Apoloniusz Tajner w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

PŚ w Kayseri: Aleksandra Król w finałowej "16"

03-03-2018
Po raz kolejny bardzo dobry wynik w Pucharze Świata osiągnęła Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka najpierw wywalczyła awans do finałowej "16", a następnie ukończyła zawody na 12. miejscu. W Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozgrywany był w tureckim Kayseri triumfowali Rosjanka Milena Bykova oraz Niemiec Stefan Baumeister. więcej <strong>»</strong>

Snowboardowe MP w Zieleńcu odwołane!

28-02-2018
Ze względu na niewystarczające warunki śniegowe, a co za tym idzie wysokie koszty organizacji Mistrzostw Polski Freestyle, Stacja Zieleniec Ski Arena rezygnuje z organizacji w/w zawodów, zaplanowanych na dzień 3 marca 2018 roku. Zawody Mistrzostw Polski w Freestyle za sezon 2017/18 zostaną przeprowadzone w innym terminie o czym Polski Związek Narciarski poinformuje na swojej stronie internetowej. więcej <strong>»</strong>

Piotr Tokarczyk tuż za podium w Pucharze Europy

25-02-2018
Piotr Tokarczyk na piątym miejscu ukończył zawody Pucharu Europy w konkurencji big air, które rozegrane zostały w serbskiej miejscowości Kopaonik. Zwycięstwo odniósł reprezentant Francji Enzo Valax. Drugi był Niemiec Leon Vockensperger, a na najniższym stopniu podium stanął Włoch Nicola Liviero. więcej <strong>»</strong>

ZIO Pjongczang 2018: Król i Kwiatkowski w finałach!

24-02-2018
Bardzo dobre wyniki na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu osiągnęli nasi snowboardziści z Kadry Narodowej Alpejskiej, którzy awansowali do finałów w konkurencji slalom gigant równoległy. 11. miejsce w rywalizacji kobiet wywalczył Aleksandra Król, natomiast u mężczyzn na 13. pozycji ukończył olimpijskie zawody Oskar Kwiatkowski. więcej <strong>»</strong>

Tokarczyk na podium zawodów FIS w Kopaoniku

23-02-2018
W dniach 22-23 lutego 2018 roku w serbskiej miejscowości Kopaonik odbyły się zawody FIS w konkurencjach freestyle-owych w snowboardzie. Polskę reprezentowało w niech czterech zawodników: Piotr Tokarczyk, Aleksander Czuba, Kamil Knop i Jan Jaromin. więcej <strong>»</strong>