Minister Sportu i Turystyki w SMS Szczyrk

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Dwóch Polaków w czołowej "10" w Villach

16-02-2020
Dwóch naszych reprezentantów zameldowało się w czołowej "10" niedzielnych zawodów FIS Cup w Villach. Ósme miejsce po skokach na odległość 95,5 oraz 90 metrów wywalczył Tomasz Pilch, a lokatę za nim uplasował się Adam Niżnik, który skoczył 90,5 oraz 94 metry. Po raz kolejny na najwyższym stopniu podium stanął Austriak Marco Woergoetter. więcej <strong>»</strong>

COC w Iron Mountain: 17. miejsce Pawła Wąska

16-02-2020
Nasi skoczkowie w komplecie wywalczyli punkty w niedzielnych zawodach Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain. Tego dnia najlepiej z biało-czerwonych spisał się Paweł Wąsek, który po skokach na odległość 115,5 oraz 115 metrów zajął 17. miejsce. Kolejny triumf w Iron Mountain odniósł Austriak Clemens Aigner. więcej <strong>»</strong>

Kamil Stoch tuż za podium w Bad Mitterndorf

16-02-2020
Kamil Stoch (232 m) zajął czwarte miejsce w jednoseryjnym konkursie Pucharu Świata w lotach narciarskich, który w niedzielę rozegrany został na skoczni Kulm w Bad Mitterndorf. Zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Stefan Kraft. Na drugim stopniu podium stanął Japończyk Ryoyu Kobayashi, a trzeci był Słoweniec Timi Zajc. więcej <strong>»</strong>

Mistrzostwa Polski Juniorek w Szczyrku - komunikat organizacyjny

16-02-2020
17 i 18 lutego 2020 roku na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorek w skokach narciarskich, które odbędą się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Po raz pierwszy w historii konkurs konkurs narciarskich kobiet rozegrany zostanie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, a jego wyniki pierwszy raz włączone zostaną do Systemu Sportu Młodzieżowego. Szczegóły oraz program zawodów dostępne są w załączonym komunikacie. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Pilch dziewiąty w zawodach FIS Cup w Villach

15-02-2020
Pięciu z sześciu naszych juniorów wywalczyło punkty w sobotnich zawodach FIS Cup, które rozegrane zostały na obiekcie HS-98 w Villach. Tego dnia najlepiej z biało-czerwonych spisał się Tomasz Pilch, który po skokach na odległość 91,5 oraz 95,5 metra wywalczył dziewiąte miejsce. Zwyciężył reprezentant gospodarzy Marco Woergoetter. więcej <strong>»</strong>