Przygotowania do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 - konferencja prasowa w Krakowie

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Dominika Wolska 24. w Mistrzostwach Świata Juniorów w Rogli

04-04-2016
Rywalizacja snowboardcrossowców zakończyła zmagania snowboardzistów na Mistrzostwach Świata Juniorów. W poniedziałek 4 kwietnia złote medale w snowboardcrossie wywalczyli Rosjanka Kristina Paul i Austriak Luca Haemmerle. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisała si Dominika Wolska, która zajęła 24. miejsce. Natomiast Stanisław Rymkiewicz ukończył rywalizację na 63. pozycji. więcej <strong>»</strong>

Piotr Tokarczyk na piątym miejscu w Pucharze Europy

04-04-2016
W dniach 2-3 kwietnia w Jasnej na Słowacji rozgrywany był snowboardowy Puchar Europy w slopestyle-u. Dobry wynik w zawodach tych osiągną nasz reprezentant - Piotr Tokarczyk, który pierwszego dnia rywalizacji wywalczył piąte miejsce, natomiast drugiego uplasował się na 12. pozycji. Zwycięstwo odnieśli Włoch Alberto Maffei oraz Czech Petr Horak. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w snowboardzie: Wyniki rywalizacji w PSL

03-04-2016
Drugiego dnia rywalizacji w snowboardowych Mistrzostw Świata Juniorów w słoweńskiej Rogli zawodnicy walczyli o medale w slalomie równoległym. Mistrzami w tej konkurencji zostali Niemka Ramona Theresia Hofmeister oraz Rosjanin Dmitry Loginov. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisała się Paulina Majerczyk, która ukończyła zawody na 17. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Wyniki pierwszego dnia snowboardowych Mistrzostw Świata Juniorów

02-04-2016
Pierwszego dnia rywalizacji na Mistrzostwach Świata Juniorów w snowboardzie, które odbywają się w słoweńskiej Rogili, najlepiej zaprezentowały się Maria Chyc i Paulina Majerczyk, które awansowały do finałów, kończąc rywalizację w slalomie gigancie równoległym odpowiednio na 11. i 12. miejscu. Złote medale w tej konkurencji wywalczyli reprezentanci Rosji Elizaveta Salikhova oraz Dmitry Sarsembaev. więcej <strong>»</strong>

Skład na Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardzie

30-03-2016
Już na początku kwietnia, w dniach 2-6 kwietnia, w słoweńskiej Rogli rozgrywać się będą Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardzie. Nasz kraj na juniorskim czempionacie reprezentować będzie: sześć snowboardzistek i trzech snowboardzistów. W składzie znaleźli się: Dominika Wolska, Stanisław Rymkiewicz, Michał Nowaczyk, Hanna Gąsienica Mikołajczyk, Maria Chyc, Oliwia Pawlikowska, Paulina Pawlikowska, Paulina Majerczyk i Konrad Miklasiński. więcej <strong>»</strong>