIDER DNS   1990 0 M90LI005
    382 Sikorski Sebastian KN LIDER DNS   1991 0 M91LI009
    383 Swadźba Dominik YETI DNS   1992 0 M92YE096
    384 Obrzut Patryk KN LIDER DNS   1991 0 M91LI008
    385 Jarzębiak Mateusz AZS ZAKOPANE DNS   1992 0 M92AZ017
    387 Małysa Dariusz WIS IKATUR DNS   1992 0 M92WI020
    388 Lenartowicz Jakub WIS IKATUR DNS   1992 0 M92WI016
    389 Kierski Andrzej WIS IKATUR DNS   1992 0 M92WI015
    390 Hejnar  Marcin GLOSATOR DNS   1992 0 M92CL002
    391 Franczyk Paweł KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS   1991 0 M91PS003
    392 Marzec Sebastian NIEZRZESZONY DNS   1991 0 M91NN001
    394 Dec   Jan GLOSATOR DNS   1991 0 M91CL001
    395 Hryniewiecki Jan WIS IKATUR DNS   1990 0 M90WI018
    396 Kopacz Robert SPORT SZOK DNS   1990 0 M90SS002
    398 Kurzawa Kamil AZS ZAKOPANE DNS   1990 0 M90AZ001


Źródło: Maciej Trzciński
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.