Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

NPRSNiKN: Wyniki rywalizacji na HS-77

07-01-2019
W poniedziałek, 7 stycznia 2019 roku rozegrane zostały dwa konkursy Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Dwukrotnie zwycięstwa na HS-77 odnieśli: Klemens Joniak (Junior D), Jan Habdas (Junior C) oraz Kamila Karpiel (Kobiety). więcej <strong>»</strong>

TCS: niedosyt Dawida Kubackiego, problemy Stocha

07-01-2019
Przez dwa lata z rzędu Turniej Czterech Skoczni wygrywał Kamil Stoch. Teraz nasz mistrz, zamiast walczyć o kolejny triumf, mierzył się z problemami. Mimo tego do samego końca walczył o podium. Godnie Stocha zastąpił Dawid Kubacki, który trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej TCS przegrał o zaledwie 3,3 punktu. Dwa razy stawał też na podium konkursów w Garmisch-Partenkirchen i Bischofshofen. To tylko pokazuje moc polskiej drużyny. więcej <strong>»</strong>

Sara Tajner i Kacper Tomasiak znów najlepsi na HS-44

07-01-2019
Sara Tajner z klubu SSR LZS Sokół Szczyrk oraz Kacper Tomasiak z LKS Klimczok Bystra byli bezkonkurencyjni dzisiaj w Szczyrku i pewnie wygrali drugie zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Reprezentantka szczyrkowskiego klubu w pierwszej serii uzyskała 42,5 metra, a w finale wylądowała na 42 metrze i tym samym o 10 punktów pokonała Polę Bełtowską z zakopiańskiego AZS-u. Natomiast Tomasiak skakał odpowiednio 45,5 oraz 42,5 metra i o 9,9 punktu wyprzedził Mikołaja Wantuloka z WSS Wisła. więcej <strong>»</strong>

Zainaugurowano Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej

06-01-2019
W niedzielę, 6 stycznia 2019 roku w Szczyrku na kompleksie skoczni Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków rozegrane zostały pierwsze tej zimy zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Najlepsi na obiekcie HS-44 okazali się zawodnicy z Beskidów. Wśród Juniorek zwycięstwo odniosła Sara Tajner z klubu SSR LZS Sokół Szczyrk, natomiast w kategorii Junior E triumfował Kacper Tomasiak z LKS Klimczok Bystra. więcej <strong>»</strong>

TCS w Bischofshofen: Kubacki drugi w konkursie i czwarty w turnieju!

06-01-2019
Dawid Kubacki stanął na podium w finałowym konkursie 67. Turnieju Czterech Skoczni, który rozegrany został na Skoczni im. Paula Ausserleitnera w Bischofshofen. Podopieczny Stefana Horngachera w pierwszej serii uzyskał 138 metrów, a w finale skoczył 130,5 metra i tym samym wywalczył drugie miejsce w zawodach. W całym turnieju Kubacki uplasował się tuż za podium, na czwartym miejscu. więcej <strong>»</strong>