Kongres ISIA - Kraków 2012

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Dawid Kubacki liderem Turnieju Czterech Skoczni

04-01-2020
Wspaniale układa się dla Dawida Kubackiego 68. Turniej Czterech Skoczni. Zawodnik TS Wisła Zakopane po trzech konkursach jest liderem imprezy. W trzecim konkursie w Innsbrucku zajął drugie miejsce. więcej <strong>»</strong>

TCS w Innsbrucku: Kubacki na podium!

04-01-2020
Dawid Kubacki w pięknym stylu wywalczył drugie miejsce w trzecim konkursie 68. Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku i przed ostatnimi zawodami jest liderem tego turnieju. Zwycięstwo na Bergisel odniósł Norweg Marius Lindvik (133 i 120,5 m), który zaledwie o 1,3 punktu pokonał Kubackiego. Podium uzupełnił kolejny norweski skoczek Daniel Andre Tande (126 i 131 m). więcej <strong>»</strong>

TCS w Innsbrucku: Dobre kwalifikacje Polaków

03-01-2020
Dwóch Polaków w dziesiątce. To były dobre kwalifikacje dla naszych skoczków w Innsbrucku. W sobotnim konkursie Pucharu Świata zobaczymy pięciu biało-czerwonych. W zawodach zabraknie Jakuba Wolnego, który kompletnie nie mógł sobie poradzić ze skokami na Bergisel. więcej <strong>»</strong>

TCS w Innsbrucku: Kubacki i Żyła w czołówce kwalifikacji

03-01-2020
Kwalifikacjami w Innsbrucku rozpoczęła się część austriacka 68. Turnieju Czterech Skoczni. Pięciu reprezentantów wywalczyło awans do sobotniego konkursu, a najlepiej z biało-czerwonych spisał się tego dnia na Bergisel Dawid Kubacki, który zajął szóste miejsce. W eliminacjach zwyciężył Norweg Marius Lindvik, który uzyskał 131,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Piotr Żyła: chyba przedobrzyłem

01-01-2020
Piotr Żyła zajmował ósme miejsce po pierwszej serii konkursu w Garmisch-Partenkirchen. W drugiej jednak odbił się zbyt wcześnie i spadł o siedem pozycji. W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni zajmuje siódme miejsce. więcej <strong>»</strong>