Renault Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Król i Kwiatkowski mistrzami Polski w PSL

13-03-2019
W środę, 13 marca 2019 roku snowboardziści i snowboardzistki rywalizowali o medale w slalomie równoległym w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, które rozgrywane były w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska. Drugi tej zimy mistrzowski tytuł wywalczyła Aleksandra Król z KS F2 Dawidek Team, natomiast w rywalizacji mężczyzn złotym medal zdobył Oskar Kwiatkowski z zakopiańskiego AZS-u. więcej <strong>»</strong>

Król i Nowaczyk ze złotymi medalami w PGS

12-03-2019
We wtorek w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozpoczęliśmy rywalizację w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w snowboardzie alpejskim. Tytuły mistrzowskie w slalomie gigancie równoległym wywalczyli Aleksandra Król z klubu KS F2 Dawidek Team oraz Michał Nowaczyk z zakopiańskiego AZS-u. więcej <strong>»</strong>

MP w Białce Tatrzańskiej: Listy startowe PSL

12-03-2019
Przed nami drugi dzień zmagań w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w snowboardzie alpejskim, które odbywają się w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska. 13 marca 2019 uczestniczy walczyć będą o medale w slalomie równoległym. Na starcie zobaczymy 25 snowboardzistek oraz 29 snowboardzistów. Tytułów mistrzowskich w PSL bronić będą - Aleksandra Król oraz Michał Nowaczyk. więcej <strong>»</strong>

Snowboardowe MPS w Białce Tatrzańskiej

11-03-2019
12 i 13 marca 2019 roku w Ośrodku Narciarskich Kotelnica Białczańska rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w snowboardzie alpejskim. Pierwszego dnia zmagań uczestnicy walczyć będą o medale w slalomie gigancie równoległym, natomiast w środę odbędzie slalom równoległym. W ramach krajowego czempionatu rozegrane zostaną zawody FIS. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Scuol: Aleksandra Król w finałowej "16"

09-03-2019
Aleksandra Król po raz kolejny tej zimy zameldowała się w finałowej "16" snowboardowego Pucharu Świata. Polka w szwajcarskim Scuol zajęła 14. miejsce w slalomie gigancie równoległym. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci Rosji - wśród kobiet triumfowała Milena Bykowa, a u mężczyzn najlepszy okazał się Andriej Sobolew. więcej <strong>»</strong>