Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Polski Związek Narciarski ma już 100 lat!

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

Fot. Łukasz Żaguń Fot. Łukasz Żaguń

Fortuna, oficjalny sponsor reprezentacji Polski w skokach narciarskich, z prestiżowymi nagrodami!

15-04-2020
Fortuna, czyli oficjalny sponsor reprezentacji Polski w skokach narciarskich, zdobył tytuł Najlepszego Bukmachera podczas ogólnopolskiej, dorocznej gali Legalnych Bukmacherów, która odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental. Firma otrzymała również nagrody w dwóch innych kategoriach i sporo nominacji.

Jeden z największych bukmacherów w kraju, od listopada 2018 roku, dumnie wspiera kadrę naszych skoczków. Na mocy umowy podpisanej między Fortuną i Polskim Związkiem Narciarskim, firma została głównym sponsorem reprezentacji w skokach narciarskich. Jak wszyscy dobrze wiedzą, nasi zawodnicy od lat znajdują się w światowej czołówce i odnoszą znaczące sukcesy. Także Fortuna święci triumfy w swojej branży.

W hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się uroczysta gala Legalnych Bukmacherów, podczas której przyznano nagrody w 11 kategoriach. W tej najważniejszej zwyciężyła Fortuna, zdobywając tytuł Najlepszego Bukmachera w Polsce. Fortuna została także doceniona przez samych klientów, wygrywając w kategorii Nagroda Użytkowników. Jury uznało również, że firma zorganizowała najlepszą kampanię społeczną pod nazwą “Fortuna gdy pełna trybuna”, podczas której przekazała równowartość w złotówkach łącznej frekwencji na stadionach pierwszoligowych podczas 12. i 13. kolejki rozgrywek 1. ligi, której również jest sponsorem.

Ponadto, Fortuna otrzymała nominacje w innych kategoriach, takich jak: Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepsze Zakłady Live, Najlepsze Kursy i Najlepszy Marketing. Nie trzeba być ekspertem, żeby na tej podstawie stwierdzić, że jest to czołowy polski bukmacher.
Źródło: Łukasz Żaguń
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.