Przedsezonowa konferencja PZN 2013/14 - skoki i biegi narciarskie

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Snowboardziści wystartują w finale Pucharu Świata

15-03-2018
Już w najbliższy weekend, w dniach 17-18 marca 2018 roku w niemieckim Winterbergu rozegrany zostanie finał Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim. Rywalizacja w slalomie równoległym podzielona została na dwa dni - w sobotę rozegrane zostaną kwalifikacje i zawody indywidualne, natomiast w niedzielę odbędą się zmagania drużyn. więcej <strong>»</strong>

A. Król i M. Nowaczyk złotymi medalistami w PSL

14-03-2018
Drugiego dnia rywalizacji w snowboardowych Mistrzostwach Polski zawodnicy walczyli w slalomie równoległym. W tej konkurencji tytuły mistrzowskie w krajowym czempionacie wywalczyli Aleksandra Król z klubu KS F2 Dawidek Team.pl oraz Michał Nowaczyk, który reprezentuje barwy zakopiańskiego AZS-u. Podopieczni Piotra Skowrońskiego triumfowali także w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski FIS, które tego dnia rozegrane zostały w Suchem. więcej <strong>»</strong>

W. Biela i M. Nowaczyk mistrzami Polski w PGS

13-03-2018
Stacja narciarska Suche była gospodarzem tegorocznych snowboardowych Mistrzostw Polski w konkurencjach alpejskich. Po tytuły mistrzowskie w slalomie gigancie równoległym sięgnęli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u – Weronika Biela oraz Michał Nowaczyk. Podopieczni Piotra Skowrońskiego triumfowali również w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski FIS, które tego dnia rozegrane zostały w Suchem. więcej <strong>»</strong>

Katarzyna Rusin wygrywa Puchar Europy!

11-03-2018
W sobotę w Pec pod Snezkou w Czechach rozegrany został snowboardowy Puchar Europy w konkurencji slopestyle. Tego dnia najlepsza okazała się nasza reprezentantka - Katarzyna Rusin. Na drugim stopniu podium stanęła zawodniczka gospodarzy Sarka Pancochova. Natomiast trzecie miejsce zajęła Szwajcarka Ariane Burri. więcej <strong>»</strong>

Rymkiewicz wygrywa zawody FIS Junior!

10-03-2018
W sobotę, 10 marca w czeskiej miejscowości Dolni Morava rozegrane zostały zawody juniorskie FIS w snowboardcrossie. Tego dnia najlepszy okazał się nasz reprezentant - Stanisław Rymkiewicz, który stanął na najwyższym stopniu podium. więcej <strong>»</strong>