XXII Kursokonferencja PZN Krakowie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

COC w Stams: Klemens Murańka na podium!

22-09-2019
Nasi skoczkowie mają za sobą kolejny tego lata udany konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego. W niedzielnych zawodach rozgrywanych w austriackim Stams na drugim stopniu podium stanął Klemens Murańka, który lądował dzisiaj na 109 oraz 113 metrze. Lepszy od Polaka był dzisiaj tylko Japończyk Taku Takeuchi. Podium uzupełnił Niemiec Pius Paschke. więcej <strong>»</strong>

Finał COC w Stams: Trzy Polki z punktami

22-09-2019
Niedzielnymi zawodami w Stams skoczkinie narciarskie zakończyły rywalizację w Letnim Pucharze Kontynentalnym. Zwycięstwo w finałowym konkursie odniosła reprezentantka Słowenii Ema Klinec. Na drugim stopniu podium stanęła Austriaczka Marita Kramer, a trzecia była kolejna ze Słowenek Ursa Bogataj. Najwyżej z naszych reprezentantek sklasyfikowana została Anna Twardosz, która po skoku na odległość 85 oraz 89,5 metra zajęła 18. pozycję. więcej <strong>»</strong>

COC w Stams: Stefan Hula na podium!

21-09-2019
Stefan Hula stanął na podium sobotnich zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego w Stams. Polak w pierwszym skoku uzyskał 110,5 metra, a w finale wylądował na 108 metrze i konkurs ukończył na trzecim miejscu. Zwycięstwo odniósł Japończyk Taku Takeuchi, a drugi był Niemiec Pius Paschke. więcej <strong>»</strong>

COC w Stams: Twardosz na 18. miejscu

21-09-2019
Austriaczka Eva Pinkelnig wygrała sobotnie zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego, które rozgrywane były na skoczni HS-115 w Stams. Druga była jej rodaczka Marita Kramer, a podium uzupełniła Słowenka Ursa Bogataj. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentowała się Anna Twardosz, która zajęła 18. miejsce, dwukrotnie lądując na 84 metrze. więcej <strong>»</strong>

Pięć Polek wystartuje w finale COC w Stams

18-09-2019
W najbliższy weekend w austriackim Stams rozegrane zostaną finałowe zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego kobiet w skokach narciarskich. Trener Łukasz Kruczek zdecydował, że w ostatnich tego lata konkursach powalczy pięć reprezentantek Polski. więcej <strong>»</strong>