Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZN - Kraków, 30.06.2018

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

COC w Lahti: Paweł Wąsek na podium!

08-03-2020
Paweł Wąsek po raz kolejny tej zimy stanął na podium w zawodach Pucharu Kontynentalnego. W niedzielnym konkursie w Lahti podopieczny Macieja Maciusiaka wywalczył trzecie miejsce, uzyskując 125 orz 118,5 metra. Zwyciężyła Austriak Clemens Leitner (125,5 i 127,5 m), a drugi był Słoweniec Lovro Kos (123 i 122 m). więcej <strong>»</strong>

COC w Lahti: Paweł Wąsek w czołowej "10"

07-03-2020
Paweł Wąsek zameldował się w czołowej "10" sobotniego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Lahti. Po skokach na odległość 120 oraz 121,5 metra nasz reprezentant uplasował się na dziewiątym miejscu. Zwyciężył Austriak Clemens Leitner. Obok niego na podium stanęli Słoweńcy - drugi był Lovro Kos, a trzeci był Bor Pavlovcic. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Oberwiesenthal: Siódme miejsce żeńskiej drużyny

07-03-2020
Polki w składzie: Kinga Rajda, Nicole Konderla, Kamila Karpiel, Anna Twardosz wywalczyły siódme miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata Juniorów w niemieckim Oberwiesenthal. Mistrzyniami zostały Austriaczki, tytuł wicemistrzowski zdobyły Słowenki, natomiast brązowy medal wywalczyły Niemki. więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Oslo: Polacy tuż za podium

07-03-2020
Nasza reprezentacja w składzie: Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki wywalczył czwarte miejsce w konkursie drużynowych podczas Pucharu Świata w Oslo. Zwyciężyli Norwegowie. Drugie miejsce zajęli Niemcy, a podium uzupełnili Słoweńcy. więcej <strong>»</strong>

Raw Air w Oslo: piąte miejsce Żyły w kwalifikacjach

06-03-2020
Pięciu naszych reprezentantów wywalczyło awans do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Oslo. W pierwszym etapie turnieju Raw Air najlepiej zaprezentował się Piotr Żyła, który po skoku na odległość 126 metrów wywalczył piąte miejsce. Zwyciężył Niemiec Constantin Schmid, który wylądował na 130 metrów. więcej <strong>»</strong>