Konferencja dla UKS w Szczyrku 12-14.11.2010r.

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Nowaczyk i Kwiatkowski wygrywają w Tochal

20-04-2018
W środę i w czwartek w irańskim Tochal rozegrane zostały snowboardowe zawody FIS w slalomie gigancie. Rywalizację zdominowali nasi reprezentanci - pierwszego dnia triumfował Michał Nowaczyk, natomiast drugiego zwyciężył Oskar Kwiatkowski. więcej <strong>»</strong>

Polacy wystartują w finale Pucharu Europy!

13-04-2018
W dniach 18-21 kwietnia 2018 roku w szwajcarskim Corvatsch rozegrany zostanie finał Pucharu Europy w snowboardowym slopestyle-u i big air. W zawodach tych wystartuje trzech naszych reprezentantów - Piotr Tokarczyk, Jan Jaromin i Kamil Knop. więcej <strong>»</strong>

S. Rymkiewicz na podium w zawodach FIS Junior

24-03-2018
Stanisław Rymkiewicz stanął na podium zawodów juniorskich FIS w snowboardcrossie, zajmując drugie miejsce w austriackim Kühtai. W sobotnich zawodach najlepszy okazał reprezentant gospodarzy Marco Dornhofer. Podium uzupełnił Francuz Noa Coutton-Jean. więcej <strong>»</strong>

Aleksandra Król wygrywa Puchar Europy w Rogli!

21-03-2018
Aleksandra Król wygrała snowboardowy Puchar Europy w slalomie gigancie równoległym, który rozgrywany był w słoweńskiej Rogli. Polka w wielkim finale pokonała Japonkę Emi Sato. Podium uzupełniła Włoszka Nadya Ochner. Natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Japończyk Masaki Shiba, a obok niego na podium stanęło dwóch reprezentantów gospodarzy - Tim Mastnak oraz Rok Marguc. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści startowali w Pucharze Europy w Rogli

20-03-2018
We wtorek w Pucharze Europy w slalomie gigancie równoległym w słoweńskiej Rogli startowali nasi snowboardziści. Najlepiej zaprezentowała się Maria Chyc, która ukończyła rywalizację na ósmym miejscu. Tuż za nią uplasowała się Aleksandra Król, a lokatę w czołowej "10" wywalczył również Oskar Kwiatkowski, który zajął 10. pozycję. Zwycięstwo odnieśli Koreanka Jeong Hae-rim oraz reprezentant gospodarzy Tim Mastnak. więcej <strong>»</strong>