Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Szczyrku

PZN  »  Snowboard  »  Aktualności

Aleksandra Król na 20. pozycji w Pucharze Świata

12-12-2015
Polscy snowboardziści wystartowali dziś w snowboardowym Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym we włoskim Carezza. Miejsce w czołowej dwudziestce zajęła Aleksandra Król, plasując się na 20. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Zuzanna Smykała 31. w kwalifikacjach

11-12-2015
Zuzanna Smykała zajęła 31. miejsce w kwalifikacjach do zawodów Pucharu Świata w snowboardcrossie w austriackim Montafon i tym samym nie awansowała do fazy finałowej. Najlepsza okazała się Amerykanka Lindsey Jacobellis, tuż za nią uplasowała się Czeszka Eva Samkova. Natomiast trzecie miejsce zajęła Kanadyjka Zoe Bergermann. więcej <strong>»</strong>

Oskar Kwiatkowski 9. w Pucharze Europy

07-12-2015
Oskar Kwiatkowski wskoczył do czołowej dziesiątki niedzielnego Pucharu Europy w Hochfugen, zajmując 9. miejsce w snowboardowym slalomie równoległym. Zawody były zarazem Mistrzostwami Niemiec. W Pucharze Europy triumfowali Bułgar Radoslav Yankov i Niemka Selina Joerg. więcej <strong>»</strong>

PE w Hochfuegen: Oskar Kwiatkowski na 22. miejscu

05-12-2015
W sobotę w niemieckim Hochfuegen sezon zimowych startów zainaugurowali snowboardziści z Kadry Alpejskiej. Najlepiej z Polaków w zawodach Pucharu Europy zaprezentował się Oskar Kwiatkowski, który wywalczył 22. miejsce. Wśród kobiet zwycięstwo w slalomie gigancie równoległym odniosła reprezentantka gospodarzy Selina Joerg, a wśród mężczyzn triumfował Bułgar Radoslav Yankov. więcej <strong>»</strong>

Snowboardziści wystartują w Pucharze Europy w Hochfuegen

03-12-2015
Już w najbliższy weekend w niemieckim Hochfuegen rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy oraz Mistrzostwa Niemiec w snowboardzie alpejskim. Sezon startów w Hochfuegen zainauguruje siedmioro naszych zawodników z Kadry Alpejskiej w snowboardzie. więcej <strong>»</strong>