Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Otwarcie sezonu 2010/11 PZN w krakowskich podziemiach

Szukaj w serwisie

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Aktualności

Zuzanna Smykała (fot. Marcin Sitarz / PZN) Zuzanna Smykała (fot. Marcin...

Zuzanna Smykała na 13. miejscu w Pucharze Europy!

30-03-2015
W austriackim Bad Gastein rozegrane zostały finałowe zawody Pucharu Europy w snowboardcrossie. Bardzo dobrze ostatniego dnia rywalizacji spisała się Zuzanna Smykała, który ukończyła zawody na 13.miejscu. W zawodach triumfowali reprezentanci Austrii Susanne Moll i Hanno Douschan.

Bardzo dobrze w finale Pucharu Europy w austriackim Bad Gastein spisali się nasi snowboardziści, którzy w komplecie wywalczyli miejsca w najlepszej „30”. Najlepiej zaprezentowała się Zuzanna Smykała, która w kwalifikacjach zajęła 21. miejsce, jednak w 1/8 finału zdołała pokonać dwie rywalki i z drugiego miejsca awansowała do ćwierćfinału. Tam nasza snowboardzistka zajęła czwartą lokatę i ostatecznie uplasowała się na 13. miejscu. Natomiast druga z Polek – Dominika Wolska nie zdołała awansować do ćwierćfinału, zajmując w swoim przejeździe w 1/8 finału czwarte miejsce. Ostatecznie Polka ukończyła rywalizację na 25. pozycji.

W snowboardcrossie triumfowała reprezentantka gospodarzy Susanne Moll, która w wielkim finale pokonała Brytyjkę Zoe Gillings-Brier, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Szwajcarka Sheyenne Bur.

Drabinka finałowa kobiet
Oficjalne wyniki kobiet

W rywalizacji mężczyzn wystartowało trzech naszych reprezentantów. Najlepiej w kwalifikacjach spisał się Maciej Jodko, który zajął czwarte miejsce. Niestety w 1/8 finału Polak zajął dopiero czwarte miejsce i tym samym nie zdołał awansować do ćwierćfinału, zajmując w zawodach 25. pozycję. Na 1/8 finału rywalizację zakończył również Dawid Wal, który w swoim przejeździe był trzeci i tym samym ukończył zawody na 17. lokacie. Natomiast ostatni z Polaków – Stanisław Rymkiewicz uplasował się na 33. miejscu.
 
W rywalizacji mężczyzn zwyciężył również reprezentant gospodarzy Hanno Douschan., natomiast na dwóch kolejnych miejscach na podium uplasowali się Francuzi: drugi był Tony Ramoin, a trzecią lokatę wywalczył Pierre Ramoin.

Drabinka finałowa mężczyzn
Oficjalne wyniki mężczyzn
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.