Podsumowanie sezonu PZN i zawodów LOTOS Cup 2012

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Program Mistrzostw Świata Mastersów w Szczyrku

06-09-2018
Pod koniec września na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Mastersów w skokach narciarskich. Poniżej prezentujemy program zawodów, które w dniach 24-29 września odbywać się będą w Beskidach. więcej <strong>»</strong>

Kadra Polski na Letni Puchar Kontynentalny w Stams

04-09-2018
Już w najbliższy weekend w dniach 8-9 września 2018 roku w austriackim Stams rozegrane zostaną kolejne zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego. Trener Maciej Maciusiak powołał na te konkursy sześciu reprezentantów Polski: Aleksandra Zniszczoła, Tomasza Pilcha, Przemysława Kantykę, Pawła Wąska, Andrzeja Stękałę oraz Damiana Skupnia. więcej <strong>»</strong>

Damian Skupień zwycięzcą MMO w Szczyrku!

02-09-2018
W niedzielę, 2 września 2018 roku na skoczni HS-106 w Szczyrku rozegrany został Międzynarodowy Memoriał Olimpijczyków. Po dwóch bardzo dobrych skokach na odległość 104,5 oraz 110 metrów zwycięstwo odniósł Damian Skupień z klubu TS Wisła Zakopane. Na drugim stopniu podium stanął Szczepan Kupczak z AZS AWF Katowice, który dwukrotnie lądował na 100 metrze. Natomiast trzecie miejsce wywalczył Krzysztof Biegun z SSR LZS Sokół Szczyrk, który skoczył 99 oraz 97,5 metra. więcej <strong>»</strong>

FIS Grand Prix: Stękała punktuje w Hakubie

25-08-2018
Reprezentant gospodarzy Ryoyu Kobayashi po raz drugi z rzędu pewnie zwyciężył w zawodach FIS Grand Prix, które w sobotę rozegrane zostały na obiekcie HS-131 w Hakubie. Na drugim stopniu podium stanął Rosjanin Evgeniy Klimov, natomiast trzeci był Austriak Daniel Huber. W sobotę punkty w Japonii wywalczył Andrzej Stękała, który po skokach na odległość 107,5 oraz 100 metrów zajął 28. miejsce. więcej <strong>»</strong>

FIS Grand Prix w Hakubie: Ryoyu Kobayashi najlepszy

24-08-2018
Reprezentant gospodarzy Ryoyu Kobayashi wygrał piątkowe zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które rozegrane zostały na obiekcie HS-131 w Hakubie. Na drugim stopniu podium stanął Rosjanin Evgeniy Klimov, natomiast trzeci był kolejny z Japończyków - Daiki Ito. Niestety punktów nie zdołali wywalczyć nasi reprezentanci, którzy znaleźli się poza czołową "30". Andrzej Stękała był 36., natomiast tuż za nim uplasował się Krzysztof Biegun. więcej <strong>»</strong>