PZN i Scanmed organizatorem zebrania naukowego "Sport i ortopedia"

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Kamil Stoch: popełniłem duży błąd

01-01-2020
Kamil Stoch błysnął w serii próbnej przed konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Dobrze skoczył też w serii finałowej, ale o tym, że zajął 19. miejsce zadecydował pierwszy skok konkursowy. więcej <strong>»</strong>

Dawid Kubacki: to było miłe wejście w Nowy Rok

01-01-2020
Dwa konkursy Turnieju Czterech Skoczni i dwa miejsca na podium Dawida Kubackiego. Nasz mistrz świata wciąż liczy się w walce o czołowe lokaty tej imprezy. W środę był trzecie w Garmisch-Partenkirchen. Tak samo, jak przed rokiem. więcej <strong>»</strong>

Dawid Kubacki na podium w TCS w Ga-Pa

01-01-2020
Historia lubi się powtarzać. Dawid Kubacki po raz drugi z rzędu znakomicie rozpoczął nowy rok i tak jak przed rokiem, również i teraz stanął na najniższym stopniu podium w Garmisch-Partenkirchen. Zwycięstwo na Große Olympiaschanze odniósł Norweg Marius Lindvik (143,5 i 136 m). Dla 21-latka był to pierwszy w karierze triumf w zawodach Pucharu Świata. Drugi w drugim konkursie 68. Turnieju Czterech Skoczni był reprezentant gospodarzy Karl Geiger, który uzyskał 132 oraz 141,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Skoczkowie zakończyli rok w Garmisch-Partenkirchen

01-01-2020
Fajerwerków nie było we wtorkowych kwalifikacjach, ale za to nasi skoczkowie zapowiadają petardy w konkursie, który tradycyjnie w Nowy Rok odbędzie się w Garmisch-Partenkirchen. Będzie on stał pod znakiem polsko-norweskim pojedynków w serii KO. więcej <strong>»</strong>

TCS w Ga-Pa: pięciu Polaków w konkursie

31-12-2019
Drugim przystankiem w 68. Turnieju Czterech Skoczni są zawody w Garmisch-Partenkirchen. W noworocznym konkursie rozgrywanym na Große Olympiaschanze wystartuje pięciu reprezentantów Polski. W kwalifikacjach najlepiej z naszych skoczków spisał się Dawid Kubacki, który po skoku na odległość 135,5 metra wywalczył 10. miejsce. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger, który wylądował na 139 metrze. więcej <strong>»</strong>