Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Szczyrku

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Czterech Polaków we włoskim konkursie!

11-01-2008
Po raz pierwszy w tym sezonie wszyscy polscy zawodnicy startujący w kwalifikacjach zdołali awansować do konkursu Pucharu Świata. Sztuki tej dokonali w Val di Fiemme Marcin Bachleda, Kamil Stoch i Krzysztof Miętus. Tym samym w jutrzejszych zawodach zobaczymy aż czterech naszych reprezentantów, bo start "z urzędu" zapewniony ma w zawodach siódmy w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, Adam Małysz. więcej <strong>»</strong>

Małysz nie wystartuje w dzisiejszych treningach

11-01-2008
W dzisiejszych seriach treningowych nie wystąpi Adam Małysz. Powodem jest zły stan zdrowia naszego najlepszego skoczka. Bole migrenowe głowy dopadły Małysza w dniu dzisiejszym i tym samym nasz skoczek pozostał w hotelu. więcej <strong>»</strong>

Kolejne zawody LOTOS Cup przy sztucznym świetle

11-01-2008
Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym sezonie zawody w skokach narciarskich dla młodzieży LOTOS Cup 2008. Konkursy zostaną rozegrane przy sztucznym świetle na skoczniach w Wiśle-Łabajowie 11 i 12 stycznia. więcej <strong>»</strong>

Małysz na skoczni, Kot w szkole - kadra na PŚ w Val di Fiemme

09-01-2008
Wtorek był dla zawodników kadry A dniem treningu na Wielkiej Krokwi w Zakopanem przed wyjazdem na zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme oraz przed wylotem na konkursy Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Trenerzy Łukasz Kruczek oraz Zbigniew Klimowski (Hannu Lepistoe po Turnieju Czterech Skoczni poleciał do Lahti) bacznie obserwowali poczynania zawodników, którzy wystartują w najbliższych zawodach. więcej <strong>»</strong>

Ahonen po raz piąty wygrywa Turniej 4 Skoczni

06-01-2008
Janne Ahonen po raz piąty w karierze wygrał Turniej Czterech Skoczni. W kończącym 56. edycję zawodów konkursie w Bischofschofen Fin zajął we wspaniałym stylu pierwsze miejsce. Adam Małysz, który w niedzielę uplasował się na szóstej pozycji, zajął w klasyfikacji końcowej Turnieju wysokie czwarte miejsce. więcej <strong>»</strong>