Piknik "Ćwicz z Mistrzem"

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Snowboardziści startowali w Crans Montana

28-01-2018
W niedzielę w szwajcarskiej Crans Montana rozegrany został snowboardowy Puchar Europy w big air. Zwyciężył Francuz Enzo Valax. Obok niego na podium stanął Włoch Loris Framarin oraz Belg Joewen Frijns. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Jan Jaromin, który ukończył zmagania na 23. miejscu. Tuz z anim uplasował sie Piotr Tokarczyk. Natomiast Kamil Knop był 30. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści poza finałami Pucharu Świata w Bańsku

28-01-2018
W niedzielę snowboardziści z Kadry Narodowej Alpejskiej rywalizowali w Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozegrany został w Bańsku. Najlepiej z biało-czerwonych spisała się Aleksandra Król, która ukończyła eliminacje na 21. miejscu. W eliminacjach najlepsza okazała się Czeszka Ester Ledecka oraz Szwajcar Nevin Galmarini. więcej <strong>»</strong>

Katarzyna Rusin druga w Pucharze Europy

28-01-2018
Katarzyna Rusin wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Europy w konkurencji halfpipe. Polka startowała w tej dyscyplinie w ramach treningu do toru slopestyle-owego. Po czterech latach przerwy od startów, bez specjalistycznych treningów Rusin osiągnęła bardzo dobry wynik. Druga z Polek - Klementyna Kołodziej ukończyła zawody na siódmej pozycji. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści poza finałami w Bańsku!

26-01-2018
W piątkowy poranek w Bańsku rozegrane zostały kwalifikacje snowboardowego Pucharu Świata w slalomie gigancie równoległym. W eliminacjach kobiet zwyciężyła Czeszka Ester Ledecka, natomiast u mężczyzn triumfował Austriak Sebastian Kislinger. Najlepiej z biało-czerwonych spisał się Oskar Kwiatkowski, który ukończył rywalizację na 23. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Skład Polaków na Puchar Świata w Bańsku

25-01-2018
Puchar Świata w Bańsku będzie ostatnim sprawdzianem dla podopiecznych Piotra Skowrońskiego przed wyjazdem na Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Pjongczangu. W Bułgarii wystartuje tradycyjnie pięciu reprezentantów Polski z kadry alpejskiej w snowboardzie: Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Michał Nowaczyk oraz Oskar Kwiatkowski. więcej <strong>»</strong>