SMS Szczyrk podsumował sezon zimowy 2013/2014

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Snowboardziści wystartują w Pucharze Europy w Rogli

19-03-2018
W dniach 20-21 marca 2018 w słoweńskiej Rogli odbędzie się snowboardowy Puchar Europy w slalomie gigancie równoległym. W zwodach tych wystartuje piątka naszych reprezentantów, czyli: Aleksandra Król, Weronika Biela, Karolina Sztokfisz, Michał Nowaczyk i Oskar Kwiatkowski. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Winterbergu: Król i Nowaczyk na ósmym miejscu

18-03-2018
Zawody drużynowe w niemieckim Winterbergu zakończyły rywalizację snowboardzistów w Pucharze Świata w konkurencjach alpejskich. Ósme miejsce w slalomie równoległym zajęli nasi reprezentanci - Aleksandra Król i Michał Nowaczyk. Zwycięstwo odniosła reprezentacja Włoch w składzie Nadya Ochner i Roland Fischnaller, która w wielkim finale pokonała Austriaków Claudię Riegler i Andreasa Prommeggera. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Winterbergu: Wystartują dwie polskie drużyny

17-03-2018
W niedzielę w niemieckim Winterbergu zmagania drużynowe zakończą sezon startów w snowboardowym Pucharze Świata w konkurencjach alpejskich. W zawodach drużynowych w slalomie równoległym reprezentować nas będą dwa polskie zespoły. Trener Piotr Skowroński zdecydował, że Aleksandra Król powalczy w parze z Michałem Nowaczykiem, natomiast Weronika Biela wystartuje wspólnie z Oskarem Kwiatkowskim. więcej <strong>»</strong>

MP slopestyle: Maciejewska i Tokarczyk ze złotem!

17-03-2018
W sobotę w snowparku w Białce Tatarzńskiej snowboardziści walczyli w Mistrzostwach Polski w konkurencji slopestyle. Po złote medale sięgnęli Martyna Maciejewska z KS Freestyle Club oraz Piotr Tokarczyk, który reprezentuje barwy klubu AZS AWF Katowice. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Veysonnaz: Smykała na 19. miejscu w finale

17-03-2018
Zuzanna Smykała zajęła piąte miejsce w swoim ćwierćfinale i ostatecznie finałowe zawody Pucharu Świata w snowboardcrossie ukończyła na 19. miejscu. W szwajcarskim Veysonnaz triumfowała Włoszka Michela Moioli. Obok niej na podium stanęły reprezentantki Francji - druga była Chloe Trespeuch, a trzecia Manon Petit. więcej <strong>»</strong>