Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

59. Zawody Sędziów i Działaczy PZN

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności


Carefleet S.A. Partnerem Technicznym PZN

14-09-2011
Carefleet S.A. podpisała kontrakt z Polskim Związkiem Narciarskim. Tego dnia w Krakowie, w salonie Renault odbyło się uroczyste wydanie samochodów marki Renault Trafic. Carefleet S.A. w kontrakcie zapewnia finansowanie samochodów wraz z  pełną obsługą serwisową pojazdów użytkowanych przez PZN. Na spotkaniu Prezes Carefleet S.A. -  Frédéric Lustig przekazywał do rąk  Apoloniusza Tajnera Prezesa PZN, kluczyki do nowych pojazdów.

Prezes Frédéric Lustig zapewnia, że tytuł Partnera Technicznego PZN to dla nas duże wyróżnienie. Zauważa jednak,  że jest to element naszej codziennej pracy. Można śmiało powiedzieć, że „Partnerem Technicznym” jesteśmy na co dzień dla wszystkich naszych klientów, którym zapewniamy pełną obsługę serwisową, likwidację szkód czy ubezpieczenie floty.

Nasz Dział Obsługi Kierowców został już poinstruowany o konieczności niestandardowej obsługi samochodów Polskiego Związku Narciarskiego. Mianowicie będziemy mieli na uwadze częste wyjazdy za granice kraju i kontrolowanie o czasie przeglądów technicznych w samochodach. W nietypowym czasie odbywać się będzie również wymiana opon letnich na zimowe. 

Prezes A. Tajner wyjaśniał, że dla sportowców sezon zimowy zaczyna się wcześnie bo już w październiku, w wysokich partiach Alp gdzie odbywają się treningi i zawody. W związku z tym, już w przyszłym miesiącu  niezbędne  będą opony zimowe w nowych samochodach.

 

Prezes PZN, Apoloniusz Tajner - bardzo ważne jest zabezpieczenie grupom szkoleniowym PZN bezpiecznych i wysokiej jakości środków transportu. Specjalnie przystosowane Renault Trafic 6-ścio i 8-śmio osobowe będą służyły do przewozu sportowców i sprzętu sportowego Polskiej Kadry Narciarskiej, podczas wyjazdów na treningi, zgrupowania i międzynarodowe zawody na terenie kraju, oraz całej Europie Środkowej czy w Skandynawii.

Cieszę się że los związał nas z sympatykami sportów narciarskich z Firmą Carefleet, myślę, że w trakcie współpracy zaprzyjaźnimy się i wspólny kontrakt będzie nam przynosił  wiele satysfakcji. Natomiast Prezesowi Frédérikowi Lustig gratuluję doskonałej polszczyzny i życzę dalszego dynamicznego rozwoju Firmy. Po naszych wstępnych rozmowach liczymy na wsparcie rozwoju sportów narciarskich w Polsce, na poziomie dzieci i młodzieży.

 

Podczas spotkania poza zagadnieniami dotyczącymi współpracy i obsługi technicznej samochodów Prezesi rozmawiali o sporcie i możliwości uprawiania go wśród najmłodszych sympatyków narciarstwa.  Prezes Apoloniusz Tajner opowiadało o dzieciach, które zaczynają przygodę ze sportem i jak bardzo są zdeterminowane by uprawiać go z uporem i na wzór naszych mistrzów Adama Małysza czy Justyny Kowalczyk. Prezes Carefleet S.A. wspomniał o społecznej misji firmy Carefleet S.A. jaką staramy się wypełniać. Od lat angażujemy się i wspieramy sportowe pasje dzieci i młodzieży – mówi Frederic Lustig. Dotychczas zaangażowani byliśmy w rozgrywki i mecze piłki nożnej młodzików.  Każdego roku wraz z opiekunami „Domu nad Stawem” organizujemy wychowankom domu świąteczne niespodzianki oraz wypoczynek letni.

 

Obecnie,  zastanawiamy się i rozmawiamy z PZN  o wspólnych działaniach na rzecz „najmłodszych sportowców” i o ich rozwoju fizycznym. Chcemy razem działać i promować narciarstwo wśród młodzieży. Głęboko wierzymy, że nawet minimalny nasz wkład w rozwój dzieci sprawia, że poszerzają swoje horyzonty i pozytywnie kształtują osobowość.

Źródło: PZN/CareFleet
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.